Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nám profesor Smutný řekl, jak se máme chovat... Ták díky, ještě že je to jen tvůj názor a tak ho můžu mít na stejném místě jako to, jestli svými reakcemi neurazím vedení ČT:-)
  • "Což se mi prostě nelíbí a zásadně s tím nesouhlasím"
    Pochopitelně.
    • do p.... Reakce na ales.smutny
  • Ellendway
    Ještě ať vypnou tu napodobeninu vtipného pořadu o PC hrách s neschopným moderátorským duem a budu spokojeným divákem televize.
  • jedina vec by pomohla kdyby se vsichni hraci her odhlasili z placeni koncesionarskych poplatku *1* , ale jsme v cesku ze takze zustane jen u "nadavani u piva" resp. na diskuzi.... (PS. Ja uz ho odhlasil co jste pro to udelali vy?)
    • Ja zadny neplatim a nikdy jsem neplatil protoze nemam TV.
      • Mezi vlastnictvím TV a placením koncesionářského poplatku není rovnítko. Platit musí zkrátka všichni ať mají či nemají TV. Bohužel. *10* Dneska můžeš mít TV kartu v PC a rovněž přes internet můžeš sledovat pořady ČT. Jediné co by tě snad omlouvalo je, že nemáš doma zavedenou elektřinu *4*
        • Staci poslat cestne prohlaseni ze nevlastnim TV a na pc zatim snad nikdo povinost platit koncesionarske poplatky nedal ne?
          • No v podstatě to stačí, ale televizní poplatek se platí ze zařízení technicky způsobilého k individuálně volitelné reprodukci televizního vysílání bez ohledu na způsob příjmu. A to je i PC připojené k internetu. Ze zákona jsou od placení osvobezeny pouze osoby slepé (na obě oči) a hluché a sociální případy. Jinak za poplatníka je považována každá domácnost, která je oběratelem elektřiny.
            • Ještě abych byl přesný. V jednom byl můj příspěvky trochu zavádějící. Poplatek za PC připojeného k internetu se nemusí platit pokud jej nepoužíváte ke sledování televize přes IPTV protokol. Což je už dnes vcelku běžný jev viz. http://www.czfreenetopavsko.ic.cz/ a http://cs.wikipedia.org/wiki/IPTV
              Za sledování streamové televize se platit opravdu nemusí (a to ani na mobilu). Omouvám se za mé předchozí ne zcela správné vyjádření.
            • 4 Porub: *4* Tak to by mě zajímalo co na tom neni pravda? Taky nevím za co mínuska? Mně se současná situace taky nelíbí, ale jen jsem v podstatě citoval zákon. To je vše. Mrkněte se sem http://portal.gov.cz/app/zakony/zakonStruct.jsp?page=0&idBiblio=60386&recShow=0&fulltext=&nr=348~2F2005&part=&name=&rpp=15#parCnt
              Zejména pak §2 odst. 2), §3 odst. 4) a §4. Pak mně prosím napište co jsem v předchouím příspěvku měl špatně. Jenom tak něco plácnout bez argumentů a bez znalosti věci dokáže každý milý pane *3*
            • Tak tohle tvrzeni neni vubec pravdive pane.
        • Stačí prokázat, že nemáš nic takového, co dokáže přijít signál. Takže laptop pwns!
          • To bys ale nesmel mit ani mobil, pocitac, vubec nic. A jit zit snad nekam na samotu do srubu, nebo rovnou do jeskyne :)
            • Ellendway
              Ukážeš Nokii 3310 a máš vyhráno :D
    • Tak to ale porusujes zakon, protoze koncesionarske poplatky se neplati proto, ze se divas na TV, ale ze vlastnis zarizeni, ktere muze TV signal, nebo radio prijimat.
  • nejlepší pořad o hrach byl scorelive s Tukanem :) škoda že takovy typ pořadu byl jen svého času na dvd u časopisu a nedostal se na TV.
    • Podle me byl nejlepsi Kybernet (na svou dobu), hry, a zase hry, obcas neco navic, k tomu casto zabavny komentar, presto informativni. Jednoduchost :)
  • Krtecek-GT
    Tak určitě třeba "Sama doma" má větší úspěšnost a je víc kulturní než GP. Já za celou věcí vidím buď snížení sledovanosti nebo nějáké neshody. Reakce (dopis) ČT je zas jen intelektuální výplod toho, jak celou věc podat, aby v očích lidí co se cítí kulturně ještě víc stouply.
    • Sama doma? :D Takovej sajrajt...
  • "Kritiku je třeba prezentovat věcně" - takhle se psalo pred sametovou revoluci
    • SnakePlisken
      A něco ti na tom vadí? Myslíš, že někdo bude poslouchat kritiku plnou nadávek? V ČT si akorát řeknou, že počítačové / konzolové hry hrají jen samí burani, kteří se neumí slušně vyjadřovat.
  • Jestli se neinspirovali u konkurence?

    http://www.youtube.com/watch?v=bvBLMNiCQc0
  • Souhlasim s husitou. Jen by to mohl říct trochu spisovnějš :D Zábava je potřeba, kdo tvrdí opak je padlý na hlavu stejně jako ten, kdo by nutil do zábavy vyšší smysl. Ne že by tam být nemohl, ale ...nutit ho tam je špatně. Jj, jak to řekl Husita.
  • Tyvole mluvit o hrách, že by *měly* poskytovat hlubší téma a jinak je to pokleslé a kdesi cosi je jako tvrdit lidem ať nechlastaj, nešukaj a hlavně ať vůbec nedělaj jinak co je normálně baví a líbí se jim. Běžte doháje se svojí rádobyfilozofickou náturou, pokrytci sami pijete víno a kážete vodu doprdele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit