Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuze na games.cz, žumpa jako obvykle. Nechápu jak příspěvky, kteří přejí úspěch jednomu z mála solidních herních studií víc palců dolů. WTF lidi...
  • jiri.doh
    Psali, že na PC se zaklínače prodalo víc, než na obou konzolích dohromady ;)
  • tak snad se Cyberpunk povede, v tomhle směru jim hodně fandím, jelikož tohle téma mám opravdu rád, jinak víceméně souhlasím s částečnou kritikou Zaklínače 3, který má dosti problémů a nějak mě to nezaujalo...
  • Draken69CZ
    A co říkáš na bazarovej prodej ze kterýho nemají ani korunu hmm?
  • Všechny tři hry o Geraltovi se mi moc líbily, dvojka trochu míň, ale pořád super. Trojka je pro mě nejlepší hra za posledních několik let. Má dost chyb (pro mě hlavně poměrně slabou hlavní dějovou linku), ale to kolem mi to bohatě vynahrazuje. Takže úspěch CD projektu ze srdce přeju a těším se, co udělají příště. Momentálně samozřejmě Krev a víno.
  • Hnisavec
    všetko vdaka predajom na konzoliach, kde ludiak upujú hry za plnú sumu a nie za pár kaček mexický kradnutý key z kinguinu
  • No, já sice Witchera 3 nikdy nehejtoval, protože si to nezaslouží - je to kvalitní hra a navíc na docela dlouhou dobu, i když popravdě jsem jeden z těch, kterým W3 moc nesedl. U mě osobně byl důvod ten, že prakticky vždy hraju v RPG hrách pouze za kouzelnické charaktery (preferuju boj na dálku), ideálně s velkou variabilitou kouzel (třeba iluze, vyvolávání démonů, objevovací/rozpoznávací magie, posilovací kouzla, kletby, očarování předmětů, no a samozřejmě i nějaké ty zraňovací jako oheň a blesky, prostě široké spektrum všelijakých kouzel). Nicméně CDprojektu kvůli jeho přístupu fandím a na Cyberpunk 2077 jsem zvědavý, snad tam bude aspoň trocha magie, třeba něco jako v Shadowrunu.
  • Paul_cz
    Gratulace CD Projektu, za ten dlouholetý přístup k hráčům a za vývoj tak skvělých her si všechen úspěch zaslouží. Je vidět že je to stále firma kterou řídí původní zakladatelé a hráči (Iwinski/Kicinski) a ne nějaké business suits.
    Snad se za pár let dočkáme podobě laděného článku i o našem lokálním RPG studiu Warhorse.
  • Knižní ságu jsem četl v 90. letech, když vyšla poprvé a tenkrát jsem byl nadšený. Nyní (v rámci W3 hypu) jsem si ji přečetl znovu, a kupodivu jsem byl nadšený o dost míň. Lehce nadprůměrná fantasy. W1 i W2 byly super, W3 mě trochu zklamal, a to jsem znal lore toho světa dopodrobna. Myslím že W1 i W2 vystihly Sapkowského atmosféru mnohem líp než močály ve Velenu. Na Cyberpunk se ale taky těším, scifi hry mám raději. Představoval bych si to ideálně jako mix Deus Ex a System Shocku.
  • Lukyz
    CDPR věřím, přeju jim úspěch a jsem zvědavej, jak moc se opět dokážou překonat.

    Pořád nějak nechápu ten hate na W3 a i když má bezpochyby svoje nedostatky, byl to pro mě jeden z top herních zážitků, což taky ale dávám i za vinu knižní sáze, kterou jsem přečetl už několikrát, takže jsem opravdu zvědav, jak mě uchvátí ve světě Cyberpunku, který je pro mě naprosto neznámý... zatím *4*
  • Jestli existují studia, která si takový úspěch zaslouží, tak je to CD Projekt a taky ještě Naughty Dog. Přeju jim to.
  • jj, jinak píšu z mobilu, takže sry za tu gramatickou hrůzu :D
  • nightborne
    Tak víš co, šarlatáni, chtěli se cejtit, tak se nastrojili, ale kdo ví, co by doopravdy svedli =).

    Jak říkám, tohle nevyhádáme, vždycky půjde najít argument proč je to blbost - stejně jako zdůvodnění proč není. Z osobního pohledu mě to zkrátka neuráželo, chápu, že někoho třeba jo ;).
  • dobře kdyby tam byly babky, tak nepípnu, ale byly tak mágové vyoblíkaní a ještě tam měli roby s runama apod., navíc jich bylo pár, takže to by měla Triss na týden. Tohle je typicky videoherní quest, prostě musí všichni čekat, až Mistr Geralt dojede a všechny je zachrání, problém je, že tady to nesedí vůbec.
  • nightborne
    Já to, přiznám se, vzdal ještě před datáčem. Ale pravda, že jsem na něj slyšel dobrý ohlasy, tak tomu možná ještě dám šanci. I když teď hraju Blade and Soul, což mi přijde ze stejnýho soudku, ale daleko dynamičtější a akčnější - a tak nějak zábavnější na hraní, prostě =).
  • Jinak Final Fantasy s datadiskem Heavensward je hodně dobré mmorpg, lepší jsem tedy nehrál, ale moc jsem jich nehrál .) Nejsem expert na mmorpg...
  • ještě Rayman a Portal. Více mě teď nenapadne...
  • nightborne
    Ta onlinovka? Eh, tu sem nějak nepřekous. Risen taky ne. Ale za Oriho pozvednutí kloboučku. Zkus Unravel =).
  • Ori, Bloodborne, Risen 1(docela), New Vegas, Final Fantasy XIV
  • Blue.Shark
    Možná se trochu divím, že ti Witcher nesedl, když máš rád Morrowind a Gothic, ale to je zřejmě otázka vkusu. Máš v repertoáru dobré hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit