Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Trochu mě mrazí, když se bezmála 5 miliónů prodaných kopií bere jako neúspěch *8*
    • vlastik.plaminek
      Trochu mě mrazí, že se toho prodalo tolik.
  • Tak jednoznačně pro mě nejlepší díl byl Resident evil 4 s Leonem ale chtělo by to sehnat nějakej žebříček prodejnosti jednotlivých Residentů
    • ZvacA
      http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090123043157/vgsales/images/c/ca/Resident_Evil_LTD_sales_figures.png

      Ale pokrývá jen konzolovou platformu napříč sérií a ty čísla jsou samozřejmě poplatný svý době, to znamená, že je určitě rozdíl v tom, když dosáhl jistých čísel první Resi, což byl úspěch přestože jsou v grafu malá, oproti tomu, když se nějak prodávaly pozdější díly u kterých se už počítalo s jinými výsledky typických pro rozvoj herního průmyslu.

      Každopádně, RE5 je údajně tím nejsilnějším dílem, který obdobně jako druhý Biohazard nebo momentálně šestý díl dokázal atakovat rovnou pěti miliónovou hranici, ovšem s tím, že se tak započítaly prodeje ze všech platforem. Ovšem vzhledem k tomu, že jen pro původní PS se dokázalo prodat téměř 5 miliónů BH2 a nejsou tam zahrnuty další verze pro PC, Dreamcast nebo Nintendo, takže právě druhý díl se v prodejích dá považovat za nejúspěšnější. Na tom grafu jde vidět, že přestože exkluzivní díly jako Remake nebo Zero jsou v sérii vynikající a kvalitní záležitostí, zabila jejich ekonomický úspěch právě exkluzivita pro jednu platformu, což paradoxně mohlo budovat tvrzení, že survival horor jako žánr u značky v dosavadním a tradičním stavu přestává hrát zásadní roli.
      • Vypadáš jako silný fanúšik a chodiaca encyklopédia Residentu *15* Vždy keď vidím nejaký tvoj príspevok k tejto hre dozviem sa niečo nové. Mimochodom moja obľúbená séria tiež a aj keď nie som možno ten najzaritejší fanúšik dúfam že sa séria vráti späť k starým dobrým koreňom hororu.
  • jiste za to muzou pocitacovi pirati
    • pirati to pochybuju i kdiz je pravda ze sem sito pucil od kamose ale bohuzel veci kravinu sem nezazil hral sem asi 3 hotky prestalo meto zajimat zlate rezident evil 2-3 nemesis 4-5 nebila spatna toto uz je krok nekam jinam
      • :-D

        až Vy jednou budete psát životopis, abyste dostali práci...
      • ZvacA
        Kvalitní jazyk...
    • ZvacA
      No každopádně, o tom chce ještě někdo polemizovat?
      • Myslim ze si za to muze capcom sam, mel radsi udelat resident evil v duchu prvnich trech dilech, tohle proste uz neni resident jakej ja pamatuju
  • residentevilfans
    Meli jse soustredit na jednu kampan s vice hardcore prvky jako u 4! O 70% min QTE! Vetsi oblast k pruzkumu + hadanky! Lepsi monstra kterych se fakt bojite! Vetsi obtiznost! A hlavne navodit pocit strachu a bezmoci! Tod muj nazor. *5*
  • TheGGG
    nechápu, hru jsem hrál a dohrál a byla perfektní. Sice mám radši RE4, ale RE6 byl IMO o trochu lepší než RE5 (který byl taky skvělý). Že se prodávalo dragon´s dogma mě nepřekvapilo, perfektní RPG se prodá vždy. Překvapil DMC, kdo proboha chtěl hrát za toho černovlasýho i*iota nechápu.
    • Pete.palis
      a kdo by chtěl mít avatar Justina??...nechápu
      • TheGGG
        Kdo by chtěl mít avatara svojí špatně nalíčenou holku, nechápu
        • residentevilfans
          Justin ( -1 ) vs Joker ( +1 )
          • nahodou to s tou spatne nalicenou holkou to bylo docela dobry :D ja bych dal u dal za tohle +
            • thrax.14
              TheGGG: No řekl bych, že fanoušci prvních Residentů už mají za sebou víc než jednu záruční lhůtu *7*. Každopádně pokud si nehrál první díly tak nesuď. Já osobně jsem druhý díl obrátil 7x, protože to byl klenot své doby. Podle mě ty si člověk co nemá k hrám žádný kladný vztah, protože jinak bys chápal proč jsme my fanoušci prvních Residentů k novým dílům tak skeptičtí. Bohužel zmizelo to co dělalo Residenta Residentem *13* . Akčních her jsou mraky, tak ať Resident Evil zůstane survival hororem co býval, Capcom by se měl nad sebou fakt zamyslet. *16*
          • TheGGG
            Ano teď asi začnu brečet. Naštěstí justin +5555 ostatní přispěvatelé s chabými argumenty -5161116
            • TheGGG
              já ani nezačal. Navíc nemůžu za to že tu očividně neexistuje svoboda slova. RE 4 byl první RE co jsem hrál a naprosto mě uchvátil, pak jsem hrál RE5 a byla to taky pařba a s RE 6 jem byl taky spokojen. Trochu slabší bylo RE ORC ale taky se tam našlo v coopu pár dobrých momentů. Všichni ti tzv. praví fandové RE pořád mluví o prvních dílech, tak jsem se koukl na YT a musím říct, díky nechci, ta kamera je děsná a hra sama působí hrozně ucouraným tempem. Že fanoušci prvních dílů nedokážou snést změnu není můj problém, ale rozhodně se tu nenechám urážet od nějakých namyšlených holobrádků kterým ještě ani neskončila záruční lhůta jejich prvního komplu. *5* *5*
            • Whoossain
              Přestaň se už ztrapňovat *1*
  • Ja jim trochou prispeju, PC verzi nabizi za cenu vice nez umernou kvalite hry a navic se finisuje na ceskych titulcich takze RE6 urcite zavita do moji sbirky.
  • Njn to je tak když se z Resident Evilu stává víc a víc "Call of duty na poli survival horrorů", tak se není čemu divit :D
  • prvni dil ktery jsem si nekoupil,stacilo me zahrat demo a videt par videi a byl jsem pekne otravenej.akcni kravina s divne poskakujicima postavama,....borci v capcomu si nutne musi zahrat remake prvniho dilu na game cube,pak treba prijdou na to kde je chyba.pokud vytvori dalsi dil v duchu stareho resi,beru vsema deseti ale na strileni tady mame jiny hry nez RE

    tohle vzdycky nakopne :-)
    http://www.youtube.com/watch?v=VZH5IXwyKwc
  • Whoossain
    Nevim, mě se to za těch 350,- nezdá zas tak špatný. Spíš naopak. Hra, u který vydržim 10+ hodin je pro mě dobrá hra. Akorát ty souboje s bossama, ty mě fakt připravěj o nervy...
  • Rhulad
    Jen ty prodeje Dragon´s Dogma a DMC jsou poměrně zarážející. Čím kvalitnější hra, tím menší prodeje?
    • Bohuzel no, kvalita je jen jeden z faktoru, ktery ovlivnuje prodeje, je to skoda.
    • Mahcake
      Holt si každej radši koupí další pořád stejný CoD než něco originálnějšího a novýho.

      Dragon's Dogma byla nejlepší RPG minulýho roku. O tom žádná.
    • XorxoxTalarius
      Nova a nezabehla znacka a lide jsou opatrni do ceho vrazi penize. Takze se jim muze lehce stat ze RE7 proda jeste min, kdezto DD2 a DMC2 vic jak predtim.
      • Rhulad
        Tak Devil May Cry znají snad všichni... ano Dragon´s Dogma je nová značka, ale když nepočítám Dark Souls: Prepare to Die Edition tak to bylo nejlepší RPG skrz platformy...
        • XorxoxTalarius
          Jenze se jednalo o predel stare serie a spousta lidi k tomu byla skepticka.
          • A odůvodněně, z dlouhé hry která pro eSková hodnocení vyžadovala skill se stala mainstreamová hra na pár hodin s jednodušším bojovým systémem.
        • DMC...
          Máš na mysli tu jednoduchou kopii God of War, která se jmenuje DmC?

          Nedivím se, že moc neprodala. Bezduché rubání pomocí přesílených útoků (Demon's dodge -> Arbiter) které mají běžně dosah pomalu poloviny herní obrazovky, to nezní jako důstojný další díl značky DMC.
          • Shoř v pekle!

            (Taky to nechápu. Z nějakýho důvodu tu sračku DmC nemůže nikdo v diskuzích kritizovat. Je to odpad, co poplival celou značku DMC, ale né, prostě jakmile něco řekneš, tak jsi Satan a mínuska. No nic, některé věci jsou mezi nebem a zemí.

            Měli to vydat jako separátní značku a byla by to průměrná akce. Pod značkou DmC je to facka sérii.)
          • Rhulad
            Letos jsem hrál obě hry--- Ascension i DMC a druhý zmíněný mě bavil více...
        • Tak tak, naprostý souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit