Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že existuje angry joe.
  • Už se těším na videorecenzi od Lukáše. Že ji pro nás uděláš ty prosím. A doufám, že ten odpad pěkně zdrbeš.
  • Need for speed je takové zavodní CoD.Dlouhé roky dělalo hry bez větších změn, ale ono ejhle když se podíváte na hodnocení tak je to úplně někde jinde.Zajímalo by mě proč tomu tak je.Přijde mi že i Fifa ve svých líných letech dělala více novinek než CoD.Nemluvně o tom že poslední roky CoD vždy jak sám recenzent podotkne zachrání multiplayer, který pochopitelně dozná nejméně novinek.
    • preto ze mp je dobry taky aky je takze preto je tam malo zmen
      • A proto musí udělat další hru která bude mít stejný multiplayer, aby získali další prachy místo toho aby pracovali jen na jednom.Hmm fakt skvělé....
  • Krasny priklad tuposti hernej sceny - ako sa im moze oplatit vyvyjat stale rovnaku srač....ku???
  • Rád bych se zeptal někoho, kdo to hraje, na multiplayer. Z recenze jsem se nic nedověděl. Jak hra běží v MP oproti singlu? Co rozlehlost map? Je to tak hrozné jako v MW3, nebo jsou některé mapy přeci jenom o něco větší, jak tvrdili autoři? Je tam milion killstreaků nebo se vývojáři drželi trochu při zemi? Vůbec pocit z MP. MW3 bylo naprosto hrozné oproti MW2.
  • PravyMonty
    http://youtu.be/rtxUdbNKpK0?t=13s
  • Nevim co mate porad za problem s tou recenci. Podle me byla celkem trefna co se obsahu tyce, sice bych se spis preferoval 6/10 ale alespon uz to nejsou znamky typu 9/10 apod. Activision jsou k.... ale kdo dneska neni, Ghost jsem sice zatim nehral takze nemuzu primo posoudit ale uz jsem si toho precetl vic nez dost a v mnoha veci ma autor recenze pravdu.
  • Odulin
    No žádná sláva to teda není, ale jako mega průšvih to taky neberu. Singl si jako každej rok odehraju, utkvěj mi v hlavě max. 3-4 scénky. A MP mám jako rychlejší arkádovou alternativu k BF4, kde zas prozměnu SP skoro nehraju a baštim MP....kdyby nepadal.....jen kdyby už nepadal.
  • Rad by som vedel ako autor v tomto prípade myslel vetu : Solidní sázka na jistotu. - LOL
    *15* *15*
    Urcite to nestojí za tú cenu.
    Akurat autor si moze dovolit vyhodit prachyt ked ho plati Activision
  • Shlédnul jsem pár gameplay videí a musím se smát. To je ta hra opravdu tak špatná nebo ty videa na netu záměrně někdo zrychluje? Korunu nasadila tanková "mise", která přenesla CoD na úplně jinou ligu debility. Nic hloupějšího jsem od roku 89, co hraju počítačové hry, neviděl - a to jsem už hrál pár fakt špatných her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší