Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo teda vlastně vyhrál? V COD se pořád bojuje a čas se také posouvá.
  • To, že lidi preferujou různé dobové zasazení CoDu nemá nic společného s kritikou...
  • Tak to pardon, ale tohle je konečná... *11*
  • ja bych si tu ww1 dal radsi nez cokoliv jinyho, mozna te to prekvapi, ale tam se nehralo jen na zapadni fronte...
    na vychode to byla manevrovaci valka a kdyz uz nekde byly zakopy jako treba u zborova, tak tam cesi ukazali jak na ne

    takovej balkan s jeho hornatym terenem, to by byla zuzo partyzanstina

    a konec koncu i nakej masivnejsi frontalni utok na zapadni fronte by moh bejt epickej az hruza

    k tomu si pridej ty archaicky zbrane, kde zalezi na kazdym vystrelu (no tady by to asi narazilo na odpor packovacu, ale i pro ne by to v zakopech mohlo bejt realny, by holt o neco vic pouzivali bodak nebo lopatku)

    pohoda jazz
  • Jenže nekonstruktivní kritika je většinou bezcenná. Schází mi odpověď na otázku z úvodu komentáře...
  • Jack1947
    Žádnej troll jenom holt jinak myslíci člověk noo *7*
  • Jenom si předobjednal hru, o kterou má on vlastní zájem a hned je psychopat?

    Taky gratuluju, takhle může přemýšlet jen blbec...
  • hahahahahaha nemam slov z teto serie se uz stal odpad davno ale tohle je fakt gooool :pppp
  • TheGGG
    tak to je tady spousta tomášků, co má inteligenci houpacího koně... ale to už je dlouhodobý fakt, že jméno tomáš se většinou objevuje u né zrovna dvakrát bystrých lidí...
  • Ty voe kanóny, zákopy, iperit, plynový masky, bahno, první pomoc většinou pilkou na kosti, bajonety, trumpety, rudí baroni prohánějící se nad polem rychlostí chůze házejíc na pěšáky ruční pumy. Ale asi by to nebylo moc pro děti.
  • dont feed the troll...
  • gratuluju ... to může udělat jen psychopat...
  • mělo by zajímat, protože Tomášků se stejnym názorem je mrtě *3*
  • chce to CoD s SP kampaní za skopčáka, neni to sice politicky korektní ale prachy by na tom vydělali tak nevim o co jde... *3*
  • Slyšel si někdy výrok "Nemusíš být slepice, abys poznal smradlavé vejce"? To je takové zlaté pravidlo kritiky...
  • Mohli by spíš udělat předělávku call of duty 1 nebo call of duty 2. Druhá světová byla nejlepší a ne střílení robotů ve vesmíru.
  • ad "fjůčr je šit": No a co jinýho byste chtěli?

    Shrňme si alternativní možnosti:
    1) 2. světová je vyčerpaný téma, na tom se asi většina lidí shodne (osobně si myslím, že se z něj dá vyčerpat mnohem víc, ale jsem v menšině).
    2) Současnost (resp. blízká budoucnost/minulost), přiznejme si to, taky (podle mě je většinou i nudnější a míň výpravná, než WW2, ale to je můj soukromej názor). Navíc ji stále omílají jiný podobný hry (BF, MoH...). Děkuju, nechci.
    3) Období mezi (využité v BO1) - tady bych ještě viděl možnost využití, ale nepříliš velkou (chceme-li zachovat aspoň rámcově historický reálie).
    4) Cokoliv před WW2 (např. WW1) - nejde zpracovat autenticky a zároveň zachovat hratelnost CoD. Zákopový války prostě nebyly taková frenetická akční zábava. Kdyby se to zpracovalo neautenticky, tak by zase všichni brečeli, že "je to moc nereálný".

    Takže zůstává buď budoucnost, nebo potom už leda tak jenom nějaká alternativní historie. Budoucnost je krok zcela správnym směrem, protože po ní se dá posouvat celkem libovolně a na rozdíl od historie si netřeba moc lámat hlavu s tím, jestli "to tak opravdu bylo / mohlo být" a záleží víceméně na fantazii tvůrců. Kromě toho, poslední díly se věnovaly právě tématu sci-fi konfliktů a prodejnost většiny z nich trhala rekordy. Tak už jenom z tohohle důvodu bude logický, pokud se tomuhle tématu bude ještě minimálně pár dílů věnovat.
    Ono je vždycky strašně lehký (a laciný) něco hodnotit, kritizovat a na něco si stěžovat, ovšem daleko obtížnější už je vymyslet, jak by se to dalo udělat líp, a samozřejmě ještě mnohem obtížnější než tohle je bejt schopnej to realizovat. :)
  • Kozy
    Ou jé, ať už je to tady. *14*
  • Jack1947
    Mp jsem dal těch 30hodin, neřikám že se nevrátím ale už jsem na to poskakování asi starej.
    Nicméně, SP bylo teda nic moc, hrát se dalo a mělo nějaké světlé chvilky ale ve finále to byla spíše celkem zlost tak dobře pro tebe že sis užil já bych uvítal spíše něco na styl Titanfall s kampaní (2jka jí má mít a výjde možná už na začátku příštího roku tedy jasná koupě).
  • TheGGG
    já si to užil hodně jacku, skvělé akce, nečekané momenty, paráda... 6 hodin za těch blbých 1800 stálo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit