Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kravyna
    • Jsy debyl.
    • davidBray
      pravopYs
  • Věděl by někdo kde se to dá koupit? Myslím krabicovou verzi. Díky.
  • tak jsem si to našel a je to fakt fajn vzpomínka na staré plošinovky. na ulozto je i česká verze. super pro děcka :)
    • Jo a platit ani za kvalitni hry se nam nechce, kdyz to jde i zdarma, ze?
      • abych se bez lhaní přiznal, tak platím docela dost. naposled jsem koupil Dawn of War Complete na Vánoce. kupuju originálku cca 1x měsíčně, takže tuhle hru jsem celkem bez studu spostě čmajznul.
        • Díky za IP adresu, preposilam na PČR *5*
          • Radar_PiBtl144
            A hlavně jsi idiot, protože stahování dat z uložto není trestné.
            • Pokud vím, tak třeba stahování filmů (krom torrentů, kdy je i ty sdílíš) není trestné, ale stahování programů, tedy i her, už ano.
          • gratuluju. projevil ses jako typický obyvatel této republiky :)
  • 8/10 mi připadá moc. Jako freeware je to velice dobrá záležitost, dobře se to hraje, pěkný retro a těch 8/10 by si to určitě zasloužilo.

    Jenže od hry která se normálně prodává očekávám trochu víc než těch pár levelů, hra je opravdu dost krátká; 2D grafika i animace postaviček mohla být podstatně lepší, ale budiž; znovuhratelnost taky není nijak vysoká, jedinej důvod proč to rozjet znovu je vyzkoušet si ve hře jiný rozhodnutí, který můžou zpřístupnit jiný zbraně a konce. Pro mě s hodně přimhouřenýma očima 7/10, čekal jsem víc.

    Celkem slušnej počin, ale na podobně zaměřený (2D retro arkády) hry od Joakima Sandberga nebo Edmunda McMillena se to prostě nechytá.
  • Podporuje to nějakej gapemad, bo je to jen pro klávesnici?
    • Inquisitor
      Mám Logitech a šlo to v pohodě.
      • Tak to je paráda. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit