Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Lukáši, tak tohle je asi zatím nejlepší recenze co jsem kdy viděl! *1* Dozvěděl jsem se o hře to, co jsem chtěl a ještě se královsky pobavil *1*. Palec nahoru a už se těším na videorecenzi Borderlands 2 *4*
    • Nejlepsi videorecenze je na Portal 2 ... ac teda nerika vubec nic, naprosto ji zeru.:D
    • já to zase vypnul během druhé průpovídky při zaseknutí jednotky, tyhle pro někoho třeba humorné vsuvky v recenzích moc nemusím... jsem radši, když se recenzenti drží spíše strohé linie, konstatování faktů a nepřidávají k tomu svou omáčku
      • Thorleif_cz
        Hle, uniformní milovník verbální askeze!
        Pozn.: Naučil jsem se pár novejch slov...
        • tu frázi si budu muset někde zapsat :)
  • Dve veci proc je tohle muj oblibenej veb s hrami

    1) Lukáš Grygar
    2) Nezávislý rozcestník

    *14* *6*
    • Souhlas naprosto. Doteď ohromně obdivuju jeho koťátka ve videorecenzi na Portal 2. ;-)
  • FeebeEWN
    Grygarovy videorecenze opravdu můžu :) skvěle k nim sedí
  • Jsi to namlouval po flámu nebo se spící rodinkou za dveřma ne? *2*
    • janchor
      S rýmičkou.
      • *8* Správnej chlap, ani takovejhle zabijak můžů ho nezastaví! *16*
  • Amylee.Anderson
    Čuně jedno! :D Člověk by neřekl, že existuje něco jako "talen na videorencenze", přestože Lukáš ho zcela jistě má. Na videorecenze tu koukám, i když hra jde mimo mě, skvělé! A měl hlas jak rozespalý nebo tak :)
    • Děláš jako ses nikdy "nevylila" před tím než něco musíš dělat :-)
  • Lawliet
    Hezká, zabavná recenze v pohodě se u ní dalo povečeřet. Přijemně překvapila pobavila i informovala. *3* *1*
  • Videorecenze povedené, Lukáš je má vždycky parádní. Akorát moc nechápu hodnocení, není 7ka až moc na takhle extrémně zabugovanou hru?
    • I když je mnohdy frustrující, hodnotil bych ji asi podobně. Udržela mě u sebe skoro celou kampaň, ale pak jsem ji tedy odložil k ledu a počkám, až bude opatchovaná.
    • já nevím, mně nepřijde až tak zabugovaná... akorát prostě nefunguje umělá inteligence, ale tu naprogramovat v takhle členitým prostředí, ještě s možností lítání je asi dost náročný. nebo existuje nějaká podobná hra, kde AI fachčí bez problémů? (třeba ten originál :o)

      proto je děsná škoda, že tam není mulťák, kdy by mohl člověk spolupracovat s někým, kdo má mozek...
      • JohnyTheZik
        pathfinding a dobry AI by mely bejt zakladem strategii podle me :)
      • to i letita Battlezone II je na tom lip
      • Onslaught v Unrealu 2004?
      • montatatana
        Uz Battlefield 1942 s botama? Nebyla tam nijak dokonala, ale rozhodne lepsi nez tady :)
  • ... s tou umelou inteligenciou si robia srandu? hru som si chcel kúpiť pretože ma táto odnoš hier bavý, počul som že sú tam drobné problémy s UI ale toto... díky za recenziu peniaze utratim na niečo " inteligentnejšie"
    • http://www.databaze-her.cz/hry/carrier-command-gaea-mission/
  • Vilge
    Vtipna recenze....ale kdyz reknu ze u te hry dostavam vetsi navaly vzteku nez u Dark Souls.....tam aspon vim ze zato dalsi a dalsi umrti muze jen moje demence...tady je to demence UI....
    • V Darks Souls za to muze treba i demence kamery ... Nevim proc se chytas na slogan tvurcu, ale smrt v DS neni vzdy vina hrace ...
      • Ale prosimtě. Jestli to je jedna smrt za 100 hodin, tak přeháním...
  • Recenzia fakt perfektna, vyjadruje realny stav hry, kupil som to na steame a po dvoch dnoch hrania som zaziadal o vratenie penazi, s cim som neuspel, takze asi tak...Hovori sa, ze clovek dvakrat do tej istej rieky nevstupi, ale ja blb som vstupil trikrat...najrpv Arma 1, potom Arma 2 CO a nakoniec toto...Posledna hra od BI a ti, co sa chystate kupit Armu 3, nech je vam tato hra poucenim, rovnake velke sluby boli aj pri Arme 2, ze sa chystaju zapracovat na optimalizacii a bugoch, neverte !!! tato firma ma uz fakticky obrala o 100 ecok za tri hry, ktore nejdu poriadne dodnes. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit