Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hudba je skvělá! Už aby to bylo na Win a Android (pro děti).
  • Na konci je chyba - je tam napsáno je teprve v případě. Asi by tam mělo být v přípravě. Jinak je to, ale fajn článek
    • sleepless
      Díky, opraveno.
  • Blahopřeji k úspěchu, ale jedním dechem dodávám kam jsme to dospěli....roztomilí pejsci místo komplexní a promakané herní mechaniky...
    • Robotron3
      Kam jsme to dospěli, fakt. On si někdo dovolil udělat hru pro děti. Skandál!
    • sleepless
      Roztomilí pejsci se ale přeci nevylučují s promakanou herní mechanikou, si myslím. A soudě dle ohlasů na tuto hru rozhodně promakaná a výborná je....
  • Konečne máte na PC čo hrať a nie len Game Dev Tycoon , Papers Please atď. Ja tento výkend na mojom psku Last of Us,Beyond a GTA V
    • Chceš povedať na PSku tvojich rodičov, nie ?
      Prípadne by mohli zaradiť do tvojho víkendového repertoáru aj nejakú hru z prostredia slovenského pravopisu.
    • Az na to, ze to je hra pro mobilni platformu Applu, chtelo by to pomaleji cist a vic premyslet :-)
  • Fremencz
    Rozhodně gratulace a mnoho úspěchů do budoucna.
  • martin.mares.984
    Je to hodně povedená plošinovka a zatím se mi to hraje fakt skvěle. Klobouk dolů! Dceři to přijde neskutečně roztomilý. Doufám, že se z toho půjde udělat nějaká zvučnější značka a rád bych to viděl někdy třeba i na Nintendu - tam by se taková postavička rozhodně hodila.
  • JohnyTheZik
    Dneska jsem si pri prochazeni AppStoru Mimpiho vsiml, presneji v sekci Featured - Best New Games (spolecne s Machinarii), takze rozhodne velkej uspech! Gratulace :)
  • Jsem rád, že se hra povedla, ale zajímalo by mě, kdy se dočkáme té Windows verze. Osobně nejsem moc velký fanda hraní na mobilních zařízení.
  • BoB.2
    Ten je ale loštomilouškej.
  • Jack1947
    Kdyz uz vubec nic, tak aspon Logicka-plosinovka ceska hra ma uspech. Jinak pro mne Ceska herni AAA scena da se rict uz umrela.
    • Robotron3
      Si děláš prdel, Warhorse bude nejlepší hra ever s Husitama :)
      • Jack1947
        Jo, to mozna no . To mi diky te zlosti na ceskou herni scenu uplne vypadlo. Kdyz se jim to povede tak mozna uplne pro mne nezemrela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit