Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtel sem to zkusit ale po kliknuti na accept pri souhlasu tos mi ta hra spadne lol 

  • VRFREAK1

     

    Apexy hrotim nesmyslně ( S2 / S3 predator) byl to první battle royal který  mě zaujal ale po včerejších  8 hodinách  u warzone musím říct že se k apexu jen tak nevratim .

    Warzone je špičkovej Battle royal vyladeněj nejlepšíma prvkama z apexu / fortnite/pubg.

    Nápad vězení gulag je snad nejlepší věc co sem zatim v  battel royalu viděl

    Největši a nejdetailnější mapa  ze všech royalu vůbec 

    Free to play !


    • Souhlasim, jem me osobne tam hodne chybi solo, ale ten tusim nebyl ani v apexu.

      • celoush

        Byl jen v podobě krátkodobého eventu.

  • Po dlouhé době jsem si pustil videa a po pár minutách vypnul a s nostalgií vzpomínám na starou gardu. Ten czenglish kometář fakt nedávám - čeština z půlky proložená zkomolenými a vyskloňovanými anglickými slovy odrazuje.

    • LessPh

      Chtel’s rict, ze te to triggeruje, right?:DD

      • Stačí když to slyším u synovce a už se mi zvedá kudla v kapse. Někdy chápu, že v zápalu hry jsou některé anglické zkratky prostě rychlejší než české slovo, ale pak slyším třeba "turreta" a nechápu, když "věž" je daleko kratší, ale chápu, že tyhle děti mají holt omezenou slovní zásobu a kolikrát ani neznají český ekvivalent.

        • LessPh

          Mladym bych prominul, ty z toho jeste nemaji rozum a casem se muzou dostat zpatky na spravnou kolej. A u starsi generace bych to prirovnal k filmu ‘Vrat se do hrobu’ je to celkem dost komicky a celkem to pasuje :DD

        • Maxianimal

          Jenže věž má v češtine mnohem víc významů, kdežto v angličtině jen jeden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit