Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souboje v zaklínači teda žádnej zázrak,ale přímo děs běs.
  • Souhlasim,CDPROJEKT je pro me nejambiciosnejsi studio co muze byt, je u me urcite na prvnim miste a spousta studii by si z nej melo vzit priklad, CDPROJEKT dokazal ze hry jeste jdou delat s preciznosti,laskou a ohledem na hrace,a zaroven na tom take slušně videlat,dukaz toho ze kdyz se neco dela poctive,tak to prinese sve ovace,pristup CDPROJEKTU je k hracum galantni,pratelsky a hlavne ferovy,preji CDPROJEKTU hodne uspechu do dalsich let.Uz ted jsem jim velmi vdecny za to jak skvelou praci odvadeji. ^^
  • Fordzy
    Nesouhlasím. Kdyby byl víc sexy, tak by dokázal tohle.
    https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4
  • 1) Dan Vávra je víc sexy než Todd Howard.
  • Já se ještě neprokousal ani prvním Witcherem, protože soubojovej systém.
  • Aristarch
    Čo ja viem....pre mňa Gorky 17, Blade Symphony, Inversion alebo jedna fakt super hra Remember Me...ktorá je pre mňa jedna z najlepších hier do dnes. Osobne napríklad hrávam ešte stále aj Hellgate London. Tiež zatratená hra.
  • Za mě jednoznačně palec nahoru, protože CD Projekt odvádí dobrou práci. A mimochodem velmi rád podpořím Poláky z CD než ty hňupy v oblecích z EA, kteří poslední dobou cpou jenom h*vna stylu "pre-order" nebo "placená DLC". Po katastrofách jako BF: Hardline nebo sprasené BF4, která se dala slušně hrát až tak cca půl roku po vydání a se všemi DLC za naprosto nechutnou a nesmyslnou cenu (stejně jako SW: Battlefront) - pre-order no more. Uf, už jsem se vyhejtoval a je mi líp, díky. :-)
  • Ono se to da rict i obracene - kdyz se ti libi hra, kterou nekdo jiny hatuje, jsi hned "fanboy" a polykac kool aidu, kdyz poukazes na paralely soucasne protimuslimske fanatizace obyvatel s temi protizidovskymi v 20.-30. letech a volas po trose zdraveho rozumu, jsi zase multikulti slunickar, co by si mel imigranty nastehovat domu etc.
  • Proboha vzdyt dvojka byla naprosto hrozna. Zklamani po vsech strankach.
  • "Znamená to len to, že mala dobrú reklamu a marketing" no to je len čiastočne pravda... určite to pomohlo ale to podľa mňa vyberali podla toho čo povie na to väčšina ľudíí čo si to zahrá a keby to hráči hodnotili negatívne určite to nedostane hru roka

    "Potom sa už len pridávajú ostatní, aby nevyzerali, že sa v hrách nevyznajú" "keď si hráči...aj keď sa písali recenzie...vyberali hry sami"

    hádam nechceš povedať že každý kto mal rád witcher 3 alebo CS GO bolo len kvôli dobrej reklame a marketingu... a že teraz si vyberajú hry len podľa toho... určite sú taký ľudia ale určite nie každý..
  • "Stačí si všimnúť jedno. Keď média niekoho či niečo dajú do negatívneho hodnotenia...verejnosť tiež."
    Napíš mi hru ktorá mala negatívne hodnotenia od každého (média, verejnosť) ale podľa teba to bola dobrá
  • je ovela lepší než dvojka
  • No tak dobře. Veliká AAA hra ze světa Shadowrunu. Je to tak lepší a srozumitelnější ? *3*
  • Ale to mysleli s ohľadom na Poľsko, kde ako vo väčšine krajín v Strednej a Východnej Európe vládne PC.. Z3 predala najviac kusov na konzoliach, ale na druhej strane je zatiaľ Z3 najrýchlejšie sa predávajúcou Zaklínač hrou na PC.. inak Z3 sa predalo skoro 10 mil. kusov a z toho na PC okolo 2.5 - 3 mil. kusov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit