Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi je jit do nejakeho placeneho emulatoru (md.emu, dosbox turbo, my boy!) a mate o zabavu postarano, samozrejme v pripade dosboxu na to potrebujete lepsi tel nebo tablet.
    • Mě u těch emulátorů třeba na GameBoy vadí to ovládání :-(
      • my boy ma skvele ovladani, ale zase zalezi co mas za tel, mel jsem xperii solu a tam jsem si prsty prekryval display, ale dalo se to no a ted mam xperii Z a je to nej :)
        • Uh... co se mě týká, ovládání normálních her virtuální klávesnicí je něco neúnosného a naprosto nepřijatelného. Zlatá PDA nebo telefony, které měly joystick/šipky a pár hardwarových tlačítek k tomu.
  • Ethy
    Nemáte někdo tady WP8? Budu si kupovat Lumii 820, tak by mě zajímalo jak to je s hrama. Chápu, že toho moc nebude, na hraní to taky mít moc nechci, ale jestli tam je aspoň nějaké TD nebo tak něco :)
    • Osobně taky nechápu jak si někdo může dobrovolně koupit Nokii ještě s WP, navíc když na tom chce hrát hry. Za ty peníze se dá pořídit i normální mobil.
    • no aspon vime kdo se snazi tu nokii zachranit... nechapu jak nekdo muze dobrovolne m$ cpat svoje penize.. :(
    • Mám 920, telefon ujde, OS naprosto dementní, doporučil bych to jen možná některým starším lidem. Čili hodně štěstí, od doby, co ten telefon mám, se můj seznam stupidit toho OS rozrostl (a stále rozrůstá) do značných rozměrů. Her tam je několik vzhledem k té "XBox" hovadině, která je ve WP8 natvrdo nainstalovaná... ale vždyť se můžeš podívat sem, jak už psal Veskoslav. Je jich dost, drtivá většina z nich jsou totální hovadiny nebo kopie, ostatně jako na všech mobilních platformách.
    • Veskoslav
      No osobně budu mít příští týden 620 (820 v případě premií) a co jsem potřeboval a zjišťoval a je na WP:
      Battle.net Authenticator (pro mě dost podstatná věc), Halo: Spartan Assault (funguje na 820, kamarád ukazoval, cena sice vyšší, ale říkal, že skvělá hra) nebo se spíše rovnou podívej na: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/xbox-games . Mě to přijde, že je tam +- stejně her jako na Androidu.
    • Jak si někdo může něco koupit dobrovolně od Nokie...být tebou to už nikde jinde neventyluju... To už je lepší Jabko a to už je co říct omg styď se se a doufám, že budeš...
    • Mam HTC 8X, na windows jako systém absolutně žádná výhrada, svižnější než všechny ostatní, mě osobně se i víc líbí. Hry jsou, ale ne tak moc kvalitní, chce to podle mě čas. Jinak známější hry z ostatních os tam většinou jsou, cenově je to hodně rozdílný jsou tam hry za rozumný ceny ale pak tam jsou některý hry od ea za 140 korun, což je na mobilni hru absolutně prestreleny.
      • Jack1947
        FF-II za 350,. se ti asi prestrelene zda jen malo... (140 to je snad dneska standartni cena ne).
        • neříkám, že je to hodně, ale s touhle cenou by měla jít i ruku v ruce kvalita, což se dá říct jen o málo mobilních hrách s touhle cenovkou (alespoň z toho co jsem měl možnost hrát)
    • Projdi si na webu Windows Phone Store, ať máš představu. Her je tam hodně, ale nemůžu je hodnotit, protože na mobilu vůbec nehraju...
    • Mám WP8 (konkrétně Lumii 520) a žádné pořádné hry na to nejsou. Rozhodně se to nemůže rovnat Androidu nebo dokonce iOS (který má her nejvíce). Nejvíce mě zaujalo možná tak Final Fantasy, ale to je stejně blbě portované a předražené, takže do toho nejdu. V podstatě na tom mobilu nehraju, protože není co. I s aplikacema na tom není WP něják valně.
    • Keyz
      Tuším, že jí měl/má D. Vávra
      Možná když mu napíšeš na twitter anebo FB tak odpoví.
      • Ethy
        Zkusím ten FB, díky! ;)
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.netincome.savethesnail
  • Třeba i Prince of Persia Classic, Polarbit Racless Racing 2, Walking Mars. Já hledám nějakej výbornej Box.
  • MickeyMutant
    Rico - A Tale Of Two Brothers

    https://play.google.com/store/apps/details?id=rico.lite.app

    https://play.google.com/store/apps/details?id=rico.app

    Hezká těžká retro plošinovka.
  • Tiny thief příjemně překvapil, na to že je to od tvůrců těch blbých ptáků. Pokud jde o Sprinkle Islands nebo Cut the rope, moc to mozek nezavaří, je to spíše pro casual hráče, proto nic pro mě
  • Hrát na srabletu nedej na telefonu je ještě horší než na těch malých nesmyslech typu PSP a to už je co říct ..
    • nezáviď :)
    • davidBray
      rovnou ste mohli smazat i tento příspěvek *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit