Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multiplayer ať je klidně řežba, ale SP to udělat nemuseli. Kdyby vsadili na drsné emoce, strach a podobně, určitě by neprohloupili. Internet je plný videí masakrů mexických gangů. Ale když zmasakrujete UZI a brokovnicí 1000 nepřátel, jen se otupíte---
  • Seriozně , tahle hra zase tak špatně nevypadá ale dle mého osobního, skromného názoru nebude mít nikdy na jejího předchůdce Bound in Blood . Dost mě přitom zarazil ten otřesný fyzikální engine, BiB mněl tedy mohem lepší
  • jezisi zase nova sra*ka ala CoD ale jeste k tomu nepovedena... a to jsem mel puvodni westernove CoJ rad :(
  • Proč má tady tahle hra tolik článků?
  • Dalsi next-gen sragora *11*
  • Ja nestavim grafiku na prvni misto, ale z videii k teto hre me pripadne, ze se po graficke strance jedna o dvacet let vyvijenou hru jako Duke...
  • Call of dutyrez
  • Bože! maj kamenný ksichty! wáááááá *11* *10*
  • Tahle série stála na době, ve který se odehrávala a oni udělají toto...to zase bude keců o nízkých prodejích a zlobivých pirátech
  • jsem asi retardovanej....všichni tu nadávají na grafiku... a já si doma užívám u:
    BF2, Mafia, Deus Ex a snažím se rozchodit Thief: the dark project :-)
    • Ale to je snad rozdíl, ne? Ty hry měly ve své době výbornou grafiku a ani dneska nevypadají vůbec špatně. Navíc nejde jen o technickou vyspělost, ale o celkovou grafickou atmosféru a s tou je to z dostupných videí u Cartelu opravdu na štíru. Právě BiB díky krásnému prostředí v tomhle excelovalo. Naopak technickou kvalitu grafiky u BiB, kromě výborné optimalizace, moc posoudit nedokážu, protože jsem to hrál na PC z roku 2006.
    • no ono jde spíš o to, že když už ta hra vypadá nulově co se týče hratelnosti, tak aspoň ta grafika by mohla za něco stát.. když už nic.. já většinou neodsuzuju hry z videí ale tohle je uplně mimo snad ve všem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit