Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    všetko vdaka predajom na konzoliach, kde ludiak upujú hry za plnú sumu a nie za pár kaček mexický kradnutý key z kinguinu
    • Still
      Slovenská inteligence zase perlí :)))
      • to je ta slavna bratislavska kavarna *1*
    • jiri.doh
      Psali, že na PC se zaklínače prodalo víc, než na obou konzolích dohromady ;)
      • Ale to mysleli s ohľadom na Poľsko, kde ako vo väčšine krajín v Strednej a Východnej Európe vládne PC.. Z3 predala najviac kusov na konzoliach, ale na druhej strane je zatiaľ Z3 najrýchlejšie sa predávajúcou Zaklínač hrou na PC.. inak Z3 sa predalo skoro 10 mil. kusov a z toho na PC okolo 2.5 - 3 mil. kusov
    • Draken69CZ
      A co říkáš na bazarovej prodej ze kterýho nemají ani korunu hmm?
      • Hnisavec
        bazarový predaj je marginálny oproti warezu na PC....prvé týždne hra v bazári nie je a ked tak max o 5 eur lacnejšia a tie sú pre úspech firiem rozhodujúce
  • Všechny tři hry o Geraltovi se mi moc líbily, dvojka trochu míň, ale pořád super. Trojka je pro mě nejlepší hra za posledních několik let. Má dost chyb (pro mě hlavně poměrně slabou hlavní dějovou linku), ale to kolem mi to bohatě vynahrazuje. Takže úspěch CD projektu ze srdce přeju a těším se, co udělají příště. Momentálně samozřejmě Krev a víno.
    • Snad krev a mlíko ne......
  • Ti jsou komerční až to bolí. Tahle "dobře" na tom nejsou ani EA+ Ubisoft dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit