Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lituji je, ted díky hraní této skvělé hry nebudou mít čas na nic jiného
  • Cina ma byt novy svetovy policajt, takzvany "zlty bic" s proroctva. Treba im v predstihu vymyt mozgy a zbavit ich zbytocnej empatie. Hoc aj keby mali hrat zadarmo, tu ide viac ako o peniaze *3*
  • Tencent je pouze cinsky provider. Crossfire je jihokorejska hra. Pokud to nekdo chce zkusit u nas, tak zde http://crossfire.gamerage.com
  • karliczekk23
    existuje nějaký návod jak to zprovoznit v Evropě ?? díky.
    • Jo, pořídit si Modern Warfare 3.
      • karliczekk23
        No koukal jsem na videa, MW 3 jsem sice nehrál ale podle všeho jsem zaznamenal jenom mapy z MW 2 a MW, byla tam pouze jedna mapa co jsem neznal.
  • Evidentní snaha židozednářských struktur o zisk vlivu na čínském území skrze primitivní multimediální nástroje, kterými dokážou oslovit co největší masu lidí, hltající západní propagandu.
  • Whoossain
    Myslej tenhle Crossfire? http://crossfire.z8games.com/. Jestli jo, tak proti tomu je CoD opravdu víc hard core...
    • cumpi3
      ten policajt z CS na te strance :D
  • ja jsem teda ješte zadny codko nehrál ale koukal jsem videa na youtube a fakt nevim jak tohle muže nekoho bavit, porad jen behat a strilet. Proč lidi spíš nebaví strilecky kde se postupuje vic takticky a pomaleji? Ani není nutno dodávat že takových strilecek mnoho není. Z battlefieldu jsem mel podobny pocit jako z codka (bf jsem hrál).
    • Vrook
      Proč? Protože spousta lidí příjde unavená z práce/školy a nechtěj vymejšlet taktiky, jak obklíčit nepřítele, jak pokrejt všechen prostor atp., ale chtěj prostě vypnout mozek a rozstřílet pár z*rdů.
      Já mám rád oba typy her, soudě dle nálady.
      To je stejná diskuze jako neustálý nadávání na casual hraní. Prostě si musíte uvědomit, že pro většinu lidí, co hry hrajou, je to prostě stále volnočasová aktivita pro odreagování, né pro vypětí sil, mozkovejch závitů a trpělivosti.
    • tak zkuste clan war... tam je to už víc o taktice a ne jen nezhlavým běhání a fragování.. i když taky jak kdy *3*
      • jj, cw v cod meni uplne styl hry, z public behani na tymove stani na miste a cekani na to, kdo se pohne driv :D
    • Taky mám radší menší tempo a více taktiky, člověka pak ten frag víc těší - svého času to dobře prezentoval Vietcong. Pokud jste nehráli týmově, bylo po nadějích na úspěch.
      • Starej dobrej Vietcong, to byly časy.
    • Takticke strilecky poznam jen tyhle:
      GRO
      GR Future soldier
      Medal of Honor warfighter
      Arma (to uz je spis simulace, i kdyz o tom taky pochybuju protože dnes pechota nebeha po lese nebo po poli, spíš dnes prevazuji konflikty v zastavanych oblastech, v domech a pod. a takove mapy arma nema pokud vim)
      Red orchestra (2. svetova nemusi kazdeho bavit)

      takže vyber nic moc a za to muzou hry jako codko a battlefield a hraci kteri ty kraviny masove hraji
      • Kr.Pa
        A na český klenot Hidden and Dangerous jsi zapoměl, styd se!
        • Whoossain
          Hidden & Dangerous není pokud vím FPS, ne?
          • deridon
            pokud si pamatuji dobře tak šlo hrat 1st i 3rd person
            • Whoossain
              No je to už nějakej pátek, co jsem to hrál, to nepopírám *5*
      • SWAT1/2/3/4
        • No tak SWAT 1 a 2 boli hocičo len nie taktické FPS...
          • Přímo, Police quest: SWAT, byl interaktivní film :D
      • Whoossain
        Co třeba S.W.A.T. nebo Rainbow Six?
      • Nový MoH a GR jsou taktické střílečky? *8*
        • no jo, mluvim o multiplayeru samozrejme
          • Spades
            Opakuji:
            Novy MOH:W MULTIPLAYER se ti zda takticky O.o
          • Ale na obranu COD musím povedať, že prvý diel svojho času nebol vôbec márny *3*
          • Vynikajúci bol Insurgency: Modern infantry combat. Vlastne taká Red Orchestra v modernom obdobií, naviac šírená zdarma. Ale netuším, či to ešte niekto hráva. Jak je niečo trošičku náročnejšie, tak sa to pre stádo stáva nezaujímavé... A tiež prvá Americas army celkom ušla.
  • "CoD je pro více hardcorové hráče".... To myslej vážně *1* *1* ?!
    • Redneck
      No jasně. To nechápeš, že děcka co se dnes fragujou v krutopřísnym COD a přitom si vyhrožujou pisklavejma hláskama a hatemailama se spoustou chyb, jsou daleko víc hardcore, než jsme byli mi, když jsme běhali s klackama po lese a hráli si na 2. světovou.
      Kup si někdy Bravíčko, abys nebyl tak pozadu *2*

      A hlavně nikdy nehraj žádnou taktickou střílečku, furt jen to COD a nezapomeň to prokládat těma hatemailama.
      • Hehe, kvôli tým vykastrovaným hláskom sa mi kedysi znechutil Counter Strike, to boli zážitky *1*
    • Asi tak, jak je Shakira panna *3*
  • cumpi3
    CrossFire je prý střílečka pro masy, zatímco CoD Online je více pro hardcore hráče.

    Samotná CoD Online prý je víceméně jen Modern Warfare 3 s free-to-play modelem a klientem pro Čínu.


    to teda bude Hardore :D by mě zajímal ten CrossFre, kdyz CoD je více hardcore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit