Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaktoze za to nemuzou pirati? jo aha ono to na PC jeste nevyslo....
    • Problematila piratstvi je specialita Zapadu. Japonske jadro to umi videt strizlive, zvlast kdyz jim to nevyjde podle planu. Stejne tak si ale nedelaji iluze, ac by samozrejme Capcom rad chtel, ze by PC verze mela radikalne neco na prodejich zmenit-to se jim s zadnym dilem nepodarilo, Biohazard dominuje predevsim v ziscich jako konzolova znacka uz od pocatku. PC verze prodeje mohou v ocich japonske vydavatelske casti Capcomu jen prekvapovat, a proto taky od nich neuslysis o piratstvi zadny kec
  • Gordar
    Pochybuji že se někdy RE vrátí k survival hororu. Což mě mrzí, ale na druhou stranu si nejsem jistý jak by dnešní hráči takovou hru přijali.
    • Inquisitor
      Já doufám že ano. A jde vidět že fanoušků kteří by raději návrat ke starším dílům je dost. Doufám že se to posledním dílem ukázalo, že nemusí mít strach zkusit udělat z RE zase survival horor a ne variace na CoD. Je dobře že tahle úlitba(RE6) mainstreamu pohořela.
  • To je ten úžasný dnešní trend "zpřístupníme hru co největšímu počtu hráčů tím, že se bude víc podobat CoD, ať máme lepší prodeje". Toto jsem asi před dvěma lety slyšel osobně z úst jednoho člověka z EA Czech. Tehdy to bylo v souvislosti s Dragon Age II. Sice je to trochu zlomyslné, ale jsem neuvěřitelně rád, že tato strategie nefunguje. A doufám, že si to brzo herní společnosti také uvědomí a vydají se jiným směrem.
  • Licker už prostě dolickoval...
  • Resident Evil 6 je taková pomyslná facka pro hráče, kteří stále chtějí aby nějaká série prošla vývojem a neustále to obhajují. Ale neuvědomují si (nebo možná ani nechtějí) že vývoj automaticky neznamená přidání spousty akce. Vývoj by pro tuto vykastrovanou sérii byl naopak v tom, kdyby se autoři zaměřili na propojení atmosféry a všudypřítomného strachu.
    Kdo říká že se musí jen střílet? Proč třeba neudělají zombies, které stačí zabít jednou dobře mířenou ranou do hlavy a nehodí hráče např. do prostřed města s jedním zásobníkem v pistoli, nožem a různým bordelem okolo. Chtěl bych zažít situaci, kdy mi každý vystřelený náboj bude chybět a nebudu vědět jestli jej nebudu potřebovat na nějakého bosse - a to je další kiks v této sérii, nad bossy už si nidko hlavu nijak moc neláme a jsou udělaný stylem "střílej do něj, dokud neukáže jebák a pak střílíte do toho jebáku" tohle už je fakt nudné a vyčpělé. Je zajímavé že tento styl měla i čtverka, ale přesto když si vzpomenu na toho velkýho chlápka s tím umělím okem, jak jsem mu mohl rozstřílet půlku těla a on pak používal úplně jiný styl boje, to byla aspoň novinka.
    Šestka je průserová i příběhem. Jasně tahle série si nikdy nepotrpěla na nějak zvlášť promakaném scénáři, ale proboha ten Weskerův syn je vyložená křeč - za chvíli se ještě dozvíme že měl Wesker bratra, který měl poměr se svojí matkou a z toho vznikly další čtyři synové a jedna dcera... to už je jako nějaká telenovela.

    Já jsem svého času byl opravdu velký fanoušek série, ale teď už se jen dívám jak se potácí z jednoho rohu ke druhému jako nějaký opilec. Japonci viděli prodejní čísla CoD a tak se jim rozsvítili očička, jenže na to si měli přijít s nějakou novou sérií a ne degenerovat tu stávající. Pokud si to uvědomí včas, tak je pořád naděje, pokud ne, tak dopadnou jako Square se svojí Final Fantasy...
  • spoock
    Já to prostě nechápu, proč dneska musí být všechno akční, kulervoucí. Mám dojem, že i z hororové hry se dá vytřískat maximu, aniž by to vedlo k akční hře, stačí kouknout na Dead Space, pro mě byl první díl super, než to pak podělali a to si myslím, že jednička byla i tak dost akční.
    Myslím si, že by stačilo, kdyby si Capcom vytáhl hlavu z **** a popřemýšlel, proč si tolik lidí jejich značku oblíbilo.
  • RE 6 prodejne selhal, protoze je to odpad a rychle se to rozneslo!!
  • Myslím, že v případě šestého dílu, "skalní fandové" šlapali na Capcom dost zřetelně, co se týče povahy obsahu a "kolemjdoucí" čekali jenom na to, co vypadne za novou hru...trochu mě mrzí, že se učí, až po komerčním (ne)úspěchu. Jako PCčkář stále čekám na šestý díl do března, tak čekám na osobní názor a jako zarytý fanda universa, prostě nevidím důvod nekoupit a náležitě si to užiji :))...nicméně zastávám názor, že survival hororům staré školy asi odzvonili (capcom údajně přitakal, že pokud bude silná odezva, tak se bude činit remake druhého a třetího dílu), ale smířlivě vítám nové možnosti, pokud zůstane důstojně zachován přistup k ději a do jisté míry i "realističnost" herních mechanismů. Můj názor pro další potencionální díl (mimo remake, které bych zachoval v tradici prvního dílu) by byl o hororové atmosféře, nějaké prvky adventury, rarita munice (neřekl bych, že každý nepřítel má nutně v kapse krabičku nábojů do 9mm), klidně akčnějšího charakteru a především až spádový děj (nikdy nezapomenu, jak jsem byl dokonale vtažen 0-xtým dílem, než se z toho stala čistá akce s tabulkami na konci ((který díl byl v tomto směru neskonale první nechám na vás))...lets expore that shall we? :)
  • jen ze tam mate preklepy, jinakk fajne dik
    "Což není špatná pvaha, protožr"
    • jinakk?
  • Bylo by super, kdyby poslední věta, byla věta oznamovací a né tázací. Ale úplně nejlepší by bylo, kdyby byla pravdivá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit