Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totalní nářez!!!
    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2
  • Nemám rád retro, když už tak originální starou hru, trine je posun o kus dál, bohužel podobných titulů nejsou mraky
  • kravyna
    • Jsy debyl.
    • davidBray
      pravopYs
  • miker17
    toto a The Blackwell Legacy jsou jedny z nejlepších indie her co jsem kdy hrál
  • Podporuje to nějakej gapemad, bo je to jen pro klávesnici?
    • Inquisitor
      Mám Logitech a šlo to v pohodě.
      • Tak to je paráda. Díky.
  • Cave Story plus mínus recenze
  • 8/10 mi připadá moc. Jako freeware je to velice dobrá záležitost, dobře se to hraje, pěkný retro a těch 8/10 by si to určitě zasloužilo.

    Jenže od hry která se normálně prodává očekávám trochu víc než těch pár levelů, hra je opravdu dost krátká; 2D grafika i animace postaviček mohla být podstatně lepší, ale budiž; znovuhratelnost taky není nijak vysoká, jedinej důvod proč to rozjet znovu je vyzkoušet si ve hře jiný rozhodnutí, který můžou zpřístupnit jiný zbraně a konce. Pro mě s hodně přimhouřenýma očima 7/10, čekal jsem víc.

    Celkem slušnej počin, ale na podobně zaměřený (2D retro arkády) hry od Joakima Sandberga nebo Edmunda McMillena se to prostě nechytá.
  • tak jsem si to našel a je to fakt fajn vzpomínka na staré plošinovky. na ulozto je i česká verze. super pro děcka :)
    • Jo a platit ani za kvalitni hry se nam nechce, kdyz to jde i zdarma, ze?
      • abych se bez lhaní přiznal, tak platím docela dost. naposled jsem koupil Dawn of War Complete na Vánoce. kupuju originálku cca 1x měsíčně, takže tuhle hru jsem celkem bez studu spostě čmajznul.
        • Díky za IP adresu, preposilam na PČR *5*
          • Radar_PiBtl144
            A hlavně jsi idiot, protože stahování dat z uložto není trestné.
            • Pokud vím, tak třeba stahování filmů (krom torrentů, kdy je i ty sdílíš) není trestné, ale stahování programů, tedy i her, už ano.
          • gratuluju. projevil ses jako typický obyvatel této republiky :)
  • Věděl by někdo kde se to dá koupit? Myslím krabicovou verzi. Díky.
  • Co ma autor proti ruskym vyvojarom? Pride mi ze pise jak keby cokolvek z ameriky bolo nadpozemske... Co tak Metro 2033, STALKER, Pathologic, Boiling Point 1 a 2, Precursors, Cryostasis a mnoho dalsich?
    • No zrovna Boiling Point bych moc nezmiňoval, to byla hodně velká tragédie, respektive ukázka toho, jak zničit u hry vcelku slušný potenciál.
    • sleepless
      Nutno rici, ze autor clanku delal pro Ruskou firmu, takze to prosim neberte doslova, ale spis jako rypnuti si.
      • Tak ako rypnutie potom hej :) len som sa snazil pochopit co sa autorovi nepaci na ruskych hrach.
        RakeW - vdaka za opravu, priznam sa ze ked sa povie Rusko alebo Ukrajina tak tie 2 krajiny tak trochu zlievam dokopy :)
        • sleepless
          Priste se tomu vyhneme, priznavam, nebylo uplne nejmoudrejsi to v clanku nechat.
    • RakeW
      Nemyslím si, že by ta jedna věta byla pro recenzi nějak podstatná ani že by znamenala něco víc než jen výplň textu, ale když už ses nad tím pozastavil...

      Z těch her, cos vyjmenoval, je akorát Pathologic od ruského studia. Všechno ostatní jsou od Ukrajinských společností, sídlících v Kyjevě :). Netvrdím, že na nich nemakali žádní Rusové, ale ruská studia to prostě nejsou...
    • Peppa
      OK, vyjmenoval jsi pár her, ale ve srovnání s tísíci západních titulů je to jako kapka v moři. Mají co dohánět.
      • To ze som vymenoval par hier neznamena ze som ich vymenoval vsetky *7*
        A to ze je na zapade herna produkcia vacsia a masivne vydavaju jeden titul za druhym este neznamena ze su kvalitnejsie..

        Myslim si ,ze ak by sme porovnali percentualny pomer naozaj dobrych / zlych pripadne nezaujimavych hier vyslo by nam ze zapad sice produkuje stovky titulov rocne no je z nich len par skutocne dobrych ci zaujimavych. Zatialco rusaci toho vyprodukuju ovela menej, ale zato ked vacsinou nieco spravia tak to stoji zato a zapad moze len ticho zavidiet. Jasne ich hry byvaju zabugovane, ale ktora hra nebyva ze? A nevravim ze vydavaju len legendy typu STALKER, vychadzaju odtial aj vylozene sr_cky, len si skratka myslim ze ten pomer kvalita / pocet vydanych hier je urcite lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit