Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj lidi. Mam dotazek. Je k tehle hre Čeština. Už sem prohledal snad všechno a nic. Treba hledam špatně. Dik *7*
  • ahoj lidi nemohl by někdo poradit jaka je kombinace u té brány jak tam jsou ty symboly..?? díky
  • hodne nepovedena recenze, proboha stezovat si na nesmyslnosti u "jizdy" na potvorach me skutecne velice rozesmalo *3*
  • Ahoj, tak jsem si tu hru koupil a bavi me, jen jsem na zacatku a nechapu, co udelat s tim Trolem, mam PS3 a pise mi to R2 press a nejde to, zkousim to vselijak, ale porad nic.
    Dik za radu.
    • ...zdarek lidi,
      mám stejný problém poraďte mi prosím co s tím ( HuskovaIveta@seznam.cz)
      díkas *5*
    • Ahoj,mam uplne stejnej problem. Urcite jsi to uz zmaknul za tu dobu,nemohl bys mi nebo nekdo tady poradit? klido email: jedlicka.d@seznam.cz
  • Já jsem s tou hrou maximálně spokojen a to jsem teprve na konci první půlky. Hraje se to skvěle, vypadá to skvěle a navíc je to můj oblíbenej žánr. Že je to kopie GoW mě vůbec nezajímá, protože nemám PS, tudíž to pro mě na xboxech kopie není. Už dlouho se mi nestalo, abych si v noci říkal, že dám ještě kapitolu a půjdu si lehnout. A stejně nejdu, protože mě ta atmosféra nepustí!
    • cau můžeš mi prosimtě poradit jak se mám dostat přes tu uličku jak tam vyjíždí ty
      bodce a za nima se zavírá ta brána?"castle sewers"
  • God of War 1 a 2 je best. Po tom, co jsem dohrál GOW 3, jsem byl trochu zklamán. Nevím jak Vám, ale to prostředí se mi tam prostě nelíbilo, pořád podzemí, jeskyně, peko..... Oproti tomu Castelvania, bomba prostředí a délka hraní je masakr.Ano, GOW 3 má lepší a ostřejší grafiku, ale víc mě bavila Castelvania tato, o které je diskuze. Za mě, dávám palec nahoru této Castelvanii a palec dolu GOW3, který mě zklamalo, čekal jsem víc, než jsem odstal, oproti Castelvanii. Nečekal jsem vůbec ni a tohle. Castelvania je BEST a 7/10, to běžte do pr..le.
  • Nova Castlevania se my libila dal bych ji tak 9/10 autor recenze neupozornuje na klady hry zato ale zvelicuje chyby(kamera se my za odehranejch 100 hodin nezblaznila) a odstavec s pavoukem nebudu radsi ani komentovat.Hra ma peknou grafiku,soundtrack i pribeh a co se tyce hratelnosti a kopirovanim her tak castlevania lament of innocence vysla v roce 2003 jeste pred god of war takze kdo kopiruje koho(http://www.youtube.com/watch?v=fDcFSAr2DT0)
    • P:S: Autor se vubec nezminuje o puzzlech kterych je tam asi 20 a nektery sou hodne dobry a co to ma bejt ze podstatnou vetsinu bojujete s osedladatelnymy monstry to neni vubec pravda v posledni tretine hry zadne osedladatelne monstrum neni, ve hre ho vyuzijete tak asi 15x a vzdy jde o zpestreni nikoliv o otravny zdrzovani zacinam pochybovat jestly to autor vubec hral nebo jen nekde opsal
  • jojo tiscali mají novej web, ale jsou ještě ubožejší než kdykoliv před tím, se ani nedivím když to recenzujou nýmandi....
  • to je criple!!!dracula si te najde ty cucaku co to hodnotlik.
  • No i já se skromně ozvu. Recenze se mi moc nelíbí a pod 7/10 bych se nepodepsal. Článek tak nějak nevystihuje pocit ze hry a vůbec je divný. Co takhle vypíchnout délku hry, strukturu hry apod. Ale stěžovat si na to, jak je možné osedlat pavouka a divit se jak je možné ho jen křížem donutit, aby byl po vůli.....to je podle mě hnidopištví, které z hraním nemá co dělat. Že hra bere, kde se dá je pravda, ale jde to dnes vůbec i jinak? Jako jediný reálný problém se mi z mé zkušenosti jeví zatím akorát ta fixní kamera. Ale na ní se dá zvyknout. No nic...nepotěšili jste mě, tak ani já jsem nepotěšil ;)
    • Přesně, přesně, rubačka, která nenudí po celých 20 hodin (Skoro stejná hrací doba jak AC 2) určitě zaslouží víc než i klidně 8/10...u mě mají vývojáři velkou poklonu...žádnej velkej hype kolem toho, nic jsem od toho nečekal a najednou taková pecka...
      Jinak k recenzi se nemá cenu vyjadřovat, ani obecně k recenzím tady...Fable 3, Castlevania...A CoD 7 určitě dostane jako vždy 9-10/10, přitom je to furt dokola to samý a herní doba mizerná, přeplácanej multiplayer.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit