Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallon
    Už len za toto majú u mňa chlapci z CDprojektu bod. Iné firmy horkoťažko priznajú ,že 1+1 sa nerovná 3 a oni tu(síce s krížkom po funuse) na plnú hubu uznajú ,že to nebol práve najlepší nápad.
    • a prekroutili to na to, ze jsou svati a konecne pochopili, ze staci udelat kvalitni hry, ktere si nekdo koupi ... holt kdyz uz z dopisu nevytriskali ani korunu, tak si udelat alespon image -> hodne lacine gesto
  • Asi jim došlo, že ztahujou v největší míře socky a z těch stejně nikdy nic nevypadne :D Ty budou krást stejně vše a vždy.
    • By mě ale zajímalo, kde tyhle socky vezmou prachy na comp, na kterým toho Zaklínače rozjedou plynule.
    • Veskoslav
      No jo, další blázen, co si myslí, že stahují jenom "socky". Ale jak se zdá, tak ty budeš spíše socka, do nedostudovala základku, když "z"tahuješ místo stahuješ;)
      • To mne začal opravovat ten pravej :D
      • smejki
        ne, že bych s ním souhlasil, ale

        "ztahujou v největší míře socky"
        vs.
        "další blázen, co si myslí, že stahují jenom "socky" "

        Doufám, že to vidíš a nemusím ti nic vysvětlovat.
        • Ty jsi taky pěkný tragéd Smejki, najdi si konečně holku.
          • smejki
            dík, mám. 8 let už, pokud tě to zajímá.
            • smejki
              čekal jsem, kdo mi řekne, že mý holce je 8 (too old, BTW!), ale překvapils *1*
            • walltar
              Správně ... s holkou počkej až budeš starší. Ale i tak celkem vyspělé názory na osmiletýho. *1*
    • Robotron3
      Kéž by to tak bylo. Často mi přijde, že si spíš hry kupují lidé, kteří počítají každou korunu, a ti, co mají peněz dost, si stahují...
      • Hele je to tak. I ten člověk co má menší příjem tak si počká na slevu. Socka to ukradne prostě vždycky. Samozřejmě to je socka ve smyslu českejch čmoudů. Tahám na sobě tunu falešnýho zlata - v hlavě mám prázdno, v peněžence taky a vše co lze jednoduše ukradnu.
        • Veskoslav
          Proč nám sám sebe popisuješ? Musíš vypadat otřesně.
          • Na těch mích větách a mínuskách se krásně pozná kdo je potrefený, protože ten se ozve vždy :D
            • a míchej se sám doma...
            • Veskoslav
              Nebo každý není škatulkující idiott....
  • genki.sudo
    Čo to je za blbosť ? Ako na tých pirátov vlastne prišli ?
    • Monitorováním torrentů získali IP adresy stahujících, pak se obrátili na poskytovatele těchto IP a ten jim dal jména. Nic složitého.
      • Předpokládám, že přes polici, protože si nemyslím, že by provideři jen tak někomu mohli poskytovat IP adresy svých klientů.
      • stačí mít vytuněný win a přijdou tak na velké kulové *6*
        • No jasně, hlavně nezapoměň smazat historii.
        • Veskoslav
          :-D Bože, někteří lidé jsou tak naivní, že to až bolí.
  • ucho
    na konci prvního odstavce jsou ty čárky trochu splašený, jedna chybí a jedna je tam navíc. a klidně mě mínusujte :)
    • občas, když člověk ty čárky, co chyběj, správně doplní, dojde mu, že jeho text není úplně stylisticky dobrej (třeba jako tahle moje věta :o)
  • Stahovat hry od CD Projekt je ostuda. Jedná se o jedno z nejvstřícnějších studií.
  • Osviceny
    Piráti především nerdi, a proč ? Protože jsou líní, tlustý, uhrovatý, upocený, tupý pra.ata, které žijí na podpoře, všechny jejich prachy jdou do PC /konzole a hlavně na žrádlo, kterého denně spotřebují jako normální člověk za týden !!! Když jim někdo začne kuli pirátství nadávat, tak se rozbrečí, nebo tupě čumí, nebo se začnou smát, protože to je po 10 letech co se s nima někdo baví, nebo začnou mít rádoby chytrý keci o tom, že to dělají všichni, že si hru jenom zkoušejí, že ty kvalitní hry si kupujou, přitom sami ví, že to je snůška keců!!! Nejhorší je, že jako jsou tlustí, tak takový jsou i pokrytci a když někdo jinej pirátí, tak ho odsuzujou, přitom sami dělaji to samí!!!! Nahnat je do pracovních táborů!!! těch 0,0001 % co by to zvládli, tak bych nechal svobodně žít a pustil domů, ze zbytku bych udělal žrádlo pro psi. Chtěl bych vidět co dělali maminky, když si toto přečetli, protože svím nerdům musí i dopisy předčítat !!


    ilustrační obrázek


    http://www.kindofcreepy.com/wp-content/uploads/2011/02/anime_nerd.jpg
    • MrSanta
      I felt a great disturbance in the head, as if millions of brain cells suddenly cried out in terror and were suddenly silenced *1*.
    • Veskoslav
      Naprosto nechápu, proč sem postuješ svůj ksicht. A myslel jsem, že Jejdásek stačí. Musím se mu omluvit, protoře debila jako ty, to člověk nikde snad ani nepotká.
      • Osviceny
        je vidět vaše úroven, když nechápete výraz ilustrační obrázek
        • How about you? *4*
        • Ty jsi taky dobre na urovni ty cernoprdelniku!!
      • Shaker
        to je normlani real life Millhouse :D
    • Ty jsi ale nejakej chytrej,neposral jses ?
    • Cahir
      *1*
    • Robotron3
      Tos zkopíroval z nějakýho projevu Hitlera a vyměnil židy za piráty ne? *1*
      • tak to jsem asi nejhezčí pirát na světě juchůů *5*
        • Na tohoto http://goo.gl/6Aizj nemáš *3* *15*
          • ucho
            lidi, nedávejte sem pořád ty svoje fotky, tohle není seznamka
      • kolega má pekný obličej mám ti dohodit svoji segru osvičenče ? *1*
  • Robotron3
    Tak hlavně maj těmahle ptákovinama reklamu zadarmo po všech herních webech. Napíší dopis pirátům, kde dělají ty, ty, ty, ty, ty to budeš platiti. Všechny herní weby o tom píšou. Pak si po čase vzpomenou. Ne, on to vlastně nebyl dobrý nápad. Zase o tom všechny weby píšou a samozřejmě se mimoto nebojí zmínit, jak je CD Projekt vstřícná a hodná firma k hráčům, féroví kluci a holky atd. Marketing opravdu umí :)
    • Cosi
      Já to taky nechápu, vlastně říkají, že je štve, že lidi kradou jejich výrobek ale aby si nikoho nenaštvali, tak s tím nebudou nic dělat. Jo to dává smysl. Rozhodně si půlka lidí alespoň příště dvakrát rozmyslí než něco stáhne z torentů. Takhle bylo alespoň vidět, že když to jde, dají se lidi dohledat.
      • Robotron3
        Vlastně tim říkají, že je pirátství štve, ale nebudou s tim nic dělat na žádné úrovni, protože chtějí mít image hodné firmy, které na hráčům záleží :)
    • a komu to vadí, když dělají dobré hry bez DRM he? *15*
      • Robotron3
        Však já nechtěl, aby to vyznělo negativně, mě to ani zdaleka nevadí. Naopak to obdivuju :) Velké firmy jako EA, Sony, Microsoft, vydávají na marketing miliardy, a pak je o to vtipnější pozorovat tyhle chytrý lidičky v malých kancelářích, co často udělají mnohem víc práce za zlomek peněz :)
  • haha... posilat piratum dopisy :)) mozna by bylo lepsi prestat kacet stromy, delat z nich papir a prestat ho vyuzivat na takovehle debilni dopisy.
    • Až začnou Čínani používat toaletní papír pak žádný stomy nebudem moct kácet
      • Až na jeden detail, že toaleťák je čínský vynález...
      • A co používaj místo něho?
        • Nic
        • igelitové sáčky přece

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit