Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Cpt. Price or GTFO....uvítal bych bitvu u Stalingradu, Monte Cassino, Afriku a Francii
  • Normandie po sto padesáté :/ Přitom z 2.světové se dá vytěžit daleko víc...třeba tažení ve Francii 1940, Polsko, Norsko.....Nebo mohli udělat Vietnam nebo Koreu, na to jsem se těšil.
    • vietnam by byl fajn
    • Co takhle Zimní válkut,ta by mohla být v kurzu
      • Jack1947
        Finská kampan jup
        • jamar28
          Jj ta by vzhledem k ruskému fiasku mohla klidně fungovat i jako tutorial. *1*
  • Lukyz
    Hlavní problém CoD je podle mě ten, že to sekaj jak Baťa cvičky.

    Z "novodobých" titulů jsem hrál MW 1-3, první BlackOps a teď až Infinite Warfare a musím říct, že jsem se u všech těch 6-8h SP kampaně královsky bavil. Proč? Protože jsem toho nebyl přejedenej a dostal přesně to co jsem očekával, tzn. FPS blockbuster.

    Jinak návrat do WW2 by mohla být příjemná změna, jsem zvědavej s čím přijdou *4*

    EDIT: Ještě jsem si vzpomněl na vlastnost, která mě snad na všech dílech neskutečně iritovala a který se doufám už do budoucna vyvarujou a to je ten nesmyslnej, nekonečnej respawn nepřátel, dokud se nedostanete za předem určenej bod *16*
  • jenda84
    no hlavně ne styl Fury nebo Hanebný pancharti..to by zase byl "kus" *1* každopádně next gen vylodění v DEN D ve stylu starýho MoH by bylo fajn.. pokud to zase nedoje*bou nějakou korektní vychytávkou dnešních dob *7* *1*
    • Ježíš Fury. Tenhle kousek mi ani nepřipomínej. Sme se s kámošem až váleli po zemi smíchy jaká to byla legrace a propaganda amerických heroes.
      • Jack1947
        Je to výsměch, ta památná závěrečná scéna v tanku to byl vrchol.

        Radši Allied by to není válečnej film ale lepší než FURy.
      • TheGGG
        propaganda? Pls, viděls někdy nějakej čínskej, korejskej nebo ruskej historickej film? Pak teprv můžeš říkat něco o propagandě. No a je jasný, že v americe nebudou trashovat americký vojáky co bojovali ve WWII....
        • Viděl jsem pár Ruskejch "propagand", naposledy Sevastopol. A žádná ze scén nemá na tu ze závěru Fury a možná ani na tu s Tygrem. Jak chromej Tommy Cooker kosí esesáčky který mu nabíhají zásadně zepředu, jen občas z boku. Jeden s panzerfaustem zezadu a film končí. Bada tsss.
        • jamar28
          Jako že někdo jiný má ve svých filmech propagandy víc než tomíci, takže je za to nesmíme kritizovat?
          • TheGGG
            brečet protože někdo glorifikuje ve SVÝCH filmech SVŮJ národ a SVOJE vojáky je naprostá de*ilita... brečet si kvůli tomu můžeš jak chceš, ale je to naprosto normální, že si nomální lidé chtějí ve filmu ukázat své hrdiny v dobrém světle...
            • jamar28
              A kdo tu mluví o brečení? Brečíš tu max. tak ty kvůli tomu, že to někomu přijde k smíchu. *3*
  • Mart9
    Už před dvěma lety bylo pozdě.
  • U CoD serie musej udelat mnohem vic nez se jen vratit k WW2, aby to bylo zase hratelny. Stale cekam, kdy jim dojde, ze aspon ten remaster uz by mohli dat samostatne a zachranit aspon trosku tu mrtvolu, ktera se nedostane na steamu ani do top 100 hranych her ... to je totiz uz opravdu ostuda.
    • Jack1947
      Proč ? když to je zbytečnost... COD.MW je opravdu jen pro lidi jako já co nedohráli původní hru lol
    • Single Infinite Warfare byl náhodou parádní, škoda že nevyšel před Black Ops 3, kdy se ještě tolik nenadávalo na scifi zasazení.
  • No konecne....Snad to bude stare dobre COD 1 a 2...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit