Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    To už je dneska takova moda hrat filmečky prerušovany ňakym klikanim, a MP je sht, ale dame tomu 7 nebo detem sa to libi ???

    OOO Kriste jek hluboko jsem klesla 😂

  • cNNk

    LOL , ale tak kazdej mame jinej vkus no.

    • Derp_1337

      No tak určitě.

  • SlavicBes

    tych 7/10 je snad vtip

  • Daver

    Zbytečno moc. Dal bych 5-6/10. MP - frenetická akce, kde nějakej prostor pro taktiku a strategii neni. Pokud chce někdo arkádovou Mp střílečku, at si dá radši Enlisted.

    A singleplayer? Urážka, stejně jako zbraně.

  • Nehrál jsem, neb za takový brak nejsem ochoten platit. Ale co jsem viděl gameplaye a recenze na trubce, tak musím souhlasit s předřečníky. Není přeci možné, aby herní recenzenti tak šíleně ztráceli soudnost. AI neexistuje, překrucování historie na plné grády kvůli woke culture, nudný single, délka o ničem. Abych parafrázoval Čtvrtníčka: "A Vám se to jako líbí? Vám se to jako LÍBÍ?

  • dworkin

    Až začnou Call of Duty dostávat od recenzentů 5/10, začnou se Call of Duty měnit. Status quo pomáhají udržovat v prvé řadě herní novináři, kteří průměrným hrám dávají nadprůměrné hodnocení.

  • RAMIUS89

    Že 7z 10. Vtipné 😂

  • Obiwan

    7/10 je teda pěkný přepal. Na prakticky podprůměrnou Kampan a celkem dost příšerný MP(Mapy,TTK,spawny,a ten chaos v modech, hlavně Blitz,patrol to je co se tam děje, je snad parodie na hru) :). Ale tak hlavně že jsme dostali totálně NEJLEPSI IMERZIVNI A TAKTICKE COD  co kdy bylo no podle sledgehammeru, aspon potvrdily že neumí udělat dobré COD. Mám pocit že lidi tu hru hrají jen proto že si vyexpí zbraně do Warzonu a pak potom neštěkne ani pes :D. Zombíci mrtvý už po týdnu protože to tam je jen aby se neřeklo :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit