Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte to vydat na konzole. Konzolisti jsou jediní díky nimž se ještě dělají hry. Proč asi rockstar GTAčko vydává nejprve vždy jen na konzole? Aby se jim hezky zaplatilo a když mají nahrabáno, hodí kost PC master rase. A teď do mě :D 

  • 0011

    Postranní záležitost je to proto, že se to v tom bezprecedentním počtu prodaných kusů ztratí. Kdybych byl indie vývojář vydám to primárně na Switch a pc bych si rozmyslel nebo bych po vzoru nejen Rockstaru udělal časovou exkluzivitu pro konzole.

  • Že existuje fyzická verze, mi nějak uniklo. Díky. S koupí jsem otálel, protože mám rozehranou jinou náročnou plošinkovku (Celeste), ale asi si Bzzzt koupím do zásoby.

  • V době existence Steam Decku a s možností k PC připojit libovolný ovladač? Pro hráče je nejlepší, když je to na co nejvíce platformách. Kvůli pirátství je PC bohužel platformou, která vynáší autorům asi nejmíň. Zase se na PC vyvíjí a vydává nejsnáz. Pro autory je to dost těžké rozhodování.

  • twicer

    U R* bych řekl, že půjde hlavně o možnost mít několik velkých vydání a také se to bude pro konzole snadněji optimalizovat.

    Otázka piráctví už bude jen taková postranní záležitost.

  • Tak jsem o něco radši, že jsem si ji "omylem" koupil dvakrát, když jsem po ponoření do Steam verze musel nutně mít i fyzickou edici 😁

  • Zahrál sem si demo a stačilo mi to

  • TheRKD

    Bzzzt je klenot, kupujte lidi. Na Steam Decku jsem slupnul jak malinu.  Neskutečně vyňuchňaná záležitost. Karlovy šediny a dlouholeté zkušenosti se ve hře zúročily mírou vrchovatou. 

    Snad Switchová verze letos nakopne prodeje. Držím palce Karle! Já to snad koupím podruhý. Ta fyzická edice v Xzone je kouzelná (mám jen digitál). 


  • spoock

    Ta hra měla podle mě vyjít především na konzole, mobily. PC podle mě není platforma pro plošinovky.

  • Makaronka2

    Myslím, že i proto se společnosti jako Rockstar soustředí nejdřív na konzole a až potom skáčou na PC.

  • medveddd

    To je skutečně smutné, je to super hříčka, jako dělaná na steam deck, určitě by si úspěch zasloužila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit