Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radši si počkat než tu mít další Unity. Ale zas aby to někdy vyšlo :D
  • Still
    Jsem rád, aspoň stačím naškudlit na tu Sběratelku, v únoru by to byla čára přes rozpočet
  • Nezoufejte, az to EA odkoupi tak bude witcher kazdeho pul roku.
    • zabudol si na "/sarc" tag ;)
  • V únoru jsem si chtěl zpravit chuť po nepovedeném mmorpg Dragon Age:I a zase nic. Tahle hra taky začíná smrdět, Poláci si ukousli velké sousto.
    • Ty sis ukousnul velké péro
      • ??? s mi nabízíš???
  • Psychotic
    On ještě někdo věří oficiálním datům vydání? :-)
    • Keyz
      Ano.

      Jsou to zkušení borci a mají vědět co si mohou dovolit. Od toho je to datum. Také podle data velkých her si někdo hromadí peníze na dané velké "drahé" hry a také kupuje HW apod. Pak to naruší někomu plány.

      Prostě u každého projektu máš vědět kdy to bude hotové i když se to může prodloužit. Pak to datum nemusejí říkat vůbec.
      • Až budete pracovat, zjistíte, že termíny nejsou reálné skoro nikdy a dodělávky jsou na denním pořádku.
        • To zalezi, ve sfere kde pracuju ja, je termin cosi, od cehoz se odviji faktura, pripadne penale => nesplnis, nedostanes zaplaceno, pripadne jeste navic platis ty. Tudiz je zcela TVUJ problem, jaky si reknes termin. Ten ovsem musis ve 100% pripadu dodrzet.

          Ono se ti totiz muze stat, ze zakaznik ocekava nasazeni aplikace a proto vypovedel smlouvy na jinou aplikaci, a tudiz ji jiz po nejakem datu nemuze pouzivat a pokud ty nedodas vcas, pusobis skody.
      • Veskoslav
        Ty jsi tak naivní. U tak rozsáhlého projektu nikdy nevíš, co se podělá atd. a nemůžeš nikdy říct, že 100% to vyjde tehdy a tehdy. Nebo to řekneš, vydáš a dopadne to jako Unity.
  • Začínám mít pocit, že to trochu přehnali. Jako já chápu, že to chtějí mít úžasné, ale takové věci jako potápění, souboje pod vodou, systém porcování nepřátel, fyzika chlupů zvířat(to jen tak mimochodem pojede jen s těma nej kartama), souboje na koních, svět větší než vrata, 50 hodin hlavní quest atd. . No a najednou je tu druhé odložení a ne ledajaké. Trošku začínám pochybovat, jestli to bude opravdu takové terno jak hlásají. A to jsem fanoušek Witchera. Radši bych menší hru, ale pořádnou.
  • Letní semestr zachráněn. Well played CD Projekt, well played...
    • Magister_Peditum
      Že ti to přesunuli do zkouškového období ti nevadí? *15*
  • PANEBOŽE CO BUDEME DĚLAT ?????? CO SE TO DĚJE ZIMA TMA SMRT.................................................................... *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*7* *13* *12* *12* *10* *13* *13* *13* *4* *4* *5* *7* *8* *8* *8* *13* *13* *16 *16* *16* *16* *16* *16* *16* PANIKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Jack1947
    To někoho tak moc trápí? prostě nestíhaj a nejsou ubisaft a EA aby si poškodily reputaci zabugovanou hrou lol
    • Vojta_Ilavsky
      Nejsi ty deme*t? Asi si nepamatuješ jak vypadal W2 v den vydání? A EA nevydává zabugovaný hry, vyjma BF. *12*
      • Taky že jim při vývoji W2 došly prachy (mimochodem cutnuli celý 4. akt). Tady prachy na dallší tři měsíce zjevně mají a tak se snaží vydat hru nezabugovanou.
      • Dragon Age je také krásně zabugované....
        • Jack1947
          hAha, nic proti tobě ale proč prodlužuješ vlánko jinou hrou...bude tady jen chaos. *7*
        • Vojta_Ilavsky
          Nevšim jsem si. :)
          • a to že je to nudná hra bez nápadu sis všiml???
            • Vojta_Ilavsky
              100 lidí, 100 chutí, tak mi to prosím tě necpi. .)
      • Jack1947
        Ne, nehrál jsem jak vypadal ??? povídej (si blb?)
        • Vojta_Ilavsky
          Byl neskutečně zabugovaný, nebyl tam obsah(přidal se až v patchích) a optimilizace stála za vyliž. .) *16*
  • ze by ten tajemny pan na tom neoGafu mel pravdu kdyz rikal ze to neni takovy jak nam to PR ukazovalo a ze maj trosku jinou hru nez ukazuji trailery a team dre pres casy abys e vubec stihl termin a ze si rozhodne nemaji konzolisti predobjednavat konzolovou verzi dokud nebudou receze? :D vypada to ze odhadovany dalsi odklad se vyplnil
    • Pokud to tak budou posouvat porad, tak to nedopadne dobre. To s takovou totiz budu muset v roce 2017, kdy tento dil vyjde, koupit novy comp *1*
      No ne, ale ja uz predobjednano mam, protoze jsem to udelal jiz u predchozich dilu (jine hry nepredobjednavam) a nebyl problem *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit