Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze hezká, hra taky, jen to "aliení planety" fujtajbl. Copak není české "mimozemské planety" lepší?
    • ucho
      korektnější je "vesmířanské planety"... to mimozemské je zavádějící... ;)
    • Copak si musíš říkat Unreal? Není české Neskutečný lepší?
      Každý má na tyhle věci jiný názor a jazyk je natolik bohatý, aby uspokojil vkus všech, buďme za to rádi.
      • No zrovna nereálný mi zní hůře a navíc je to kvůli mé srdcovce Unreal Tournament. Nerealný Turnaj zní taky hůře. *3*
        • 13_11
          Taky nikdo nepsal nic o "nereálném"; Neskutečný turnaj, Neskutečné klání, Neskutečný boj či zápas. Přesně tak, angličtina tomu dává punc "exotiky", ale pro tamní to zní stejně fádně jako nám český překlad. Hra je to ale neskutečná!
          • Jo, moc rychle čtu příspěvky. Prostě jsem to myslel tak, že zatímco Unreal zní líp než český překlad, tak aliení planeta je takový ehm. A ano, staré UTčko je prostě super, to už nepopře nikdo.
  • Kr.Pa
    Vypada to jako Jazz Jackrabbit 2 v prostredi Avataru.
    Nadhera.
  • Ten graficky styl je fakt umeni u teto hry + hudba...
    Mate nekdo nejaky tip na web ktery se zajima pouze o indie hry? (klidne eng) Dik
    • fixcz
      Třeba: http://indiegames.com/index.html
  • To co se začíná dít s herní scénou se mi líbí. Vývojáři začínaj chápat, že nejdůležitější je pro zákazníka zábava + nechtěj platit horentní sumy. Takže buď se setkávám s kvalitníma hrama za pár stovek a nebo model f2p kde si lidi nakupujou většinou drobnosti. A hle :D Začínaj si všímat, že jim z toho víc kápne než narazit hru za litr na 6 hodin hry za kterou narvali do vývoje nehorázný prachy :D
    • Nějak nechápu co se na tvým názoru ostatním nelíbí... Určitě stebou souhlasím, kolikrát se na Indie oběví záležitost za pár šušňů, která dává dokapsy hned několik RLS věcí svým pojetím a hlavně zábavností....
      Co říct, lidi vy vůbec nevíte co chcete, ale za každou cenu toho dosáhnete .)
      • ucho
        protože dotyčný míchá jablka s hruškami. v podstatě je to i hloupé přirovnání a hloupá dedukce. ono totiž jsou různá studia. některá jsou malá, některá zase velká. od toho se odvíjí nějaké náklady a nutné zisky.
        malé vývojářské studio neudělá nikdy žádný mega titul, na ten totiž v životě nebudou mít peníze. malou "hříčku" svedou. to ale neznamená, že nebude kvalitní, ani že nebude zábavná. her vzniká neustále celá řada. jsou mezi nimi drahé tituly, stejně tak levné, stačí si pouze vybrat.
        takže žádné "začínají chápat...". tohle bylo jasné všem a vždy. takhle to funguje pořád. to si jen někteří lidé těch ostatních her příliš nevšímají. (protože ty hry nejsou tolik vidět)
        velké studio si nemůže dovolit investovat čas do takové malé hry, to by se jim nikdy nevyplatilo... a ano, velká studia jdou samozřejmě po maximálním zisku, ale toho chtějí docílit tak, že udělají podle nich kvalitní titul... vždy se snaží o to, aby byl hráč spokojen. a diskuze jsou kolikrát plné lidí, kteří jsou naštvaní na ty vývojáře, že dělají hry, které je nebaví nebo se jim nelíbí :)
        zde platí jednoduché pravidlo: NIKDY SE NELZE ZAVDĚČIT VŠEM...
        proto by lidé měli být natolik svéprávní, že si dokážou najít to, co je baví. no a zdá se, že tohle teď SvPetan začíná konečně chápat, možná je to náznak individuality... :)
        • No doubt.
  • Odulin
    Poslední dobou mi dělá indie scéna radost. Capsized mám asi 3 dny a zrovna do téhle gamesy se nějak nemůžu úplně dostat, ale svoji šanci ještě určitě dostane. Včera jsem koupil Anomaly Warzone Earth a Hydrophobia Prophecy a obě dvě gamesy mi pěkně sedly. Tajně doufám, že na PC taky vyjde Outland;)
  • vyborna hra, zamerovani mysi mi dost pripomelo abuse.
  • MrSanta
    Ejhle, redakce, vy jste se nějak rozjeli s indie scénou. Chválím. Chystáte se také na Avadon: Black Fortress? Venku je už i PC verze, včetně dema. Nevypadá to zle *4*
  • Metal Slug rullez *1*
    • Metal slug je čistě jen o střílení ale, kdežto tady máš i puzzle *1*
  • Posledni dobou me me zaujme vice indie her nez tech velkych Ackovych her a tohle vypada na kvalitni "starou dobrou" plosinovku.Ze soucasnych indie plosinovek muzu doporucit Trine,coz je taky velmi povedena vec.
    • Souhlas, hned jsem si vzpomnel na Trine, kterej jsem pred par dny dohral :) Doufam teda, ze tohle bude aspon z poloviny tak dobry.
    • Jsem na tom stejně. Jediná velká hra, která mě teď zaujala je Portal 2. Ale jinak ujíždím na casual a indie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit