Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem na to moc zvědavej. Po strašně dlouhý době jsem si nainstalil skvělou českou RTS Original War od Altarů a musím říct, že mi další taková hra chybí a rád další českej výtvor podpořím.
  • janchor
    To si teda vyprošuju – šedý vlasy, pleš, ani kupu dětí nemám! *4*
    • Black_Hand
      no ja taky ne! a CC jsem hral...i kdyz jsem nikdy neprisel ovladani plne na kloub. byl jsem koneckoncu male robe.
    • MickTheMage
      Vidis to a niektori v tvojom veku su uz 2x rozvedeni, s dvoma detmi z kazdeho manzelstva. Ze sa nehanbis! ;))
  • Nemam sede vlasy ani ples, ale deti jo a dalsi je na ceste :-). Hra to muze byt zajimava, ale ja bych radsi uvital nejakou tahovou taktickou akci jako byl x-com, jagged aliance nebo fallout tactics.
    • Vůbec nechápu jak to, že skoro vymizely tahovky. Přitom kde kdo by je chtěl.
  • Rozhodně to vypadá zajímavě. Snad se to vyvede, páč strategií vychází už málo.
  • to bude pecka.už se těším
  • Do smrti nezapomenu,jak jsme s kamosem narazili na nepratelskej carrier. Srdce v krku a bobky v trenkach. Boze - chci se tehle hry dozit a doufam,ze bude hodne podobna,jako starej dobrej CC.
  • Tož původní hru jsem sice nehrál,ale působí to na mě jako ,takový mix mezi Ground Control a Supreme commander,přičemž obě zmíněné hry stojí za to,takže určitě budu tuhle hru sledovat.
    Možná je to přirovnání mimo,ale jak říkam,původní hru jsem nehrál.
  • Puvodní hra kterou jsem hrával na PC/XT za bratru 140tis kč je jedna z nejlepších her všech dob ,nikdy nezapomenu na to jak jsem jestě nevedel ze se da urychlit prejezd letadlové lodi mezi ostrovy a cekal jsem 120min na presun... o)
  • Původní cc jsem sice nikdy nehrál, ale podle toho co jsem četl mi to zatím připomíná hostile waters a to byla imho jedna z nejlepších her vůbec, screenshoty vypadají skvěle, jen tak dál :)
  • Kr.Pa
    Vypadáto velice dobře, držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit