Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda
    To co jsi napsal v recenzi je úplná pravda! Ale nechápu proč má hra hodnocení 7/10 protože takový hodnocení si ta hra nezaslouží! Ani omylem! Ta si zaslouží 2/10 možná i 1/10! Vůbec nechápu jak to mohli vydat jako samostatný pokračování a chtít za to prachy! Tohle měl bejt datadisk a to ještě s omluvou ve stylu, všem lidem co nejsou s Ameriky se omlouváme ale naše hra není pro vás, ale pro vypasený tupý našince co si myslí že je všude nějaký spiknutí a že máme nejlepčí armádu na světě. Celý to vypadá jako zasraná propagandistická náborová mrdka, takže tvůrci by měli ještě platit za to že to někdo hraje! Všechny modely jsou převzatý z MW2 A z hrou to nemá vůbec nic společného! Je to jeden obří nechutnej skript! *11*
  • No po MW2 by jedina hra, ktera me donuti si koupit novej komp, byla Half-Life 3...
  • Dlouho sem sledoval MP BF3,, hrál to kamarád a nebylo to špatný, po předchozích dílech sem nabyl dojmu že BF 3 bude ve stylu ARMA kteráž to je jako jediná alespoň podobná skutečným konfliktům.. Přiznám se byl sem trochu zklamanej.. Všichni co tady označujou MW3 hráče za bezmozky,, by byli v mžiku smeteni těmi samými argumenty od hráčů ARMA série.. ( chcete hoši porovnávat velikosti map..? nebo visibility range atd..? ) Podle mě sou BF3 i MW3 obě ucházející hry.. Ani jedna není natolik skvělá abych musel urážet tu druhou.. Simulátor boje není ani jedna, to je snad jasný každýmu.. Já hrál dost aktivně Counter Strike a MW3 mi ho dnes nahrazuje v pěkným Next Gen kabáťě.. Ale BF3 mi bohužel ARMA sérii nenahradí.. A ještě se chci zmínit o obťížnosti,, kdo hrál MW3 na míň než na veterána ať pomlčí o srandovním průběhu alá rambo.. to bych pak mohl hrát DOOM s IDDQD a IDKFA a stěžovat si, že je to nuda.. xD
  • ta umělá inteligence je uplně na hovno, nej je red orchestra 2
  • ja mam cod mw3 a jsem s nim spokojen,chapu,ze kazdy preferuje jiny styl hrani,ale nemate pravdu,ze ostatni dily jsou uplne stejne,protoze v mw3 oproti ostatnim dilum serie mate vice zbrani,lepsi grafiku a lepe vyuzijete zbrane
  • Nenávidim CoD.
    • Neumíš to? Nejlepší série posledních let ;-)
  • No aspon si to zahrame aj my so starsimi masinami...
  • On ještě někdo dnes hraje CoD? Nejsem žádný hater této serie hrával sem je rád než vyšel BF 2 a pak BF3 a pak co je CoD:-)
  • SP > MP když už...
    s*ačkoidní recyklace všecho, od strejků, po emblémy, navíc 95% vykempenost největší, založeno na iwnetu).. opravdu si zaslouží tak vysokých 7 díky mp? to snad ne!
  • konecne neplaceni recenzent? .D
    • recenzenti* :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit