Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    Vadi my, ze to posuvaju znova. Nevadi my vsak, ked pomyslim na ACU. Takze len kludne, nech to je vsetko ako ma byt pri vydani hry. Nechcem zazit to co pri ACU. Takze kazdy, kto je kus hm smutny tak spomente si na ACU a hned vam bude lepsie.
  • Psychotic
    On ještě někdo věří oficiálním datům vydání? :-)
    • Keyz
      Ano.

      Jsou to zkušení borci a mají vědět co si mohou dovolit. Od toho je to datum. Také podle data velkých her si někdo hromadí peníze na dané velké "drahé" hry a také kupuje HW apod. Pak to naruší někomu plány.

      Prostě u každého projektu máš vědět kdy to bude hotové i když se to může prodloužit. Pak to datum nemusejí říkat vůbec.
      • Až budete pracovat, zjistíte, že termíny nejsou reálné skoro nikdy a dodělávky jsou na denním pořádku.
        • To zalezi, ve sfere kde pracuju ja, je termin cosi, od cehoz se odviji faktura, pripadne penale => nesplnis, nedostanes zaplaceno, pripadne jeste navic platis ty. Tudiz je zcela TVUJ problem, jaky si reknes termin. Ten ovsem musis ve 100% pripadu dodrzet.

          Ono se ti totiz muze stat, ze zakaznik ocekava nasazeni aplikace a proto vypovedel smlouvy na jinou aplikaci, a tudiz ji jiz po nejakem datu nemuze pouzivat a pokud ty nedodas vcas, pusobis skody.
      • Veskoslav
        Ty jsi tak naivní. U tak rozsáhlého projektu nikdy nevíš, co se podělá atd. a nemůžeš nikdy říct, že 100% to vyjde tehdy a tehdy. Nebo to řekneš, vydáš a dopadne to jako Unity.
  • Nevím co pořád všichni máte s těmi texturami, tak boty jednoho z přízraků divokého honu mají low-res textury, proto se snad nestřílí, to je opravdu to poslední na co se při hře budeme dívat, obličeje postav a prostředí vypadají nádherně.
    • Keyz
      To není pravda.

      Jak říkal tuším nějaký grafik z WH na přednášce z GDS. Textury by měly mít podobné rozlišení aby ten rozdíl nebyl tak znatelný a vyloženě nepřitahoval pozornost.

      Zde tomu tak není a snad to napraví. Pak to prostě vypadá blbě a všimneš si toho. Nemáš si toho všimnou. Navíc kolik MB paměti seberou lepší body? Prd. Tedy to tam klidně může být.

      Tohle se pořád opakuje. "Přece se nebudu dívat na nějaký šutr, když to celé vypadá dobře". Přitom si toho šutru všimneš protože prostě vypadá blbě *11* . A tím, že tohle řekneš tak připouštíš, že budeš ignorovat lajdáctví. Přitom je snad lepší aby to nebylo lajdácky provedeno ne? Když to ale udělají dobře, tak to vše vypadá podobně. Máš vše pěkné anebo o něco horší podle natavení.

      A to hlavní. Každý je spokojen.
      • souhlas a přesně to se mi stalo v Alien: Isolation. Ta hra je graficky pěkná, většinou má fajn textury, ale je tam takový ten trojpatrový vozík, který je naprosto v příšerném rozlišení a vždycky mě to bralo oči a nechápal jsem, proč je v takovém rozlišení...
  • Letní semestr zachráněn. Well played CD Projekt, well played...
    • Magister_Peditum
      Že ti to přesunuli do zkouškového období ti nevadí? *15*
  • The Witcher 3: "No more delays," dev promises.
    CD Projekt Red says, "This is not our first game; we are not newbies."
    • Taky prvni dva dily byly celkem koridorovy. Open world, to je jinej level...
      • Bude to síce open wordl, ale ne sandbox. Čili pořád vedení za ručičku podle scenáře jako v předešlých dílech. Škoda, já mám radši hry kde si mužu dělat co chci.
        • Takovy hry maji skoro automaticky nudej pribeh. Diky nechci.
        • misho8723
          Len to nie, lebo to by vznikol ďaľší Skyrim/Oblivion.. nech sa snažia skôr niečo na spôsob Fallout New Vegas, to bol parádny vymyslený svet/questy/postavy/príbeh.. malo aj zmysel hrať tú hru
          • Psychotic
            Nedochází mi rozdíl mezi Skyirmem a New Vegas. Obě hry byly čistý open world na stejný způsob. Tobě se jen náhodou líbil víc NV, no. Ale hry jsou to takřka identické.
  • koukněte na webu na nekomprivané fotky toho posledního traileru, za některé textury by se nemusel styděť ani Skyrim bez modů.
  • Hlavně že před měsícem už měli hotových 16 DLC.... *1*
    • A když jsem tady na to tenkrát narážel (při jejich oznámení), málem mě tu ukamenovali... *7*
    • misho8723
      Naplánovaných áno, hotových asi ťažko
    • jj přesně. *1*
  • ze by ten tajemny pan na tom neoGafu mel pravdu kdyz rikal ze to neni takovy jak nam to PR ukazovalo a ze maj trosku jinou hru nez ukazuji trailery a team dre pres casy abys e vubec stihl termin a ze si rozhodne nemaji konzolisti predobjednavat konzolovou verzi dokud nebudou receze? :D vypada to ze odhadovany dalsi odklad se vyplnil
    • Pokud to tak budou posouvat porad, tak to nedopadne dobre. To s takovou totiz budu muset v roce 2017, kdy tento dil vyjde, koupit novy comp *1*
      No ne, ale ja uz predobjednano mam, protoze jsem to udelal jiz u predchozich dilu (jine hry nepredobjednavam) a nebyl problem *13*
  • Hnisavec
    27.01 a v máji budú mať torrent stránky záťažové testy od PC testerov....
    • Kinet1c
      Takze aj ty stahujes na konzolu a budes napalovat, na ktoru ? Xbox PS ? :D Nemusis to tak tajit, uz kazdy vieme, ze si velky torrenter. Nevnucuj aj ostatnym toto svoje "hobby".
    • Jo a ked k tomu priratas GOG a Steam, tak to bude den ked sa zastavili internety.
  • PANEBOŽE CO BUDEME DĚLAT ?????? CO SE TO DĚJE ZIMA TMA SMRT.................................................................... *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*7* *13* *12* *12* *10* *13* *13* *13* *4* *4* *5* *7* *8* *8* *8* *13* *13* *16 *16* *16* *16* *16* *16* *16* PANIKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit