Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak to by byl úplnej vrchol kdyby nebyl *1*
  • to tak bejvá v early acess asi nevíš jak chodí předběžnej přístup .. oni nemůžou uchovávat vše na serverch by se nikam neposunuli máš hrát single player na pohodu tam se ti nic nesmaže
  • Čau single player tam už je a příběh přibude .. řikali to v jejich týdením streamu .. ve hře bude i Conan
  • Mno je videt, ze ty ses naprostej bezmozek, protoze to ze hrac nehraje den co den, ale klidne jednou za 14 dni, je narposto normalni.

    O serverech nemas potuchy jak fungujou nebo nefungujou, protoze pokud autor neni dment jako ty, tak se ukladaj zmeny a to do databaze, ktera se cas od casu zalohuje a nic jako save neexistuje.
  • Uvidíme za půl roku, každopádně hra to je už teď zábavná i když tu a tam nějakej bug je. Jestliže zpracují vše, co slibujou, alespon z poloviny dobře, tak tu máme hodně dobrou MMO Survival RPG.
  • No jde vidět že vtomhle žánru seš amatérská klobáska. Rozpadání budov je tam proto, aby mapa nebyla do týdne zasázená opuštěnými budovami lidí kteří už dostali na pekáč a už to znova nezapnou, to ti dá možnost si i někde něco postavit na rozjetém serveru. Další věcí je že to reguluje počet entit na serveru, takže vše běží lépe..server má lepší odezvu a také autosave dat na serveru trvá kratší dobu.

    Ale pokud ti to hřeje u srdíčka, klidně si tu vykřikuj hlouposti dál :)
  • TheGGG
    to je ta hra s velkýma klobásama?
  • Novacek troll a takhle slabe se uvede. Jeste ani nevysel a uz je mrtvej.
  • lol ... novej level, nejen ze je treba co minutu zrat a co dve pit, jeste je treba co 5 minut opravovat barak ...
  • Jack1947
    Myslel si chudák jak originální jméno nemá *9*
  • V partě mi říkají činka a v dobré partě... palačinka *1*
  • To ještě někdo hraje? :D
  • Nejspíš jsi hrál na serveru se zapnutým chátráním budov. Měl jsem to podobně :)
  • Ja jsem si to zase rozjel, abych zjistil, co je tam po pul roce noveho. Nahral jsem 60 hodin, vypnul to po tydenni pauze zase zapnul a vsechny moje stavby me byly smaz any. Dekuju pekne a to je ofiko server.
  • Jack1947
    Přesně nebo to bude MMO survival sandbox :D
  • palacinka
    jeste to ani nevyslo a ta hra je uz mrtva ne?
  • pořádného single-player příběhového RPG ze světa Conana se asi nedočkáme, co? Buď z toho udělají MMO nebo survival sandbox.
  • Milá pozornost k 10. narozeninám Age of Conan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit