Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assf

    Tak tohle je hodně přehodnocené.... To 7/10 náleží třeba dílů Modern Warfare 3... Tohle nikdy nepochopím to hodnocení... Jako kdyby neexistovaly body od 1-5...

  • Skvěle napsaná recenze, s hodnocením souhlasím. Hra se hraje a vypadá dobře, jen nevím jak dlouho bude bavit MP.

  • Som zvedavy do kedy  im budu hraci kupovat copy, paste system za plnu cenu.

    • Derp_1337

      Něco takového už tady je. Jmenuje se to třeba FIFA, NHL, NFL Madden, NBA, atd.

      Copy, paste a akurát aktualizují soupisku hráčů.

  • Další důkaz, že hrám od velkejch studíí, se prostě špatný hodnocení nedává, i když stojej absolutně za..tofu

  • Maxianimal

    Včera jsem dohrál kampaň. Část v Africe docela fajn – chtělo by to jednu COD kampaň jen v tomhle prostředí. Jinak to mělo být dvakrát tak dlouhé, Freisinger měl zdrhnout a pak ho měli Vanguardi nahánět po světě. Takhle to bylo strašně zrychlený, jen se představily postavy a konec. Monaghan v roli nácka super. Ale jinak klasickej primitivní Moorhuhn s občasnými bulletsponge nepřáteli a skoro bez jakékoliv invence. Je super, že dali každé postavě nějakou schopnost, ale mělo to být víc rozvedeno, měla tomu být přizpůsobená hratelnost. Takhle je to jen takový náčrt. Je to škoda, potenciál to mělo, takhle je to zase promrhaný. Ale za to může spíš Activision než Sledgehammer.

    MP je ok, je to alá poslední Modern Warfare, takže se to hraje dobře, ale stačí to? Asi jo no, ale ...

    Zombies jsem nehrál.

    Když to budu počítat jako celek, tak 6/10. Jednotlivě kampaň 5/10, MP 7/10, zombies nevím.

  • 4/10 Reálných

    • Asi tak nejak.

      Bohuzel dnes se pouziva uz jen horni pulka stupnice. V podstate z ni udelali stupnici 5-10...

      Pritom kdyby to melo tak jak ma byt, tak 5 neni zadna ostuda, je to nadherny prumer kdy ta hra je v poradku, ale zkratka nic prulomoveho nebo zvlastniho.

      Desitky by mely padat jen velmi vzacne, a lidi by se 1-4 nemeli vubec bat. Zajimalo by me jestli GTA remastery taky dostanou 5+ vzhledem k tomu v jakem jsou stavu.

      • Ta hra je dobrá. Hraje se dobře, má dobré produkční kvality, MP pravdpěodobně normálnímu hráči vydrží na dlouho, má slušnou technickou úroveň.  4/10 by znamenaly, že se hodnotí převážně originalita - ale ta i s přihlédnutím k prodejům tak výsadní postavení u většiny hráčů nemá.


        BTW to, že většina recenzí má hodnocení 5+, je způsobeno taky tím, že většina herního odpadu se do recenzí nikdy nedostane...

  • BooBee

    Tohle hodnocení není ani špatný vtip....

  • COD jsem od dvojky nehrál, tak jsem si pustil pár videí, abych se podíval kam se to dostalo. Zatímco 1-2 se alespoň držela kulis ww2 a ve své době to byla poměrně realistická hra, tak tohle byla čirá hrůza sledovat. Zejména z pohledu osoby, která se o ww2 zajímá. MP je takový quake nebo unreal a ani tu druhou světovou v tom nevidím. Ty modifikace zbraní zabíjí i tu poslední špetku nádechu ww2.

  • Reeki

    Zajímalo by mne na základě čeho, dal autor v recenzi tak vysoké hodnocení, co daného autora tolik zaujalo? Marně budu doufat, že mi také někdy nějaký autor v diskuzi pod jeho článkem odpoví, děkuji. 

  • KOOLCOO

    Videli jste nekdo AngryJoe recenzi na Vanguard ? 

    XD hehe

    https://www.youtube.com/watch?v=eyDBCowbKJs

    • Derp_1337

      Nejsi náhodou TheGGG? 😂


      Jinak AJ je dávno passé. On už prakticky neříká své skutečné názory a hlavně se jenom unáší na současných populárních trendech. Když komunita něco hatuje, tak on si taky přisadí, když se komunitě něco líbí, tak on hned taky začne vysílat pozitivní signály.

      • 0011

        AJe na chvíli nahradil Ranton, ale bohužel co se týče youtube tak se odmlčel na sakra dlouho, ale jeho recenze, např. na Kingdom Come Deliverance je nejvtipnější na youtube a zároveň je opravdu informativní, něco jako kdysi býval AJ

        • Derp_1337

          Haha, Rantom byl borec.

          Pamatuji si na ty jeho super kecy. "in middle ages sometimes parents were siblings. Nothing wrong with that. Incest is a wincest!"

      • Maxianimal

        Bohužel je to tak. Byl to můj nejoblíbenější youtuber, ale asi před dvěma lety jsem ho přestal sledovat - to se nedalo.

        • MalyZeli

          Posledni dobou kdyz potrebuju recenzi, koukam na youtube na ACG... dlouhe recenze, hry kupuje, neni sponzorovanej. Doporucuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit