Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a ted muj názor na hru, podle mě to pokazily. Zdá se mi že hra neni dělaná pro singl ale pro multiplayer. A to je podle mě největší mínus. Call of Juarez 1 a 2 byly udělané pro Single Player kterej byl užasný. Navíc se tam hodně měnila hratelnost. Zatím co u nového se to nedá tak řící.

    Příběch mě moc nezajimal a dialog se mi zdal strašnej. Dabing taky nic moc. Prostě..jsem se o ty characktery nezajimal bylo mi jedno jestli je někdo brutalně zabije..ale klidně mě to je jedno.

    Ještě jsem neskoušel CO-OP možná bych mohl. Je tam Split-Screen takže to by mohl být plus

    Řizení auta mi připadalo zbytečné a nezábavné tak se mi zdálo vtipné když narazím do nějákého auta jak nejde vidět žádné ale žádné poškození auta. Ani nevím jestli mě to může zabít. Nevadí jaké v rychlostí nabourám žádné poškození.
    Hra vypadá jako kdyby autoři pospíchaly. Grafika je prostě nic moc s porovnání se prvnímí díly je k smíchu.

    ''Atmosféra'' se mi vůbec nelíbíla gangy a drogy můžu ve hrách vystát ale nic mi neřiká a zdálo se mi jako kdybych zase hral GTA san andreas už jsem čekal až na mě vyleze Big Smoke a řekne : Whaatsup motha fuckar?
  • XXDarthVaderXX
    HMMMM moje oblíbená hra šla do kytek. Prosím všechny, aby tuto padlou sérii uctili minutou ticha *1*
  • Hmm nevím..trochu mi vadí že to je First Person Shooter ze 1 traileru jsem čekal že to bude něco jako Resident Evil nebo spíš Silent Hill. Ale akorát že pujdu o hodně více přežití a ochranování ostatních a ještě že člověk buded zajimat o characktery . Ale myslím že dobré by to být mohlo
  • Okey všichni tady píšete jak že Call Of Duty změna prospěla.
    Ale tady je jeden rozdíl
    Call of Duty změnu potřebovala 2 světová valka už byla stára
    Call of Juarez žádnou změnu nepotřeboval westernových her tu moc neni a western určitě neni něják starej naopak rád bych o chtěl víc. Tak proč to měnit? Don't change it if it ain't broken.

    Call of Juarez mělo jen 2 hry které byly ve westernu podle mě to neni tak moc

    Zatím co call of duty mělo : Call of Duty 1 + Datadisky Call of duty 2, Call of Duty 2 Cold In Blood, Call of Duty 3, Call of Duty World At war.

    A ještě nezapomně na ten fakt že když bylo call of duty ve druhé světové tak bylo ještě jiných her nebo dokonce serie (Medal of honor) které byly stejné jako call of duty, call of duty potřebovalo změnu.
  • miker17
    harry potter si nezaslouží ani 1 herní doba 2:40 minut za litr *16*
    ja bych dal CoJ:C 6 ale to je jen můj názor
  • DarkHawk
    Cože tak málo? *1* To je tak na 7/10 bez přirovnání k minulým dílum CoJ. Vyměntě už ty sucharské recenzenty. *1* Ale stejně mě nejvíc pobavil Grygar a jeho videorecenze na Duka. Snad se podle toho nikdo neřídil.
  • A to sa nestalo, tak zhruba pred 4 rokmi? Ze CoD seria preskocila z WW2 do sucasnosti?
  • Škoda ale po posledním traileru jsem ani nic jiného nečekal. Pro mě znamenal zhoršení už druhý díl, který začal chytat modní prvky z CoD. I tak ale nebyl vůbec špatnej. Já si každopádně budu Call of Juarez pamatovat vždy podle geniálního prvního dílu.
  • Ja som to hral a stacilo mi 30min a uz to nikdy nespustim.
    Je to totalna kravina a nejde o to ze sa zmenilo prostredie.
    a cudujem sa ze hodnotenie je az 4 ked ma Harry Potter 2.
  • hral som to asi 30min na xboxe a to mi stacilo uz to ani nespustim.
  • ...nemá nový CoJ získat NÁROK NA lepší nálepku...
    parnon, chyba
  • Ve verdiktu je to vystiženo přesně.

    "Z jednookého mezi slepými se tak rázem stává ošklivé káčátko..."

    Je přece blbost měnit z westernu, na kterém hra staví své jméno, na moderní dobu, kde je konkurence víc než dost, a tudíž nemá nový CoJ získat lepší nálepku, než nadprůměr.
  • Poslední CoD co si pamatuju nemělo moc dobré hodnocení a navíc CoD by si až takhle špatné hodnocení nezasloužilo
  • Jestlipak to není i tím, že Techland věnuje více péče Dead Islandu. Ten totiž z trailerů vypadá výborně. Snad si s ním napraví reputaci.
  • Cajk
    jsou to vaše peníze a váš koníček.. Trochu divnej, nákladnej a zbytečnej koníček, ale proč ne. Na světě je hodně důležitějších a lepších věcí, za který utrácet. Ale co, pokud si na to vyděláte:)..
  • Cajk
    spíš nechápe, že na konzolích se sice pirátí ještě víc než na PC, ovšem taky se toho na ně víc koupí, díky většímu rozšíření..
  • Naprosty souhlas! Taky za tak spatnou hrou vidim vice nez jen presun do moderni doby.
    Muzeme jen spekulovat, jestli jim dochazely penize a tak hru uspechali anebo treba najali nejake levne a spatne programatory. Vazne to temer vypada,ze to ani nedelali autori Call of Juarez 1-2, protoze ti by za normalnich okolnosti takhle spatne vypadajici a celkove zmrsenou hru snad ani nemohli udelat.
  • On Streptokok bude nejspis jen hloupy troll, nebo frustrovany konzolista nespokojeny se slabym vykonem sve pseudo-next gen konzole.
    Ja ho ale chapu, koukat na rozplizle textury, hrat hry s autoaimem a v multiplayeru pomalu nepoznat co je to dedikovany server, to by ve me taky vzbuzovalo zurivost *15*
  • Je otazkou, zda by takhle neposrali CoJ3 i kdyby zustal na divokem zapade.
    Nemuzu se zbavit dojmu, ze za takhle katastrofalni kvalitou hry vezi i neco jineho /financni tisen studia nebo vydavatele, tlak kravataku, najmuti levnych ale nezkusenych programatoru atd/ nez jen pouhy presun z divokeho zapadu do soucasnosti.

    Kdyby byl CoJ3 udelany kvalitne, tak bych si ho zahral rad i kdyz faktem zustava, ze westernovych her je jako safranu :-(. Kez by Rockstari predelali Red Dead Redemption na PC..
  • Ja osobne nevidim problem v presunu serie do soucasnosti,ale s tim, jakym stylem to provedli.
    Podle recenze je to chliv se spatnou hratelnosti a grafikou, pritom oba predesle Call of Juarez meli grafiku temer jako AAA tituly a hratelnost byla v poradku.

    Chci rict, ze CoJ3 je spatna ne kvuli presunu do moderni doby,ale kvuli mizerne kvalite celeho toho prevodu.
    Ale jinak jo, mam rad westerny takze bych byl prece jen radeji, kdyby to nechali v te dobe a mozna by ta hra nakonec dopadla daleko lepe /western autori umi/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit