Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    nebolo by urobit nieco z knihy do hry :D
    • Strašně bych si přál, aby CD Projekt vytvořil hru podle některý z knížek Chiny Miévilla.
    • MickeyMutant
      Bolo!
  • celkem jsem na to zvědavý.. jen doufám, že se nebude hra točit kolem nějakých nadnárodních zločineckých korporací, agentů a vůbec takového toho Deus Ex zázemí, to mi nevonělo už od prvního dílu a popravdě jsem zbystřel, jakmile jsem se dočetl o implantátech
    • USER47
      Ty artworky působěj spíš jako Neuromancer než Deus Ex, ale to by znamenalo, že nadnárodní korporace, konspirace a nebezpečný AI konstrukty tam nejspíš budou taky. I na wiki se koneckonců píše, že ten svět hodně vychází z Gibsona.

      Všechny tyhle věci jsou ale tak nějak poznávacím znamením žánru a kdyby to tam nebylo, asi by se hra nejmenovala "Cyberpunk 2077":).
  • Pevne doufam, ze nekdo spichne pro Witchera 2 povidky z knizek jako semostatny pribehy. Nepujdou asi vsechny, par byc jich umichat nejspis slo. Docela zajimavy by bylo, kdyby sel Geralt v editoru vymenit treba na Ciri, ale to by asi nebyla zadna sranda.
    • Pokud o knižní vydání sborníku fan-povídek tu už byl, ale nakonec to neprošlo (zůstal mi doma originál obraz, který měl být použit na obálku). Nejsem si jist, zda by to prošlo u hry. Navíc v dnešní době vydávat knihu, když si to všichni čtou na mobilu/tabletu, je hodně velký finanční risk. U fan-povídek, který je plný internet, je to risk dvojnásobný.
    • USER47
      S*át na povídky, já chci ságu.:-D
      • S*át na ságu, ať tam hoděj Neomillnerovou *1*
    • No vzhledem k tomu, že většinu bojových animaci Geralta dělali pomocí tý technologie, jejíž název mi vypadl ( Chlap se navleče do obleku se sondami na důležitých partiích těla a oni ho snímají), tak asi ne no..
      • MickeyMutant
        Asi myslíš falometrii.
        • To si jako poměřovali bambuláky *1*
      • smejki
        motion capture?
  • v téhle době primitivních mainstreamů to zní jako herní ráj
  • residentevilfans
    ten artwork je super *5*
  • N7N7
    Tato firma dělá opravdu skvělé hry a umí se narozdíl od jiných chovat a neházet hráčům klacky pod nohy. Mám tuto firmu ze všech firem nejradši. Mimochodem, nebylo by vůbec naškodu, kdyby dali do hry zase nějaké kartičky s ženskýma - jako v Zaklínačovi. *14*
    • Aby sis mohl pohonit, co?
      • N7N7
        Přesně tak. *3*
    • zensky at tam klidne daj a pekne cely odkryty. Nechapu to puritanstvi. Je to dulezita soucast zivota a pokud to ma bejt verohodny, tak to tam patri. Urcite vic nez brutalni nasili.
    • Sice je mám taky rád a zaklínač II je asi moje nejoblíbenější hra ale je třeba si uvědomit že zatím udělali jen dvě hry ne? Jestli si nechají dosavadní přístup nebo se nakonec zaprodají a stane se z nich něco jako Bioware se teprve uvidí.
      • zaprodávat se nemusejí ;) takže to určitě bude ultrasmažung!
    • MickeyMutant
      Pochybuju, že budou kartičky/trofeje. To by zas nejspíš museli dělat i jejich zahalené variace jako minule, a stejně jim to tehdy někteří recenzenti(-tky) dali(-y) pěkně sežrat.
      • Cahir
        Bylo to těžce pubertální, o tom žádná...
        • Zayl
          Nezapomeň přidat že to bylo sexistické a šlapalo to na práva žen.
          • Cahir
            Při své snaze o vtipný příspěvek jsi evidentně nepostřehl, že já proti sexuální otevřenosti neříkám zhola nic. Já sám s ní nemám absolutně žádný problém. Problém je, že ta hra se dušovala svojí dospělostí a nekompromisností, načež v otázkách sexuality nabídla naprosto trapné a nevěrohodné dialogy ("Čau, jsem Geralt, nezaš*káme si??") a přitroublej gamble v podobě sbírání kartiček, které proklamovanou cílovku rozhodně nezvedly ze židle (uhrovitýmu puberťákovi tak možná zvedly trenky...).

            Prostě mi onen hrdě propagovaný mature content neštymoval se sexuální mašinou Geraltem, kterej se vedle filozofování o králi honu zaobíral sbíráním prsatejch pokémonů. *3*
            • Zayl
              Skvěle, můžeš mi prosímtě říct, kde ve hře je takový dialog? A nebo sis ho vymyslel abys posílil svůj argument?

              A první zaklínač měl spoustu problémů, ale pokaždé když někdo začne řešit tuhle hovadinu, mám pocit že má sám nějaké problémy se svojí sexualitou, protože to je na dlouhém seznamu asi tak ten poslední.

              A pokud vím, tak bylo pouze na hráči jak se chová a s čím se vyspí. NEEE! VOLBA A MOŽNOSTI! ODNESTE TO NĚKDO PRYČ!!!!
        • MickeyMutant
          No jo, je to spíš immature než mature content. Ale není to povinné*3*
    • Cahir
      Gotta Catch 'Em All!
  • Tak co už má někdo nějaký nápad na módování witchera 2? :-) Kdybych měl nekonečně času tak se na něco vrhnu. Ale takhle asi jen budu držet palce...
    • Asi tak... hrozně rád bych něco vytvořil, ale ať už nedostatek času nebo moje totální neznalost módování mě v tomhle totálně limituje. Navíc bych na to asi neměl trpělivost :)
      Ale musí to bejt fajn, stvořit si nějakej svuj vlastní příběh.
    • Cahir
      Zkusím v tom něco uklohnit, až to vyjde...
      • Pro mně aspoň Novgorod... Už si nepamatuji ten název Witcherovský
        • Cahir
          Novigrad.

          Záleží na tom, jak moc to bude intuitivní, náročný apod. Super byl třeba toolset pro NWN2, tam si člověk dokázal opravdu vyhrát...
      • smejki
        pro mňa guláš s šestima knedlama, ja?
  • gert
    Tleskám. *1*
  • CD Projekt RED sice má za sebou jenom první a druhý díl herního Zaklínače, ale i tak ukázali, že dovedou udělat kvalitní (RPG) hru a hlavně být vstřícní ke hráčům. Jsem zvědavý na první gameplay/trailer z Cyberpunk 2077...
  • Jinde se nepíše o Night City, ale o night city...a teď pissálku raď...
    • sleepless
      A s Googlem to umíš? http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cyberpunk_2020_Night_City.jpg
      • USER47
        Šlo mu asi o to, zda se opravdu jedná o Night City nebo mysleli jen generický označení nočního města coby prostředí. Já se na to nijak extra nesoustředil, ale taky jsem měl dojem, že v tý prezentaci měli malý písmena...a tak jsem si z toho odnesl, že to bude v nočním městě:).
    • janchor
      Night City je název fiktivního města, ve kterém se odehrává už původní Cyberpunk 2020.
    • To máš na to slovo patent, že ho musíš používat v každým příspěvku?
      • Pán je zjevně velice bystrý, tak mi určitě poradí jak psát o pissálcích, abych nepoužíval slovo pissálek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit