Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ale no ták vždyt už to bylo unavující po 50 zabíjet ty samé respawny vojáků... unudí to každého...žádná inovace a MP stál za starou bačkoru.
  • TheGGG
    možná pro tebe, já si to užil....
  • Jack1947
    I přes ten debilní konec a vlastně to předtím nehledě na ty Hw problémy ( kdy to furt v jednom kuse padalo a neukládalo) byla to celkem zoufalé.
  • Jenže nový CoD mě vůbec neláká, stejně jako posledních x dílů. CoD pro mě skončilo s koncem Modern Warfare série.
  • Z celé upoutávky mě nejvíc zaujala část s remasterem ještě tehdy relativně originální první MW, ale ten space and shit....nic moc
  • Za predobjednavku to mas zadarmo, prakticky jako bys to nasel
  • nemusis sa, ja som si ten trailer konecne doma pozrel a tiez sa mi to paci. IW proste vedia robit tie wow scenare, to sa musi nechat. jasne, po 10ty krat uz to nie je take wow, ale toto sa mi pozdava.
  • To byl vtip, pokud jsi to nepochopil :-)
  • Pokud u Modern Warfare Remaster nasadí zajímavou cenu, jdu do toho. První díl MW mě opravdu bavil a rád si ho zahraju znovu... :-)
  • TheGGG
    ano tomášku... to je určitě zajímá, jestli by jsi si to zrovna ty zahrál...
  • predobjednáno
  • TheGGG
    mě to baví každý rok víc a víc...
  • Call of Duty: Primal :-)
  • Jack1947
    On má pravdu je to furt dokola, na starém engínu a ještě od BO3 navíc z mnohem horším příběhem než vůbec kdy v COD byl... takže tohle mezigalakticé dobrodružství asi nebude o nic jiné bohužel. Už to začiná bejt únavné.
  • oni jsou asi debilní, kdyby to radši přesunuli do minulosti tak bych si to snad i zahrál
  • Magister_Peditum
    Tohle by se mi u líbilo (near future in space já rád), ale vzhledem k tomu, že to bude další CoD přes kopírák, tak raději nic nečekám. Ono je totiž jedno, jestli se to bude odehrávat ve 22. století nebo třeba během řecko-perských válek.
  • konečně by to dáválo smysl
  • TheGGG
    je to hrozný co, že všechny lidi nebaví to co tebe... svět by byl mnohem jednoduší, kdyby všichni museli mít rádi to co ty...
  • JohnyTheZik
    Ten strih, kamera a divnej blur - hra se posunula do budoucnosti, ale trailer do tezky minulosti.
  • Onicom
    Akurat ked ma dostali na nohy bol Záver Traileru kde zacali ukazovat COD 4ku a som myslel ze spravia nejake prelinkovanie moderneho COD ze hrdinovia pojdu späť v čase a stretnut sa s tymito ludmi ako je Cpt Price MacTavish Ghost atd a ze vzkriesia tieto postavy a vytvoria novy Universe...
    To by bola BOMBA !
    Ale NIE !!! treba zarobit prachy na akciách kedze Black OPS 3 je odpad a nezarobil tolko milionov tak manazerske k*rvy to poriesili takto.
    A ked som videl toho k**ota Šéfa Designu Hipsterackeho tak uz mi bolo vsetko jasne preco je COD take ake Je!
    A ten mexican co rozpraval ze je to realistic shooter tak som myslel ze vymazem v Mozgu Spomienky na tento HNUS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit