Přejít na výpis diskuzí

Čas na plenění a drancování přijde v květnu, kdy vychází Conan Exiles

12.12.2017 11:23
Aleš Smutný 18 příspěvků

Docela by mě zajímalo, co by říkal Robert E. Howard na to, že jeho hrdina přežívá skoro sto let po jeho smrti v podobě videoher. Conan Exiles sice titulního Cimmeřana postrádá, ale Funcom překvapivě dokázal svému survivalu vtisknout styl, který je pro hyborský věk typická. Plus teď na Conan Exiles,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau single player tam už je a příběh přibude .. řikali to v jejich týdením streamu .. ve hře bude i Conan
    • Jack1947
      Tak to by byl úplnej vrchol kdyby nebyl *1*
  • Uvidíme za půl roku, každopádně hra to je už teď zábavná i když tu a tam nějakej bug je. Jestliže zpracují vše, co slibujou, alespon z poloviny dobře, tak tu máme hodně dobrou MMO Survival RPG.
  • TheGGG
    to je ta hra s velkýma klobásama?
  • To ještě někdo hraje? :D
  • Ja jsem si to zase rozjel, abych zjistil, co je tam po pul roce noveho. Nahral jsem 60 hodin, vypnul to po tydenni pauze zase zapnul a vsechny moje stavby me byly smaz any. Dekuju pekne a to je ofiko server.
    • to tak bejvá v early acess asi nevíš jak chodí předběžnej přístup .. oni nemůžou uchovávat vše na serverch by se nikam neposunuli máš hrát single player na pohodu tam se ti nic nesmaže
    • Nejspíš jsi hrál na serveru se zapnutým chátráním budov. Měl jsem to podobně :)
      • lol ... novej level, nejen ze je treba co minutu zrat a co dve pit, jeste je treba co 5 minut opravovat barak ...
        • No jde vidět že vtomhle žánru seš amatérská klobáska. Rozpadání budov je tam proto, aby mapa nebyla do týdne zasázená opuštěnými budovami lidí kteří už dostali na pekáč a už to znova nezapnou, to ti dá možnost si i někde něco postavit na rozjetém serveru. Další věcí je že to reguluje počet entit na serveru, takže vše běží lépe..server má lepší odezvu a také autosave dat na serveru trvá kratší dobu.

Ale pokud ti to hřeje u srdíčka, klidně si tu vykřikuj hlouposti dál :)
          • Mno je videt, ze ty ses naprostej bezmozek, protoze to ze hrac nehraje den co den, ale klidne jednou za 14 dni, je narposto normalni.

O serverech nemas potuchy jak fungujou nebo nefungujou, protoze pokud autor neni dment jako ty, tak se ukladaj zmeny a to do databaze, ktera se cas od casu zalohuje a nic jako save neexistuje.
  • palacinka
    jeste to ani nevyslo a ta hra je uz mrtva ne?
    • Novacek troll a takhle slabe se uvede. Jeste ani nevysel a uz je mrtvej.
    • V partě mi říkají činka a v dobré partě... palačinka *1*
      • Jack1947
        Myslel si chudák jak originální jméno nemá *9*
  • pořádného single-player příběhového RPG ze světa Conana se asi nedočkáme, co? Buď z toho udělají MMO nebo survival sandbox.
    • Jack1947
      Přesně nebo to bude MMO survival sandbox :D
  • Milá pozornost k 10. narozeninám Age of Conan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit