Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo teda vlastně vyhrál? V COD se pořád bojuje a čas se také posouvá.
  • Tak to pardon, ale tohle je konečná... *11*
  • hahahahahaha nemam slov z teto serie se uz stal odpad davno ale tohle je fakt gooool :pppp
  • chce to CoD s SP kampaní za skopčáka, neni to sice politicky korektní ale prachy by na tom vydělali tak nevim o co jde... *3*
  • Mohli by spíš udělat předělávku call of duty 1 nebo call of duty 2. Druhá světová byla nejlepší a ne střílení robotů ve vesmíru.
  • ad "fjůčr je šit": No a co jinýho byste chtěli?

    Shrňme si alternativní možnosti:
    1) 2. světová je vyčerpaný téma, na tom se asi většina lidí shodne (osobně si myslím, že se z něj dá vyčerpat mnohem víc, ale jsem v menšině).
    2) Současnost (resp. blízká budoucnost/minulost), přiznejme si to, taky (podle mě je většinou i nudnější a míň výpravná, než WW2, ale to je můj soukromej názor). Navíc ji stále omílají jiný podobný hry (BF, MoH...). Děkuju, nechci.
    3) Období mezi (využité v BO1) - tady bych ještě viděl možnost využití, ale nepříliš velkou (chceme-li zachovat aspoň rámcově historický reálie).
    4) Cokoliv před WW2 (např. WW1) - nejde zpracovat autenticky a zároveň zachovat hratelnost CoD. Zákopový války prostě nebyly taková frenetická akční zábava. Kdyby se to zpracovalo neautenticky, tak by zase všichni brečeli, že "je to moc nereálný".

    Takže zůstává buď budoucnost, nebo potom už leda tak jenom nějaká alternativní historie. Budoucnost je krok zcela správnym směrem, protože po ní se dá posouvat celkem libovolně a na rozdíl od historie si netřeba moc lámat hlavu s tím, jestli "to tak opravdu bylo / mohlo být" a záleží víceméně na fantazii tvůrců. Kromě toho, poslední díly se věnovaly právě tématu sci-fi konfliktů a prodejnost většiny z nich trhala rekordy. Tak už jenom z tohohle důvodu bude logický, pokud se tomuhle tématu bude ještě minimálně pár dílů věnovat.
    Ono je vždycky strašně lehký (a laciný) něco hodnotit, kritizovat a na něco si stěžovat, ovšem daleko obtížnější už je vymyslet, jak by se to dalo udělat líp, a samozřejmě ještě mnohem obtížnější než tohle je bejt schopnej to realizovat. :)
    • Slyšel si někdy výrok "Nemusíš být slepice, abys poznal smradlavé vejce"? To je takové zlaté pravidlo kritiky...
      • Jenže nekonstruktivní kritika je většinou bezcenná. Schází mi odpověď na otázku z úvodu komentáře...
        • To, že lidi preferujou různé dobové zasazení CoDu nemá nic společného s kritikou...
        • ja bych si tu ww1 dal radsi nez cokoliv jinyho, mozna te to prekvapi, ale tam se nehralo jen na zapadni fronte...
          na vychode to byla manevrovaci valka a kdyz uz nekde byly zakopy jako treba u zborova, tak tam cesi ukazali jak na ne

          takovej balkan s jeho hornatym terenem, to by byla zuzo partyzanstina

          a konec koncu i nakej masivnejsi frontalni utok na zapadni fronte by moh bejt epickej az hruza

          k tomu si pridej ty archaicky zbrane, kde zalezi na kazdym vystrelu (no tady by to asi narazilo na odpor packovacu, ale i pro ne by to v zakopech mohlo bejt realny, by holt o neco vic pouzivali bodak nebo lopatku)

          pohoda jazz
  • Kozy
    Ou jé, ať už je to tady. *14*
  • Z celé upoutávky mě nejvíc zaujala část s remasterem ještě tehdy relativně originální první MW, ale ten space and shit....nic moc
  • Pokud u Modern Warfare Remaster nasadí zajímavou cenu, jdu do toho. První díl MW mě opravdu bavil a rád si ho zahraju znovu... :-)
    • Za predobjednavku to mas zadarmo, prakticky jako bys to nasel
      • Jenže nový CoD mě vůbec neláká, stejně jako posledních x dílů. CoD pro mě skončilo s koncem Modern Warfare série.
  • predobjednáno
    • gratuluju ... to může udělat jen psychopat...
      • Jenom si předobjednal hru, o kterou má on vlastní zájem a hned je psychopat?

        Taky gratuluju, takhle může přemýšlet jen blbec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit