Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz vidim toto, tak mi najednou pripada skoro 2 roky stare Advanced Warfare jako dobra pecka *1*
  • Tahle značka je vrchol zoufalství *1* *1* *1*
  • Bože, co to je zase za pinďourovinu *8*
  • Cypri
    Kupovat to budu stejně jen kvuli tomu remastru CoD4MW
  • Uz se tesim na kapitana Price *1*. Ale moc nechapu proc rozjizdeji tolik pribehu. To je Modern Warfare, Black Ops, Ghost, Infinity war, Advanced warfare, to mi prijde jako zbytecne tristeni znacky a je v tom jen chaos...
    • Welcome to the space Russia capitan Price :D
  • Jediny co me z toho zajima je ten remaster CoD4 - to byl asi nejlepsi dil CoD, pak to slo do haje .. MW2 byla dobra hra, ale zabila ji absence dedik serveru a cheateri ... a pak uz to slo z kopce komplet ... posledni co jsem koupil bylo Black Ops, ale i to bylo vcelku zklamani a od te doby uz dlouho nic ... takze ten remaster vyhlizim jako sanci zase si zahrat CoD ... ale moc sanci tomu nedavam.
  • Poslední CoD, který mě opravdu bavilo hrát byly Ghost (do vydání prvního DLC), klanový války, dobrá parta (seznámili jsme se ve hře a později i sešli) a od tý doby to jde s CoD, alespoň pro mě, z kopce. Já chci, pokud možno, realistický zbraně a jako soupeře lidi, střílení plechovek mě vůbec nebaví. Tak snad to spasí BF5...CoD letos nekupuji. Až udu mít chuť na plechovky, zahraju si titanfall.
    • Ghost me docela bavil a docela to odsejpalo
    • já to mám opačně. CoD jsem hrál snad jen první díl a předtím jsem hrál jeden díl Medal of Honor. A mám mnohem raději sci-fi střílečky, třeba Prey, Psi-Ops, Borderlands. Hry nemají být reálné, ale naopak vytvářet alternativní reality a světy. Reálných válek je po světě dost.
      • Mě baví střílečky podle skutečných konfliktů, ale i podle fiktivních či sci-fi. Pro mě je důležité, aby ta hra byla kvalitní a zábavná.

        Ale o malinko více tíhnu k těm podle realných konfliktů. Nedám dopustit na MoH: Allied Asssault a pak MoH: Frontline na PS2. Škoda, že MoH už je dnes mtvá značka.
      • Souhlasím, ale v podání CoD prozatím vypadá i tahle jeho alternativní realita přesto docela nudně a nezáživně. Hru pochopitelně nikdo ještě neviděl, ale vzhledem k jeho neměnným schématům v konceptu nelze očekávat nic, co bychom nebyli u série zvyklí (a trailer to nejen po grafické stránce potvrzuje), což už začíná být veliká škoda. Troufám si tvrdit, že i u podstatné části hráčů CoD je tahle formule alternativních realit unavující. Tahle značka může široké hráčstvo už jen překvapit a překvapivě by se jí to mohlo podařit už představením slibného tématu. Vyprdolí-li ale tvůrci při oznámení, že jdou zasazením "do vesmíru", je v drtivé většině vymalováno. Tohle CoD bude schytávat dřív než vůbec vypustí první obrázky.
    • Mně se hrozně líbí, jak se neustále posouvají ty díly, který "stály za to". To stejný dělaj lidi s datadiskama k WoW. Za pár let i tenhle díl bude poslední, kterej stál za to:)))
      • Tak to není o tom že by lidi měnili názor...spíš se mění lidi.
        Viz u WoWka, ti co začínali u vanilla wowu většinou souhlasí, že od WotLKu to stojí za prd, ti co přišli později ještě berou Cataclysm atd...u wowka je ještě to, ze to jsou datadisky a přesto hru hodně prekopavaji a mění.
        U CoD je to prostě o tom, že každá"generace" má svoje CoD...ale u těch co jsou s CoD od začátku je většinou konstantní názor, že to za něco stálo Max do BO, takže na tom asi něco bude...
        • TheGGG
          já hrál i první CoD a baví mě to furt stejně... je to jen jednou za rok a zabere to 6 hodin... to mě nemůže omrzet...
      • Paulcz
        lidé mají krátkou paměť :)
  • To je ale(š) smutný. Ještě že je mi to putna. *5*
  • Mart9
    Chceme 2. světovou válku! *16*
    • Still
      Nechceme další debilní CoD *1*
    • Rozhodně nechci druhou světovou! Chci WW1, Vietnam, Koreu!
      • A cim by to bylo zajimave?
        • Ty voe kanóny, zákopy, iperit, plynový masky, bahno, první pomoc většinou pilkou na kosti, bajonety, trumpety, rudí baroni prohánějící se nad polem rychlostí chůze házejíc na pěšáky ruční pumy. Ale asi by to nebylo moc pro děti.
        • TheGGG
          všechno je lepší jak WWII...
      • Sr_Lobo
        Tak WWI by byla samozrejme uplne nej, to je muj vlhky FPS sen, proto taky doted ujizdim na Verdunu *14*
        • Já taky...proto je můj vlhký sen raději pořádné bitvy (30v30+) ve Verdunu, neb vím jakou prasarnu by z toho EA\Activison studia byly schopný udělat :D
  • Sr_Lobo
    Díky za kompletní zavraždění další značky... Ted to jeste v patek dokopne BF a pudu asi zas instalovat prvni a druhy COD.
    • Battlefield je teď plným špekulací, od Velké války, nebo prý nějaké smyšlené války mezi Rusy a zbytkem Evropy až dokonce po remake 1942 verze. Aby toho nebylo málo, tak se taky sází na pravděpodobné pokračování ve stylu 2142. Vzhledem k tomu, že EA a Activision spolu tak tématicky rádi soupeří by to byl takový menší zázrak, aby Battlefield svým zasazením couvnul. Ale kdo ví.
      • Cypri
        Hele BF2142 jsem hrál moc rád. bavil mě hodně ale stejně jsem měl prostě TOP BF2. Ale za pokračování 2142 se zlobit nebudu. To bych bral hned! klidně do mě *1* *1*
    • Souhlas... Pevně jsem věřil, že se vrátí do 2.sv nebo aspoň v rozmezí let 1945 - 2010. Doufejme, že battlefield na tom bude lépe.
      • Sr_Lobo
        I prvni Black Ops to mel dobre pojaty jeste, ze ses vlastne podival do ruznejch konfliktu v historii, ale ty volee... zas genericka hyperscifoidni jebacka nekde ve vesmiru *13*
        Jedina pozitivni vec co by na tom mohla bejt by bylo kdyby se na to skoro vsichni vys*ali a studia by se nad sebou konecne zamyslela, ale to asi nehorzi.
        • Já věřím, že jim tohle lidi už žřát nebudou. Jsem velkej fanda call of duty - singleplayer kampaní..Hrál jsem všechny a téměř všechny mám originály, ale od advanced warfare jsem to už nehrál a ani nemám chuť..pevně jsem doufal, že to bude ASPOŇ pokračování ghost...ale naopak se splnili mé nejhorší obavy. Vesmír, blikající zbraně, lasery ... no, tak snad příště
        • To sice asi nehrozí, ale i tak bych tomu - pokud ještě nepřijdou s něčím šokujícím - tipoval citelně nižší tržby...
          • Sr_Lobo
            No jako ta cena jeste nakonci nesmyslna ... to je fakt jako hry v roce 1995.. sila megazordu proste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit