Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příběh by měl probíhat také na politické linii, pokud se nepletu; takže určitě bude mít význam, který král přežil nebo nepřežil, jak to dopadlo s Údolím Pontaru a tak :)
    Ale podle mě to spíš bude zase formou vřelejšího přijetí u daných stran, respektive spojenců, jako to bylo ve dvojce.
  • Keyz
    Zrovna jsem si zapnul 2 díl a ty kecy prostě *1*

    "Say somethin' or did you just fart?" *1*
  • Keyz
    Taky mám savy ale snad nevím jak by to promítly do 3. Hodně rozhoduješ o životě a smrti postav. Mohlo by to mít sakra pořádné následky. Aby to měl někdo v něčem pak horší atd.
    Když už, tak mají questy, které často dopadnou tak, že se vše podělá :)

    Hlavně aby se pozitivně projevila mutace kterou jsem si vzal v questu ve Flotsamu od těch dvou NPC. Na tohle se lidi na fóru dost ptají.
    Pozitivně, protože jsem si to vzal :)
  • Mám zalohované oba konce a asi bych si měl ještě udělat ten se třetím alternativním koncem. V jedničce to bylo lehčí, tam jsem hral jenom jako neutrál. I když jsem ji projel 4krát, Planoucí růže ani elfí cesta mě nelákala po morální stránce. Asi za to může Geraltova předloha v knihách :)
  • Pokud vím, tak říkali, že to vliv mít bude, proto znovu hraju jedničku, abych si znovu zahrál dvojku a měl "perfect" save pro trojku...
  • No mýt smysl nebudu, ať si je špinavý =D... Ne je fakt že strany byly více odlišné než např. v jedničce, a bylo více cest ke konci, ne jen lidé, elfové, neutrál... A je to určité zpestření, + bonus s EQ.
  • Viktor_H
    DLC je pouze forma. Nic víc. Můžeš dostat DLC za 15 dolarů, které má 2 hodiny gameplaye? Bohužel ano. Ale stejně tak můžeš za 10 dolarů dostat 15 hodin... Je to pouze a jenom o vývojářích.
  • Keyz
    Ještě by mně zajímalo jestli bude mýt smysl a případně jaký importovat save.
    Druhý díl byl dost odlišný za obě strany a logicky by to mělo mít určité dopady.
  • "Pc ktere muze za zpomaleni vyvoje her na konzole " -> výrok desetiletého děcka, který nemá absolutní představu co to vývoj vůbec je.
  • Jo ještě si pamatuju jak v jednom Hpodu ještě na hrej Petr Poláček prohlásil, "ta hra bude průůůser" (myšleno první Zaklínač). Myslím že je dneska rád že se mýlil. *2*
  • yuri337
    Co je to za hatlamatilku? Nejdřív se nauč psát idiote.
  • Blue.Shark
    GGG? Už začínáš být případ pro psychiatra, zdá se mi *7*
  • Ač jim neskutečně fandím, tak 15-20 $ za DLC (dle rozhovoru) se mi pořád zdá hodně. I když bude příběhové, tolik přibližně stojí dvojka a pochybuju, že délka nebo celkový zážitek z DLC bude odpovídající celému druhému dílu. Asi se na politiku DLC dívám špatně nebo pesimisticky předpokládám, že to dodá tak 2, 3 hoďky příběhu, ale kdyby celá hra stála $60 v základu, což by dejme tomu mohlo odpovídat, tak od DLC za stejnou cenu prostě předpokládám prodloužení hry o třetinu.
    Ale stejně si ho určitě koupím, přinejmenším v rámci enhanced edice :)
  • Ještě bych dodal, že i polsky (v opravdovém originále) Dziki gon, tedy, opravdu, Divoký hon :)
  • Tleskám přístupu. Když dělali jedničku, měli doslova nůž na krku. Hra se několíkrát předěllala. I po roce od vydání pracovali na opravách. Podobnně to provedli u dvojky. Úspěch jim přeju, protože mít na tohle koule (vzhledem k komplexnosti a neotřelosti světa Zaklínače, odkazu pana Sapkowského atd.) je fakt odvaha, je to jako spolknout toxické elixíry pro vědmáky. Patche časem určitě ještě lépe optimalizují hru jako takovou + přidají něco navíc. Dodnes nemůžu říct, který díl je lepší, třeba soubojový systém se mi líbil u obou, i když byly rozdílně řešeny. A příběhy, atmosféra, grafika, hudba, dialogy, drsný humor, polský dabing.... Masterpiece!
  • Nerdi - blablabla - nerdi - kradete - spoustanáhodněumístěnýchpísmennedávajícíchsmysl - nerdi.
    Vynechal jsem něco podstatného?
  • CD projekt prostě borci! za to si tu hru opět koupím,očividně ví co dělaj *4*
  • Ty si narušený človek, a vieme že si si potreboval vyliať svoje srdce. Ty si stratená generácia už pekne dávno.
  • Asi tak, ostatní by si měli brát příklad.
  • jan.pospisil.35
    the witcher 3: wild hunt. hunt=lov,hon,sháňka,pátrání,štvanice nevim co ti vadí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit