Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si nerozumíme. S tímhle souhlasím. Jen si myslím že
    "Na RePlay jsem pri psani ani nepomyslel a nebyl k tomu duvod ani tehdy, ani ted."
    by samo o sobě bohatě stačilo. Označování svazákem už mi přišlo tak nějak navíc a zbytečné. Nejednalo se podle mě o "Kritiku je třeba prezentovat věcně, bez emocí a hlavně slušně a správným směrem."
    Je špatně, že na redaktora kladu vyšší nároky než na běžného diskutéra?
  • Podle me byl nejlepsi Kybernet (na svou dobu), hry, a zase hry, obcas neco navic, k tomu casto zabavny komentar, presto informativni. Jednoduchost :)
  • Trol.diskuzni
    Jak já mínuska moc neřeším, tak by mě zajímalo, kteří ultrahadrkór fejsíčkáři ti je dali... *7*

    Facebook je zlo.
  • Hairy_Ass
    Už dnes má historie mnoho výkladů (revizionistický atd), takže bych v pořadech tohodle typu problém neviděl. Když se hned od začátku řekne, že jde o fiktivní historii, tak proč ne? Dneska kontrafaktuální historie zažívá velký boom, hlavně na západě, kde se jí začali sem tam věnovat i renomovaní historikové. Za úplně vědeckou práci ji samozřejmě nelze považovat, maximálně v tom směru, že je pomůckou pro syntetizační a komparativní práce, ale jinak se jedná o normální literární/filmový žánr.
  • nejlepší pořad o hrach byl scorelive s Tukanem :) škoda že takovy typ pořadu byl jen svého času na dvd u časopisu a nedostal se na TV.
  • ales.smutny
    Pravda, CT urcite pohne banda lidi, co na FB nadava na duchodce a homosexualy :) Pardon, ja se spletl, ono je to vlastne na internetu normalni :))
  • Krtecek-GT
    Tak určitě třeba "Sama doma" má větší úspěšnost a je víc kulturní než GP. Já za celou věcí vidím buď snížení sledovanosti nebo nějáké neshody. Reakce (dopis) ČT je zas jen intelektuální výplod toho, jak celou věc podat, aby v očích lidí co se cítí kulturně ještě víc stouply.
  • "Kritiku je třeba prezentovat věcně" - takhle se psalo pred sametovou revoluci
  • Jestli se neinspirovali u konkurence?

    http://www.youtube.com/watch?v=bvBLMNiCQc0
  • 90k "fandů" na FB je směrodatný údaj ? Tam kde si můžeš dat "To se mi líbí" kdykoliv na cokoliv a kde se "kamarádi" navzájem předhanějí v tom kdo bude mít více skupin nebo "kamarádů" ? :)
    Zajem na FB je jen virtuální, ne realný.
  • Souhlasim s husitou. Jen by to mohl říct trochu spisovnějš :D Zábava je potřeba, kdo tvrdí opak je padlý na hlavu stejně jako ten, kdo by nutil do zábavy vyšší smysl. Ne že by tam být nemohl, ale ...nutit ho tam je špatně. Jj, jak to řekl Husita.
  • Tyvole mluvit o hrách, že by *měly* poskytovat hlubší téma a jinak je to pokleslé a kdesi cosi je jako tvrdit lidem ať nechlastaj, nešukaj a hlavně ať vůbec nedělaj jinak co je normálně baví a líbí se jim. Běžte doháje se svojí rádobyfilozofickou náturou, pokrytci sami pijete víno a kážete vodu doprdele.
  • 1.Nevím, kde bereš ta data ohledně věku hráčů.
    2.Já vidím styl Re-play a GP přesně opačně. Tukan tam IMO supluje Dádu s žížalou Jůlinkou.
    3. GP má na facebooku 90k fandů, to nesvědčí o malém zájmu...
  • Konec GP je najednu smutný, na druhou jsem ho viděl jako nevyhnutelný.

    Proč smutný?
    Ne, že by pařani přišli o dobrý pořad o hrách. Kvalita GP šla dost dolů a podání nereflektovalo cílovou skupinu (hřáči jsou nejvíce lidé mezi 13-25 lety). Jde spíše o fakt, že veřejnoprávní televize pomocí GP informovala obyvatelstvo, že tu jsou nějací hráči, co hrají a zvyševala se tak obecná povědomost o hrách, které takto najednou nebyly pouze pro zasvěcené či zatvrzelé hráče, ale v očích televizních sledovatelů se mohli stát součásti kultury jako například kino.

    Proč nevyhnutelný?
    I když pominem fakt, že tento typ pořadu netrhá rekordy ve sledovanosti (což by veřejnoprávní televizi vadit nemělo), konec nastat musel. Podání pořadu bylo dost mimo. Těžko říci, pro koho vlastně bylo.....pro lidi neznající kulturu okolo her to bylo příliš nekulturní, divné, či snad ujeté. Pro pařany zase nudné a nezáživné. Jedinou hodnotu tam měli snad jen recenze her.
    Navíc se objevila konkurence v podobě Re-play. Konkurence, která je svěží, ví kam míří a její osazenstvo má snad i více zkušeností. Replay si na nic nehraje.....jeho cílová skupina jsou pařani (10-30 let dejme tomu). Co vís...je to pořad od pařanů....takže komunikace tu funguje, moderátoři jsou vtipnější a nebojí se dělat si srandu ze sebe, dobrá muzika v předělech, našláplé menu s dobře vybranými animacemi z her a narozdíl od "vážných a seriozních" moderátorů na ČT. V pořadu se dozvíme nejen jak která hra je dobrá, ale máme tu i trailery, seznam her, které právě vyšli, preview a celkově složením pořad více připomíná dnes už téměř ztracené herní časopisy, které jsme bez internetu tolik hltaly.
    Jak je vidět Primě pořad vyšel a tak do něj i více investuje (nové studio, vybavení, cesta na E3) Doufám, že jim elán a sledovanost vydrží i nadále.
  • to je blbost..
  • life28 se bezpochyby mýlí, ale tohle má být co?
    "A diky za hezkou instruktaz toho, jak spravne svazacky myslet a psat :))"
    V kombinaci s
    "A pokud se bude tato komunita vyjadřovat jako houfec nevychovaných dětí, určitě celé věci nepomůže. Kritiku je třeba prezentovat věcně, bez emocí a hlavně slušně a správným směrem."
    to působí, řekněme podivně.
  • SnakePlisken
    Smazáno
  • SnakePlisken
    OK, co to tak sleduji, tak je to samý Dan Vávra. :D Ne, že bych měl něco proti němu...
    Každopádně by bylo dobré, aby si tohle člověk snadno dohledal. Třeba nějaký nástroj v TV programu, kde by si člověk mohl vyznačit různé typy pořadů, jako jsou například počítačové hry, dokumenty apod. Vím, že tam si jde pořady najít podle různých témat (http://www.ceskatelevize.cz/porady/tema/), ale počítačové hry tak jaksik nejsou.
  • VR uz je to davno, prakticky od prvnich 3d her, jen se zatim neujalo to zobrazeni v brylich (vr helma). I kdyz se na tom stale pracuje a treba Sony v tomto zase neco chysta, ale to uz tu bylo tolikrat a lidi tomu nejak neveri, bo co.
    Co se tyce obsahove stranky a vyvoje her, porad ctu, jak si lidi mysli, ze se hry nikam neposouvaji, ze je to porad to same, a kdyz hraju hry jako Heave Rain a L.A. Noire, tak vidim uplne pravy opak. Hry se vyviji stale kupredu a je to na nich videt i v poslednich letech.
  • ales.smutny
    Na RePlay jsem pri psani ani nepomyslel a nebyl k tomu duvod ani tehdy, ani ted.

    A diky za hezkou instruktaz toho, jak spravne svazacky myslet a psat :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit