Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Challenge accepted.
  • Thorleif_cz
    Kurník, pravda jest... Takovej Rob Fabián nebo Kopřivův Asfalt! Beru kýbl na sliny...
  • No jelikož ty další dva tituly vyjdou v době kdy budou na trhu nové konzole na, které již vývojáři připravují hry tak tohle bude nejspíše stejná situace. Tak že konzolové budou :) tomu se nevyhneme.. Snad ale budou konzole alespoň na chvíli s PC rovnoceným partnerem..
  • Thorleif_cz
    Já psal "...kdyby někdo...". Ale na zpracování něčeho podobnýho by páni z Redka podle mě rozhodně měli. Zpracovat dospělou hru umí, to nám snad ukázali, že? Nemohou donekonečna provařovat jedno téma. Přece se nemůže invence a jakýkoliv naťuknutí nových principů prvoplánově schovávat za malými projekty.

    Týmová akce v rozsáhlým a dospělým prostředí záměrně se vyhýbající vyloženě hardcore simulaci by podle mě (a pro mě) měla kulervoucí kouzlo. Tam kde například ve S.T.A.L.K.E.R.ovi hráč osamoceně proniká do podzemních laboratoří by třeba čtyřčlený komando s hráčem rozdávajícím pomocí ne příliš složitýho povelovýho menu rozkazy vneslo naprosto jiný kouzlo. Obsazování armádních checkpointů, prorážení barikád, narušování a průzkum střežených perimetrů. Extrakce, či doprovod důležitých VIPů, krucinál, vždyť je toho tolik, co se ve hrách dnes nevidí vůbec běžně a považuje se to za cosi vyjímečnýho...
    Proč? Asi víme...
  • Mohli by skusit nieco na motivy od Kulhanka. To by bola bomba. No, mozno ak by im to vyslo. Tazko povedat aky by to malo uspech. Mozno aj ano, ked napr. Vampires Masquerade je celkom oblubene a fanusikovia by urcite privitali nieco podobne s mozno aj lepsim pribehom.
  • Zde Pane
  • To ma tiez nejako netaha. Musim skusit aspon to EYE.
  • Hairy_Ass
    No, rozhodně bych tak neoznačoval ty instantní... *15*
  • Hairy_Ass
    Na blízko? Mlátit se nabroušenejma polníma lopatkama v zákopech dalo i ve druhý světový... *4*
  • Martin Strnad ma vlastni projekty pri svem soukromem case takze je realizovat umi doporucju si o nem najit reportaz v GP o jeho pripravovane hre- Velky cinsky utek :)
  • Temhle polskym klukum fandim stejne jako Techlandu (autorum Dead Islandu).
    Jen se modlim,aby dalsi Zaklinac nebyl az moc konzolovy.
  • Jako zajímalo by mě s čím se CD projekt pochlapí (jisté je, že se pochlapí). Osobně bych bral rpg metro 2033 ale chápu že k tomu nemá jaksi cd projekt pravomoce
  • Kr.Pa
    fuj 2. sv., tuto dobu me uz zkazili COD a podobne blbosti
    na RPG by byla dobra 1. sv. kde jsou boje jak na blizku i na dalku
  • mohli by koupit značku S.T.A.L.K.E.R.
  • Kr.Pa
    ME, falouty
  • No menujou se tak. I kdyz jak ktery fakt :)
  • jak který teda.
  • Lord_Blackadder
    @ TOR
    Very well, thank you for asking, I've just wibbled my frusset pouch.
  • KOTORy mam pejdene. Su tam sice mece aj ritieri, ale ta atmosfera je ina. Snad sa chapeme.
  • Detekuji tu Trolla.Diskusního... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit