Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je pravda, to je na CDP sympatické - žádné DRM, gog prodává hry bez DRM, a nechá čistě na svědomí hráčů, zda za ty hry zaplatí nebo ne. Spousta lidí si pak udělá učet u gog, a pořizuje si celé sbírky her se stovkami titulů. Witcher 3 se rozhodně prodával dobře.

    Škoda že ostatní společnosti (EA, Ubisoft) nezveřejní data z prodejů. Rád bych věděl, o kolik se jim díky Denuvu zvedly prodeje her, zda se například Dragon Age Inquisition prodalo mnohem víc než Witchera 3, protože byl chráněn proti pirátům.
  • Snad jedna velká firma která dělá AAA hry DMR Free, DLC dává zdarma. Velké DLC za levno a ještě hru po dlouhé době vylepší EE edicí zdarma.

    Pak hra stárne pomaleji.

    Oproti tomu dnešní klasika super firem: AAA + denuvo + steam + uplay + origin (to vše ideálně dohromady). DLC typu jeden meč za prachy (nejlépe 500 malých DLC aby to de*ilové kupovali po kvantech), velké DLC v ceně hry a ještě není tak velké. No a podpora končí třetím patchem po 1/2 roce hry *15*

    Proto přeji CD Projektu vše nejlepší i kdyby dělali hry, které bych nikdy nehrál. Tohle je super přístup. Ne vše omezovat a uzavírat.
  • tak rozdil mezi dvojkou a trojkou urcite je, ale myslim ze Zaklinaci vic sluselo komornejsi provedeni nez ten rozmachly open world ktery tam je jen na okrasu.
  • Z3 - hra roku, ds2 - who cares?
  • to je ta slavna bratislavska kavarna *1*
  • Snad krev a mlíko ne......
  • herně absolutně to samé, jen trojka je open world, což značí úspěch. Jinak dvojka dělá spoustu věcí daleko lepší a to příběh, volby, postavy, výzva...

    Dvojka měla málo hypu a nebylo to na všechny platformy...
  • Still
    Jestli srovnáváš W2 a W3 a nevidíš v tom ten výrazný posun, tak fakt nevím, kde jsi nechal oči a mozek...
  • Still
    Slovenská inteligence zase perlí :)))
  • iSpirit
    Já jsem trošku překvapen tím obrovským úspěchem Zaklínače 3, nemyslím si, že je to nějak dál než dvojka, která dosti zapadla. Pro mě je to nevyužitý potenciál....
  • Jo, hry o Zaklinaci jsou fajn ale ze by se to muselo porad hypovat a cpát to do lidi horem dolem..hmm..
    navíc by polaci nemeli usínat na vavrinech a zamyslet se jak dostat do jejich her nejakej lepsi systém rozvoje postav, vybaveni a prakticky všech věci krome pribehu a narace, pac ty systemovy věci jim jdou dost bidne..
  • Tak to musíš byt jako doma v Morrowindu a Oblivionu , co? *4* Já vždycky když rozehraju Morrowind tak jsem nas*anej, že tam je tak strašně moc spellů, že prostě není jeden spell na cure disease, ale cure common disease, cure blight disease a ještě se to pořád jinak jmenuje...Vivec's tears, Vivec's touch a pak najednou Cure Blight disease.. *15* pak si na to zvyknu.. a je to fajn. Skyrim oproti tomu dost osekali.
  • MikRyder
    Moc se těším na Cyberpunk od CDProjektu, *1* Ten trailer je boží.
  • Fordzy
    Dan ho napíše osobně: 100+1 důvodů proč je Warhorse lepší než-li Bethesda.
  • Pozitivní komenty mají víc palců dolů, stačí sjet dolů a podívat se. A fanboyové zaklínače sou pořád lepší než soulsboys (nic proti DS, je to skvělá série, ale ta její "hardcore" komunita je občas otravná).
  • Hnisavec
    bazarový predaj je marginálny oproti warezu na PC....prvé týždne hra v bazári nie je a ked tak max o 5 eur lacnejšia a tie sú pre úspech firiem rozhodujúce
  • Zrzzek
    Protože pokud přeješ úspěch naším polským sousedům, jsi prostě fanboy, kterému se líbila ta strašně plochá hra Witcher 3. Dále nemáš vkus, jsi ovečka a jen jsi podlehl obecnému hypu...

    To víš, tady je to samý znalec...

    EDIT. diskuzi jsem si pročetl a žádný pure hejt tu ani není... Jasně, někdo tu na Witchera nadává, ale to není zločin - holt to nesedne každému... To třeba myslím pod oznámením datadisku byl pořádnej shitstorm...
  • Cyberpunk - milujem to video a tu hudbu *14*
  • Kde vidíš ten hate? Vždyť je to tady samý fanboj.
  • jiri.doh
    Souhlas s CD Projektem ale Naughty Dog? Nedávno sem si koupil PS3 s tím, že si doplním herní restíky ... Heavy Rain, Beyond, Red Dead Redemption atd. -> všechno podle doporučení paráda, ale u Uncharted 1 + 2 + 3 + Last of Us jsem teda hořce zaplakal ... strašně předvídatelné (až na pár výjimek), stejný rukopis (pocit, že hraju pořád to stejné dokola), příběh a postavy z béčkového filmu. Nevím, asi sem něco nepochopil nebo mi uchází něco, co v době vydání her nějak fungovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit