Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Hry... znamenali pro nás hodně." Jako vážně, hned první věta recenze a taková hrubka? Jsou náklady na někoho, kdo by každou recenzi před publikováním zkorigoval, tak neúnosný? Nemusí to být nutně korektor, ale alespoň někdo, kdo umí česky a disponuje dostatečnou mírou pozornosti? Protože článek, kterej by neobsahoval chyby nebo překlepy, jsem tady neviděl snad už ani nepamatuju... A jestli to fakt není z finančního hlediska možný, nešlo by alespoň nějak zařídit pro redaktory opakování pravopisu prvního, v lepším případě i druhého, stupně základní školy, aby pak páni redaktoři ovládali přinejmenším shodu podmětu s přísudkem? Tenhle příspěvek jsem psal pod silným vlivem alkoholu, přesto však mám pocit, že je gramaticky správnější než většina zdejších článků..
    • Bod za alkohol i za ten pohlavek :-D *1*
  • ...takoví malinkatí bílí mončičáci (starší generace jistě pamatuje)...
    já ti dám starší generace, dyt ještě furt chodim do školy :D
    Jinak hru mám z nějakýho HIB a po přečtení recenze jí nejspíš zkusim až bude někdy čas.
  • Zas další šrot.. njn všichni stárnou i herní generace pomalu začíná myslet důchodcovsky, jež já bych to bil holí!
    • RavenHolm
      A ty jsi jistě ta generace, která cokoliv co nevypadá jako Crysis pokládá za "šrot". O kvalitách této hry si může mnoho AAA her nechat jen zdát, tak nevím co řešíš.
  • Vodny
    Nikdy jsem to nehrál, koupil náhodou v indie bundlu a je to super. Hudba, grafika, atmosféra a hratelnost perfektní. Jsem rád, že se aspoň někde recenzují hry, o které jinde zájem není.
    • Peppa
      Není zájem jinde? Opravdu? Přijde mi, že Cave Story je ta nejprovařenější a nejvíc vydávaná indie hra vůbec, vždyť už je i na nintendu 3DS.
      • Vodny
        Ukažte mi jiný český herní web, kde je recenze Cave Story+, nebo ještě lépe, když je tato hra tak provařená (také u nás), ukažte těch webů více.
        • Na Hrej.cz se o CS+ bavili v poslednim indie podcastu nekdy na konci minulyho roku, nevim, jestli o tom i psali, ale zkus se mrknout do nejakyho jejich indie koktejlu, tam se casto objevujou zajimavy kousky...
  • jakej je rozdíl mezi freeware verzí a touto + verzí?
    • Omyl s předešlou reakcí. BTW, + by měla obsahovat soundtrack a asi nějaký obrázky...
      • ja ze sem kdysi (pred par mesici) hral prave free verzi....nedohral sem ji....nekam sem si zazalohoval savy....tak žebych ty sav znovu oprášil a dokoncil...;-)....a co by mě teda + verze nabídla navíc.....;-)
        • tak jsem se asi spletl. Vypadá to na nový levely a ostřejší grafiku..
          • Nové! To je to tak těžké? Když už máš potřebu mluvit jako buzna, tak alespoň piš česky!
            • GlaDOS
              Grammar Nazi, že? Doporučuji návštěvu psychiatra.
            • A opět předvádíš svůj buz*a speech (cenzoři jsou rychlí, předtím toto slo bylo ještě košér). Jsi! Nikoli seš, jseš a kdoví co je tvá zvrhlá pražská mysl ještě schopna vyplodit. Bů, jaké by bylo překvapení, kdybychom se tam opravdu sešli, tuto varitantu však již dopředu zavrhuji jako neuskutečnitelnou *9*. Zadruhé odpusťte si své macho řečičky pane Kafko i kdybych ti dal písemný souhlas se vzorkem spermatu k tomu, v 13:00 by jsi na té stanici nebyl (proč se tedy vůbec nadrkuji s takovým joudou *7* ). Zkur*ený čecháček.
            • Pokud seš z Prahy. Metro B - Hůrka, dnes ve 13:00. Ukaž se tam a předvedu ti češtinu, na kterou nezapomeneš.
    • O znovuhratelnosti a celkově blaženého pocitu z hraní si můžou i dnešní áčkový tituly nechat jenom zdát. Tahle hra patří do zlatýho fondu mezi Diablo I/II, Half-Life 1/2, Lost Vikings,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit