Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Je prozíravé, že v názvu článku chybí letopočet. Člověk nikdy neví.
    • sleepless
      Já myslím, že to k tomu podzimu 2015 nakonec zdárně dovedou :)
      • Nepřivolávejte to *9* *1*
    • krtkodlak
      Ještě to zhoršuj *1*
  • Ubisoft by se měl z tohodle přístupu poučit. Radši odložit a poslouchat jen pár brblalů než vydat to ho*no co vydali a poslouchat zaslouženej shitstorm celýho vesmíru.
    • tak ubi u Watchdogs to udelal uplně stejně, odložil to, a pak vydal zabugovanej bordel. Co ty víš jak bude vypadat W3? Že už máš moudrý kecy jako bys to už dohrál?!
      • A i u Watch Dogs to byl lepší přístup než u AC:U. To že to zprasili i po odkladech je samozřejmě taky totálně mimo a jsou to prostě hovada, který viděj jenom co nejrychlejší dolary a na ostatní kašlou. Přitom Ubisoftí hry by mohli bejt naprosto skvělý a všemi milovaný, kdyby Ubi změnilo politiku. CD Projectu prostě věřim o dost víc. A btw nikde jsem nepostřehl, že bych nějak pěl ódy na dosud nevydanou hru nebo tak něco, psal jsem jen obecně, že přístup CD Projectu je prostě mnohem sympatičtější
        • Nebav se s ním, je to troll *4*
        • AC:U je next level, sotva to de 20fps na konzoli... to uz je fakt docela daleko... §

          "nikde jsem nepostřehl, že bych nějak pěl ódy na dosud nevydanou hru" - " přístup CD Projectu je prostě mnohem sympatičtější "... OMG sedíš si na vedení? Jak ti muže bejt přístup CDP sympatičtější, když este nevis, co za ty 3 měsíce po odkladu vypustí???
          • Když já ti nevim...prostě vůbec způsobem komunikace, tim jak zacházej s hráčskou základnou, myslim to hlavně obecně, spíš z dlouhodobýho hlediska, ne jenom z aktuálního hlediska. Prostě mi jejich přístup ke všemu je sympatičtější než přístup Ubisoft ke všemu. Když budeš chtít, stejně si z toho zas něco vybereš a pokusíš se to otočit, ale kdo chce a neni uplně blbej tak ví moc dobře co tim chci říct :). Jestli hodláš tu debatu ještě někam posunout, tak prosím konstruktivnim směrem, protože se nechystám bejt "krmič trola" i když už teď se tak trošku cejtim.
            • jo to chápu, neni co kam posouvat, Ubi je dno, CDP je lepsi o tom nic... kazdej je lepsi...
  • tomocz
    Na jednu stranu mě to štve, na druhou stranou palec nahoru, že se chtějí vyhnout AC:Unity/WatchDogs trapasům.
  • Tilwaen
    Z jednoho zkouškového do druhého zkouškového, ach jo... *1*
  • ty kravo
  • slavek.skara
    tohle čekání je utrpení......ale pro zaklínače jsem ochoten ho snášet...
  • Inquisitor
    Radši tak, než co týden to patch.
    • rofl ty si dobrej naivka... od kdy odklad znamená to, že hra nebude při vydání zabugovaná jak prašivej pes? Od dob Watchdogs?
      • Inquisitor
        Máš pravdu, možný je všechno. Nějaký bugy budou v tak rozsáhlí hře na sto procent. Ale jako prašivej pes to bych zase zbytečně nepřeháněl.
        • no bud si jistej, ze tak jak hra je dnes, tak to je přesně ten zabugovanej prašivej pes, jinak by to prostě vydali... byl bych hodně opatrnej s předobjednávkama, upgradama PC atd :D voni taky nekonečno penez na rozhazování nemaj, za tech pár měsíců to prostě vydaj, at to bude v jakym stavu chce, tak se muzete tak akorát modlit, nebo si pockat 6 mesicu po releasu..
          • Inquisitor
            Předobjednávky neberu nikdy a u ničeho.
            • to tě šlechtí, já to myslel obecně k lidem co tu todle resej, upgrady a predobednavky, je toho pulka diskuse
  • Musí pořešit optimalizaci na konzole, locknout 30 FPS a přidat černý pruhy kvůli filmovějšímu zážitku.
    • To sis vytáh z prdelee?
      • ano a vložil ti to do úst
  • Nevím co pořád všichni máte s těmi texturami, tak boty jednoho z přízraků divokého honu mají low-res textury, proto se snad nestřílí, to je opravdu to poslední na co se při hře budeme dívat, obličeje postav a prostředí vypadají nádherně.
    • Keyz
      To není pravda.

      Jak říkal tuším nějaký grafik z WH na přednášce z GDS. Textury by měly mít podobné rozlišení aby ten rozdíl nebyl tak znatelný a vyloženě nepřitahoval pozornost.

      Zde tomu tak není a snad to napraví. Pak to prostě vypadá blbě a všimneš si toho. Nemáš si toho všimnou. Navíc kolik MB paměti seberou lepší body? Prd. Tedy to tam klidně může být.

      Tohle se pořád opakuje. "Přece se nebudu dívat na nějaký šutr, když to celé vypadá dobře". Přitom si toho šutru všimneš protože prostě vypadá blbě *11* . A tím, že tohle řekneš tak připouštíš, že budeš ignorovat lajdáctví. Přitom je snad lepší aby to nebylo lajdácky provedeno ne? Když to ale udělají dobře, tak to vše vypadá podobně. Máš vše pěkné anebo o něco horší podle natavení.

      A to hlavní. Každý je spokojen.
      • souhlas a přesně to se mi stalo v Alien: Isolation. Ta hra je graficky pěkná, většinou má fajn textury, ale je tam takový ten trojpatrový vozík, který je naprosto v příšerném rozlišení a vždycky mě to bralo oči a nechápal jsem, proč je v takovém rozlišení...
  • Greenhorn
    Tak je to lepší, než aby vydání uspěchali a hra by dopadla v den vydání jako DA2, Rome II a nebo teď Unity. Na druhou stranu, jestli hra po vydání nebude dostatečně vyladěná, tak si pak tu kritiku určitě zaslouží, když měli tolik času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit