Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já bych jim ty tutoriály nedával... když bude nejhůře a bude válka, tak budou vědět, na co ty mířidla jsou! *4*
  • tak jsem kliknul na odkaz crossfire že si zde na tiscali prečtu neco o nejvydelečnejší hre sveta a jejda, žádne články :)) kdebak se asi stala chyba :)
    • Jack1947
      Čínská obdoba CS nic nového pod sluncem věřmi, nějakou dobu jsem to hrál... jako na chvíly dejme tomu když je nuda ale jinak vůbec... nechápu kde se to vzalo že je v číně nejvýdělečnější... já ani vlastně nevěděl že to je z číny. *7*
  • Tohle je dobrá blbost. Opravte mě ale už od dob prvních online strategií jsou asiati jedni z nejlepších hráčů a čím těžší a složitější hra, tím líp. Tady z nich někdo dělá sociální ovce, které nerozeznají černou od bílé. To je podle mě blbost polovina toho článku.
    • Ilusiveman
      Ale notak. Nerer si to tak osobně.

      Kromě toho nebude tam určitý průměr? Počet lidí, kteří na svých bedrech vynesou těch tvých několik uber-hráčů? Čistě obráceně hodnoceno podle jasné většiny to označení může sedět.
    • ales.smutny
      Tak on bude rozdíl mezi korejskými progamery a mainstreamovým čínským hráčem free-to-play stříleček. Definice "hráč asiat" prakticky neexistuje. Navíc sociální (?) ovce z nich nikdo nedělá. To, že mají odlišné herní návyky a v průměru asi slabší hardwarové vybavení přece není nutně negativní hodnocení.
      • A jak víš, jaký doma mají počítače?
    • Taky bych řekl, že háček bude v rozdílu mezi korejskými a čínskými hráči ;-)
    • Tak nejspíš je rozdíl mezi Korejskými a Čínskými hráči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit