Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral som to kedysi na ZX SPECTRUM. Bol by som rád, keby to príliš neinovovali, nechali tam
    všetko tak ako to bolo iba to urobili v dnešnej grafike. A potom to bude super. Sú dve hry , ktoré by som chcel vidieť so súčasnou grafikou. Jedna je staručké ELITE (tiež by bolo skvelé v novom grafickom kabátiku, ale bez zmeny čohokoľvek iného) a druhou je táto božská strategia. Jedno želanie sa mi tak možno splní...možno. Ak nebude niekto príliš inovatívny...
  • o cooperativnim strategickem modu neuvazuji?
    u nej by zrychleni casu vubec nevadilo a mit tym s kapitanem v cele, to by se mi moc libilo *5*
    taky by byl idealni pro boj dvou tymu o nekolik ostrovu ne moc daleko od sebe.
    • MP bude zatím jen jako akce na ostrovech. Uz od zacatku vyvoje se pry ani neuvazovalo o MP ve strategicke casti. Takze coop s nejvetsi pravdepodobnosti nebude.
      • DeDy
        To je škoda, tenhle žánr zbožňuji. Takovej Battlezone 2 a jeho systém commandera řídící důstojníky (spoluhráče), kteří vedli přidělené tanky do bitvy byl úžasnej. COOP aspoň ve skirmishu bych si u téhle hry hodně přál. Původní Carrier jsem měl na Atari ST, akorát mi trvalo,než jsem pochopil, jaké zlato je uloženo na disketě.
  • Jaky to pouziva nebo bude pouzivat engine ?
    Doufam ze to nebude pouzivat nejaky svuj engine *2*
    • Nemám to oficiálně potvrzené, ale odrazovým můstkem CC je pravděpodobně engine z Alpha Prime, který je ovšem takřka kompletně předělaný.
  • rancor1223
    Tak vypadá to zajímavě, jen to množství bugů který tam BI zase naseká bude hrozný..
    • Tys byl u kartářky nebo sis to vyvěštil sám?
      • rancor1223
        Je to BI, oni snad někdy vydali nezabugovanou hru? Tomu snad ani sám nevěříš..
        • Měl by sis zvyknout, že na tomhle foru se prosazujou lidi, kteří nemyslí, ale poslouchají jen to, co sami chtějí slyšet. Jakýkoliv názor striktně odmítnou a neváhají použít silných vulgarit :-)
          • rancor1223
            Díky za upozornění! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit