Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Hlavně aby v tom šlo něco farmit.
  • mikrotransakce - za kazdy vystreleny naboj 1 cent....
  • Ataker
    Vyloženě nenažranost !
    • jojo activision :D:D:D

      chce se mi znich blejt, lol of duty .. a cina to je kapitola sama o sobe. No comment.

      doufam ze vsem v activisionu zaskoci dolarovka a udavej se u toho jak si to budou cpat do vsech telnich dutin. *1*

      ..uz letim predobednat novy ceodecko rychle.
  • Divotvurce
    Chudáci Číňané *15*
    • KutilTim
      Ale kdo ví... třeba se hráči naštvou, že jim tam vláda něco takového vpustila a konečně ty komouše svrhnou!!! *1* *1*

      Taky zbožné přání... *15*
      • BuĎ rád, že tam maj komouše...svobodnější vláda by sotva zavedla zákon "jednoho dítěte"...nebejt toho, tak jich neni miliarda ale 2mldr a já si čínsky učit fakt nechci .)))
      • muzou byt radi, ze jim tam nedali BF3...
  • boháča skade berete tie screeny z codov? ved toto vyzerá ako narenderované
  • Já se divím, že jim ty prachy pořád nestačí, MW3 měli beztak spíchnutý za půl roku, protože to vypadá jako předražený datadisk, koberce u activisionu jsou z peněz, zadečky si vytírají penězi a ještě chtějí vydělávat na Číně? Kam ty prachy dávají? Nic o charitě jsem nezaslechl. Že by jim ještě chyběli peněžité tapety na stěnách jejich luxusních vil u moře?
    • Activision je firma která vydělává peníze jako každá jiná - o to jde ne? A že měli MW3 za půl roku, no já bych na to nechtěl čekat jako na Diablo 3 - 12 let nebo Vy ano?
      • radsej keby to ani nevyslo...
  • KutilTim
    Já nevím jak ostatní, ale já bych si další díl nezahrál ani kdyby mi za to Activision zaplatil. *15*

    Smůla hoši. Asi jen kdyby to bylo aspoň něco nového s novým tématem a vzhledem a né desátý Modern Warfare! *4*

    Takže, je fajn, že se nám to vyhne.
  • Indy
    Ani mi nějak moc vadit nebude, že to na našem kontinentu nebude zabírat servery pro mnohem lepší věci:)
    • No, protože serverů je nedostatek. Kriste pane.
  • jindra.veliky
    Warface ma byt nakonec i pro Evropu a USA...

    ...jinak jsem si zrovna nedavno rikal kdy v tomhle F2P boomu prijde i s necim takovym Activision s CoD a uz je to tady...
    • Tahle hra bylo oznámena už na začátku roku 2011, akorát teď mají, co z ní ukázat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit