Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sama doma? :D Takovej sajrajt...
  • Tak nám profesor Smutný řekl, jak se máme chovat... Ták díky, ještě že je to jen tvůj názor a tak ho můžu mít na stejném místě jako to, jestli svými reakcemi neurazím vedení ČT:-)
  • Ještě abych byl přesný. V jednom byl můj příspěvky trochu zavádějící. Poplatek za PC připojeného k internetu se nemusí platit pokud jej nepoužíváte ke sledování televize přes IPTV protokol. Což je už dnes vcelku běžný jev viz. http://www.czfreenetopavsko.ic.cz/ a http://cs.wikipedia.org/wiki/IPTV
    Za sledování streamové televize se platit opravdu nemusí (a to ani na mobilu). Omouvám se za mé předchozí ne zcela správné vyjádření.
  • 4 Porub: *4* Tak to by mě zajímalo co na tom neni pravda? Taky nevím za co mínuska? Mně se současná situace taky nelíbí, ale jen jsem v podstatě citoval zákon. To je vše. Mrkněte se sem http://portal.gov.cz/app/zakony/zakonStruct.jsp?page=0&idBiblio=60386&recShow=0&fulltext=&nr=348~2F2005&part=&name=&rpp=15#parCnt
    Zejména pak §2 odst. 2), §3 odst. 4) a §4. Pak mně prosím napište co jsem v předchouím příspěvku měl špatně. Jenom tak něco plácnout bez argumentů a bez znalosti věci dokáže každý milý pane *3*
  • Tak tohle tvrzeni neni vubec pravdive pane.
  • No v podstatě to stačí, ale televizní poplatek se platí ze zařízení technicky způsobilého k individuálně volitelné reprodukci televizního vysílání bez ohledu na způsob příjmu. A to je i PC připojené k internetu. Ze zákona jsou od placení osvobezeny pouze osoby slepé (na obě oči) a hluché a sociální případy. Jinak za poplatníka je považována každá domácnost, která je oběratelem elektřiny.
  • Kozy
    Facebook není zlo, kdo na to nadává je hňup
  • Staci poslat cestne prohlaseni ze nevlastnim TV a na pc zatim snad nikdo povinost platit koncesionarske poplatky nedal ne?
  • do p.... Reakce na ales.smutny
  • "Což se mi prostě nelíbí a zásadně s tím nesouhlasím"
    Pochopitelně.
  • Ellendway
    Ukážeš Nokii 3310 a máš vyhráno :D
  • Ellendway
    Ještě ať vypnou tu napodobeninu vtipného pořadu o PC hrách s neschopným moderátorským duem a budu spokojeným divákem televize.
  • To bys ale nesmel mit ani mobil, pocitac, vubec nic. A jit zit snad nekam na samotu do srubu, nebo rovnou do jeskyne :)
  • Stačí prokázat, že nemáš nic takového, co dokáže přijít signál. Takže laptop pwns!
  • Mezi vlastnictvím TV a placením koncesionářského poplatku není rovnítko. Platit musí zkrátka všichni ať mají či nemají TV. Bohužel. *10* Dneska můžeš mít TV kartu v PC a rovněž přes internet můžeš sledovat pořady ČT. Jediné co by tě snad omlouvalo je, že nemáš doma zavedenou elektřinu *4*
  • Ja zadny neplatim a nikdy jsem neplatil protoze nemam TV.
  • ales.smutny
    Jo takhle, to jsem nepochopil :)
    Nene, já bych v diskusi asi kladl stejné nároky, ale to je jedno :) Nicméně tady jde o to, že ačkoliv zastávám striktně profesionální přístup k případům konkurence (nevyjadřovat se negativně)/ "vlastní" (negativní věci si vyřizovat "doma" a pozitivní taky), tak zrovna tady mi to přišlo krajně přitažené za vlasy. Víceméně výše zmíněný přispěvovatel konstatoval, že se nemohu stavět ke zrušení Game Page jinak, než tiše a nebo to vítat, protože se u nás objevuje Re-Play. Což se mi prostě nelíbí a zásadně s tím nesouhlasím :)
  • Tak to ale porusujes zakon, protoze koncesionarske poplatky se neplati proto, ze se divas na TV, ale ze vlastnis zarizeni, ktere muze TV signal, nebo radio prijimat.
  • jedina vec by pomohla kdyby se vsichni hraci her odhlasili z placeni koncesionarskych poplatku *1* , ale jsme v cesku ze takze zustane jen u "nadavani u piva" resp. na diskuzi.... (PS. Ja uz ho odhlasil co jste pro to udelali vy?)
  • SnakePlisken
    A něco ti na tom vadí? Myslíš, že někdo bude poslouchat kritiku plnou nadávek? V ČT si akorát řeknou, že počítačové / konzolové hry hrají jen samí burani, kteří se neumí slušně vyjadřovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit