Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož původní hru jsem sice nehrál,ale působí to na mě jako ,takový mix mezi Ground Control a Supreme commander,přičemž obě zmíněné hry stojí za to,takže určitě budu tuhle hru sledovat.
    Možná je to přirovnání mimo,ale jak říkam,původní hru jsem nehrál.
  • vypadá to zajimavě doufám že tam bude vše co říkaj když to dostane sedmičku a víš v recenzi kupuji na PC *3*
  • Do smrti nezapomenu,jak jsme s kamosem narazili na nepratelskej carrier. Srdce v krku a bobky v trenkach. Boze - chci se tehle hry dozit a doufam,ze bude hodne podobna,jako starej dobrej CC.
  • Jsem na to moc zvědavej. Po strašně dlouhý době jsem si nainstalil skvělou českou RTS Original War od Altarů a musím říct, že mi další taková hra chybí a rád další českej výtvor podpořím.
  • Nemam sede vlasy ani ples, ale deti jo a dalsi je na ceste :-). Hra to muze byt zajimava, ale ja bych radsi uvital nejakou tahovou taktickou akci jako byl x-com, jagged aliance nebo fallout tactics.
    • Vůbec nechápu jak to, že skoro vymizely tahovky. Přitom kde kdo by je chtěl.
  • to bude pecka.už se těším
  • Rozhodně to vypadá zajímavě. Snad se to vyvede, páč strategií vychází už málo.
  • az prilis inspirovane C&C seriou ...
    • tys dobře mimo co??zjisti si nejdřiv něco o té hře a pak piš??
  • No tak u mně se trefily. Šedý vlasy mám tak napůl. Bývala jedna z mých nejoblíbenějších her. Na svoji dobu promyšlená a graficky výborně zvládnutá hra. Těším se na pokračování, snad do té doby nezešedivím úplně.
  • Vypadá to moc hezky, trochu "realističtější", taktičtější sci-fi (ať už strategie, akce, nebo oboje) citelně chybí. Doufám že to dotáhnou do konce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit