Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD bylo vždy především o multiplayeru. Nechápu proč neudělají tedy i v multiplayeru autentický zážitek i tam. Kolik člověk stráví času v SP? Ten kdo se překoná a dohraje to v ukrutných bolestech, tak max. 8 hodin. Dalších minimálně 50 v multiplayeru. A tam chci taky poznat, že hraji hru z druhé světové a za tu cenu bych to měl dostat.
    Každoroční hate? Taky že používají každý rok ten stejný engine.
    Nějaký turnaje mě opravdu nezajímají, si strčte víte kam, a řekl bych že nejsem jediný.
  • Tak v tom černochovy/ženě nevidím až tak problém.
    Typuju že tam bude nějaká tvorba vlastní postavy.
    Co se týče té absence hákového kříže, mně je to jedno ale dokázal bych pochopit to rozhořčení kolem toho.
    Co se ještě týče toho gameplaye, to nedokážu posoudit. Já CoD nehrál kvůli MP.
    Kromě toho že nám vývojáři trošku změkli a dovolili nám hrát v MP za ženskou či negra v tom nevidím problém.

    Pořád hrajeme v singlu za BÍLÉHO američana proti BÍLÍM nacistům (teda pokud se neukáže žádné video které mé tvrzení prokáže jako milnou).
  • Pouzijte google prosim
  • Pravda, dneska si clovek nemuze ani zahajlovat bez toho aby na neho nejakej SJW hned volal policii... (taky zkusenost z tohoto fora takze hezke pokrytectvi... )
  • Ja nechapem co sa tu riesi.
    bavime sa o multiplayeri ktory sa hra po celom svete, zostrihy z turnajov, zapasy tymov, mozno progaming atd. Takze tam vitam trosku korektnost a vobec nevadi ze nieje hakovy kriz na kazdom kroku.
    Mi to pripada ako klasicky kazdorocny hate na cod. Aj ti co tu nadavaju ze chceli navrat k cod 2.

    Ja neviem co si hral ty, ale my sme hravali neustale search and destroy 5vs5 a nie nejaky chaos 16 hracov. CoD bolo vzdy najlepsie 5vs5 podobne ako counterstrike. Preto nevidim zmysel plakat nad zapasmi 6vs6
  • no neviem. navrat k cod si predstavujem skor search and destroy 5vs5 a nie 16vs16
  • AI ???

    vsak si sa pozeral na multiplayer trailer
  • - segregace samozřejmě, ne segradace
  • Magister_Peditum
    Dneska snad ani nemá cenu se na nějakou hru zasazenou do historického období těšit. SJW z toho totiž udělají úplný lejno. Ještě že pár ještě tomu marasmu odolává (částečně třeva Paradoxí grand strategie, Kingdom Come a Verdun).
  • Za WWII fungovala v US Army a obecně v Americe tzv.segradace ras,takže černoší(nebo radši afroameričané) působili v armádě v naprosté většině pouze v podpůrných jednotkách(sklady,doprava,kuchyně apod.).V bojových jednotkách snad jen v několika vyjímkách(Tuskegee airmen).Nikdy nesloužily v elitních jednotkách, u výsadkářů apod.Takže pokud děti na západě Čech viděli černocha tak jako příslušníka jednotek tzv.druhého sledu při loudění čokolády.
  • Jo a když nás obsazovali Němci, tak tady byli taky na každým rohu, že?
  • Nejkrasnejsi na to videu jsou ty vymylene nacisticke vlajky treti rise, aby nahodou nekdo nemohl hru zazalovat za propagaci nacismu ...se slzou v oku vzpominam na puvodni RtCW nebo MohAA, kde právě tyto doplnky krásne hru i atmosféru doplnovalo, jak smutne kam se az tahle civilizace dostala ... no nic zadne iluze si nedelam a video vypada presne tak jak jsem nechtel, takze serie CoD, jako dlouhodobe i nadále budu nejspise ignorovat
  • Aha, díky. Je li tomu skutečně tak, lze k tomu snad dodat jen ono McAuliffeovské "NUTTS!"
  • https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

    byly casy, kdy jsem se tomu jeste smal

    dneska uz z toho zacinam mit strach

    tahle grygarovska feministicka klika je schopna zapadni civilizaci pohrbit, uz zacinaj prepisovat historii
  • Luckiller
    západní feministky. Nejpriviligovanější z priviligovaných si stěžují jak strašně jsou utlačovaní. Ve Švédsku se za znásilnění dává machometánovi tři měsíce s omluvou od policie , ale běda jakmile videohra nemá 58 volitelných gender, pak se jde žalovat do OSN. Feminusmus is cancer *16*
  • Luckiller
    jo, říkáme jim partyzáni. Velvet assassin je o jedné z nich. Hezká hra, i když po hratelnosti dost chudá
  • Mart9
    Neoperovali jo? Děti na západě Čech poprvé v životě viděli černochy, když je osvobozovala americká armáda.
  • TheGGG
    o tom mluvili během druhého "Praha volá E3" dnes v 10:00, smutný nebo bach, jeden z nich hrál toto nové CoD a toto tam zmiňovali
  • jamar28
    Co je to v poslední době za módu dávat do trailerů jako že strašně hustou hudbu, která tam strašlivě, ale opravdu STRAŠLIVĚ nesedí?
  • Ježiši kriste ten novej COD bude fraška. To si radši koupím battlefront kterej alespoň vypadal zábavně.
    Tohle dávání černochů/černošek do všech možných dob a period kdy téměř žádný z nich v evropě neoperovali mě neskutečně štve.
    A tu feministickou organizaci by měli nakopat do zadnice..člověk si přečte ten jejich tweet a je mi z toho nazvracení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit