Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uprednostnuji napred ty jednodussi platformy. A o te piratske majorite neco vis z vlastni zkusenosti,nebo jsi jen cetl zasveceny clanek nekde na idnes ?
    Koneckoncu u ''vas'' na konzolich se nepirati(podle tebe),proto si muzete dovolit mit o 300Kc drazsi hru. U jinch titulu to oproti PC dela jeste mnohem vice. Takze vam to preji.
  • Co vlastně tak pokazili ? Dělal tuhle hru snad nějaký jiný tým než předchozí nadprůměrné Juarezy ? Nějak se mi tomu hodnocení jen kvůli opuštění westernově dobových reálií nechce věřit . Podobnou zápletku mělo třeba i Total Overdose a to byla přece pecka !
  • crysis 2 je jednoznačně krok zpět oproti crysis 1. vlastně je to mnohem horší hra jak po technické stránce, tak po stránce hratelnostní. crysis 1 = 85 %, crysis 2 = 50 %.
  • Kamarád má doma Halo 3 a Halo: Reach Legendary edice, ale xbox nemá, ani ho kupovat nebude, má doma limitku Alan Wake, Gears of War, God of War, Assassins Creed 2 (verzi s figurkou)... ale konzole nemá a nevadí mu to. Ne každému jde o hry, jsou lidé, kteří to kupují pouze ze sběratelských důvodů. A nejde pouze o krabici, ale i o její obsah. Navíc ty hry lze s trochou štěstí pořídit chvíli po vydání levně. Ten samý člověk vlastnil armády Warhammeru a Warhammeru 40k - ty armády ho stály astronomickou sumu - a myslíš, že s nimi hrál? Ne, měl je vystavené, ačkoli většinu prodal a nechal si pouze oblíbené armády. Má na stěnách různé dýky (například z Pána Prstenů) či meče (z Hellboye, Bladea...) a vše pouze protože to sbírá. A je to naprosto normální člověk, do kterého by si nikdy neřekl, že tohle je jeho koníček.

    Proč si vlastně vůbec někdo kupuje sběratelku? Kvůli hře? Proč si nekoupí obyčejnou verzi... Všichni kupují sběratelky hlavně ze sběratelských důvodů (ostatně proto se tak jmenují) - někteří koupí sběratelku a hru samotnou (klidně zabalenou) prodají a nechají si pouze ten sběratelský obsah. A já osobně jsem například kupoval steelbook edice her na x360 od člověka, který je sbíral pouze kvůli těm steelbookům, xbox neměl.

    Dále, například člověk, který stojí za největší českou Splinter Cell fan stránkou si koupil obě sběratelské edice Convictionu (UK a US), kde UK ho stála 1800 a US 2000 - a je to jedna a ta samá hra. Koupil si Splinter Cell na 3DS, ačkoli 3DS nemá a s největší pravděpodobností ani mít nebude. Proč? Protože tu sérii miluje a je sběratel. Jiný člověk si zase koupil dvě sběratelské PS3 verze Enslaved. Proč? Protože jsou jiné, ačkoli hra je stejná.

    EDIT: A moc se tomu nediv, protože lidé jsou ochotni dát například 30 tisíc za bystu Terminátora, Aliena, Predátora... Já sám jsem byl ochoten dát 6 tisíc za knihu - pouze kvůli tomu, že existuje 300 kusů - a našel se někdo, kdo byl ochoten dát více. Také na ebayi byly limitovaná pravidla ke hře Dark Heresy (paper&pen RPG z Warhammeru40k), kterých je na celém světě 200 kusů a vyvolávací cena byla na 500 librách a hádej co, prodalo se to za víc - nevím přesně kolik. Sběratelství je drahá sranda, ale když mohou lidé dávat velké peníze za známky, mince a další věci, tak proč ne za sochy, šošky, bysty, figurky, krásné krabice, knihy... a tuny dalších věcí.

    Já osobně mám například několik verzí od různých her, mám sběretelku Warhammer Online, ale koupil jsem si i běžnou verzi, protože má pěkný obal, arty a pěkný art na mediích. Mám obě sběratelské edice Gothic 3 - klasickou a s Forsaken Gods (které mám originál v obyčejné edici). A proč? Protože ta nová měla pěkný steelbook. Proč někteří lidé nekupují platinové a podobné edice, ale raději zvolí bazarovou původní verzi? Protože by jim ta platinová edice kazila sbírku...
  • No hlavně že prátská verze na x60 je venku už asi čtrnáct dní. To jen tak k těm zhovadilým pirátům...
  • Proč si většina diskutujících myslí, že Cartel za nic nestojí hlavně kvůli změně prostředí? Dyť to by bylo ještě to nejmenší...
  • Nevím jak Cartel (i když skutečně vypadá hůř než BiB), ale zrovna Bound in Blood byl taky výborně optimalizovaný a vypadal atraktivnější než tehdejší CoD.

    Vím, že je tahle diskuze přímo o Cartelu, ale tys taky vytáhl MW :).
  • V Evropě 16. září. Vývojáří vždy upřednostní platformy, na kterých není majorita zhovadilých pirátů, takže PC logicky až na konec.
  • Já pařil CoJ Bount in Blood na PC něják jsem tušil že The Cartel dopadne špatně díky moderní době já ho chtěl na Xbox nebo PS3 ale když to dopadlo takhle hrozně
  • Může mi už někdo konečně říct kdy to vychází i pro PC když v traileru je 22.june xzone má konec srpna steam půlku zaří a další obchody zase jinak ? To zas mají konzoláci nějakou exkluzivitu nebo co ?
  • paradoxne praotec CODu, Moorhuhn, zas tak spatny neni ...
  • Já taky ne. Ale mě to CoD nějak nebaví. Jít dopředu a mačkat levej button myši není hra ani zábava ani výzva.
  • SA-reg
    Zas většina moderních stříleček je z armádního prostředí... policie a drogy mi přijdou ještě osvěžující oproti stu stejných america vs. terroristi stříleček.
  • je to vážne tak zlý? když nic jiného alespoň atmosféra a originální nápad
  • michaliuz18
    haháá lepsie novy COJ ani dopadnut nemohol, ja som z neho taky nasrany ze hram call of juarez 1 na DX10 , ta grafika nema chybu :)
  • Tak nejak jsem se citil kdyz jsem hral nejnovejsi Soldier of Fortune...
  • Leonidasss
    Western byl aspoň na herním poli originální, ale ->střílečka<- z moderní doby ? Těch je tu víc než dost.
  • Cajk
    tím chceš říct, že existuje člověk, co si koupí sice sračkovou hru, ale s pěknou krabičkou? Dát bezmála dva tisíce za pěknou krabici od hry, která stojí za prd, by se mi věru nechtělo:)
  • Proč rušit předobjednávky sběratelky? Tu lidé obvykle kupují hlavně ze sběratelských důvodů, o hru samotnou jim často nejde... A co si budeme nalhávat, ta sběratelka vypadala hodně slušně.
  • velka skoda ;( prve dva diely boli jedny z mala FPS ktore ma bavili aj co sa tyka deja, zapletiek, napaditosti atd... holt prirastli mi k srdcu a velmi som sa tesil na tento diel, dokonca som ho uz uz isiel aj predobjednat, ale ako tak pozeram tak to chlapci hodne pokadili...
    preco kurna nemohli pokracovat vo westerne? slaboduchych strielaciek a hry na gangstgerov je plna rit, westernov ako safranu :( blbci...
    tak dufam ze aspon ten predobjednany BF3 nesklame i ked mam pochybnosti kvoli tomu SP co tam davaju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit