Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě že ano, hlavně že je Vám už lépe. *15*
  • No, protože serverů je nedostatek. Kriste pane.
  • A nejsmutnější na tom je, že jsem schopný to vidět takhle střízlivě a to mě ani ta série nebaví!
  • ZvacA@tiscali.cz: Průs*r potom je, když odhalíš ten "závoj" a zjistíš, že se u ostatních her nebavíš tak dobře. To najednou přehodnotíš prachy, které za to po tobě chtějí. Tomu se říká přidaná hodnota, kterou každý vnímá individuálně. Proto nerozumím věčným komentářů těch vocasů tady, kteří jsou schopní celý den hulákat, jaká je to ždímačka prachů a myslí si, že tím něčeho docílí. Naopak sami sebe okrádají o čas, který by mohli strávit daleko užitečněji.
  • ZvacA
    Joey
    A to znamená, že si mám nechávat kadit na hlavu? Taky mě baví plno věcí, taky se zajímám o plno současných titulů z hlediska univerza a hry pro jednoho hráče, ale setsakramentsky si pohlídám, zda se finanční suport a vlastnictví těch her, byť k nim mám fanouškovskou náklonnost, vyplatí a to i vůbec koupě později ve slevě, když ve finále stojí za kulové. Jóóó, že někomu nevadí vyhazovat tisíce za polotovar stále a stále dokola, je to v celku jeho problém, ale neuškodí ten závoj " bavím se, zbytek nezajímá " odhrnout a vidět to střízlivě.
  • jojo activision :D:D:D

    chce se mi znich blejt, lol of duty .. a cina to je kapitola sama o sobe. No comment.

    doufam ze vsem v activisionu zaskoci dolarovka a udavej se u toho jak si to budou cpat do vsech telnich dutin. *1*

    ..uz letim predobednat novy ceodecko rychle.
  • Kedaro: Mě tak napadá, jestli ten tvůj kámoš nehraje každý díl CoD, protože ho ta hra baví? Hodně lidí tu nechce pochopit úplně základní myšlenku a ohánějí se hovadinama typu "orientace na herním poli", apod.
  • GlaDOS
    Hlavně aby v tom šlo něco farmit.
  • můj koment byl ryze odlehčený *3*
  • Ještě že jsou stránky jako Tiscali.cz kde si můžete postěžovat a zapomlouvat.....
  • mikrotransakce - za kazdy vystreleny naboj 1 cent....
  • radsej keby to ani nevyslo...
  • BuĎ rád, že tam maj komouše...svobodnější vláda by sotva zavedla zákon "jednoho dítěte"...nebejt toho, tak jich neni miliarda ale 2mldr a já si čínsky učit fakt nechci .)))
  • muzou byt radi, ze jim tam nedali BF3...
  • mám jeden příklad, známý je naprostý COD fanboy, řekne se před ním Battlefield a vyletí z kůže, co jsem se ho ptal kupuje každé nové cod ať je jaké chce, zahraje single a uloží kdo ví kde, fakt to nechápu
  • ZvacA
    Tak herní průmysl a lidi v něm už v takové krizi na hubu jednou spadly, a přestože průběh a příčiny byly přece jen komplikovanější a už vůbec ne celosvětovýho rázu, ale týkalo se to jen Spojených států, přesto v jedné části, která však hrála taky svou roli a to nespokojenost s produkcí a politikou her, máme téměř nakročeno k podobné situaci. :)
  • Jak jsem již předeslal v mém předchozím příspěvku : Dokud bude firma vydělávat ( Activision,EA,Ubisoft atd. ), tak se jejich strategie nezmění.Proč taky, když je firma spokojená a vydělává.

    "Herní scéna by se měla zase utopit v další herní krizi, ať se trochu vyčistí prostor a opět se přejde z kvantity, stagnace a snaze nemaskované průhlednosti ziskuchtivosti za kulovou práci, opět ke kvalitě..."

    Vidina je to pěkná, ale realita je jiná.
  • ZvacA
    To přece není možný, aby se ti, kteří se alespoň trochu orientují na herním poli, nechávali tak bezprostředně neustále slepě odrbávat? Vlastně se divím, kde se pořád berou ty zisky v rámci některých provařených titulů. Vždyť když člověk sleduje čím dál tím větší nárůst nespokojenosti hráčů, včetně těch zahraničních ( abychom se necentralizovali jen na čecháčství podle některých), vůči škodné politice herních vydavatelů, tak to přece musí někdy a někde prasknout. Herní scéna by se měla zase utopit v další herní krizi, ať se trochu vyčistí prostor a opět se přejde z kvantity, stagnace a snaze nemaskované průhlednosti ziskuchtivosti za kulovou práci, opět ke kvalitě...
  • Tak asi hodně lidí má rádo, když se na ně kálí, že mají tolik peněz. *1* Navíc firma (jakákoliv) musí logicky každoročně vykazovat zisk a dokud jim tato strategie vychází tak proč jí měnit, že?
  • Ataker
    Vyloženě nenažranost !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit