Přejít na výpis diskuzí

Český unikát Driving Survival se přejmenovává na Beware a zve do děsivého dema

28.5.2018 16:06
Patrik Hajda 39 příspěvků

Češi prostě umí zaujmout svět nevšedními projekty. Automobilový horor Ondřeje Švadleny zvaný Beware (dříve pracovně Driving Survival) zkrátka nemůžete přehlédnout. Pavel hru rozebral ve svém obsáhlém článku koncem roku 2016 a včera si jí všiml dokonce PC Gamer, který informoval o před pár dny zveřejněné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to skvěle. Neskutečná atmosféra. To se zase našincum jednou něco pořádně vydařilo. Držím palce a budu se těšit na recenzi plné verze. Jsem posera, takže hrát to nejspíš nebudu :)
    • Jack1947
      Mě to spíše příjde chvílema vtipné když na tebe jedou 4 skini v autě :D ale když se za vámi objeví jo trochu adrenalin přichází hlavně když to auto se nedá moc uřídit a s vyplími čelními světly se jede celkem v té mlze blbě
  • Jack1947
    Hmm tohle prostředí ve hře je zajímavé docela tam dýchá atmosféra 70s československa kdy vás pronásledují skinheady v černém... poprve mě zabili a podruhé jsem se zabil sám - no jestli to bude takovéhle rogue like bez checkpointů tak se máme na co těšit teda a pask že závodní hra nemůže bejt horor a drsná *3* tím chci říct, že je to dost originální.
  • Worhammer
    Má to skvělý jízdní model a grafické efekty! Opravdu zlaté české ručičky! Mám pro autora tip: Bylo by dobré dát do hry smrtelnost způsobenou nehodou, jako v Mafii 2 například. Prostě když narazíte v 70 km/h do stromu, tak umřete. Tím bude hra zábavnější a vážnější.
    • To co chceš ve hře už je. Náraz do překážky v dostatečné rychlosti tě zabije.
  • Jack1947
    Měli zůstat u stejného názvu, Beware mi příjde až moc takové ohrané sice jistě _Beware- ale DRiving survival mi přišel lepší teda.
    • Stejnak bys to nekoupil tak jako tak..
  • ringmancz
    Tak jsem si nezahrál. Hned v menu se mi to zakousne, když dám Start, a musím restartovat. Tak si asi budu muset počkat na verzi 0.0.1
    • Odulin
      Měl jsem možná stejný problém....pomohlo když jsem to spustil v okně.
      • ringmancz
        Díky za tipy, ještě dneska zkusím.

Mimochodem tvůrce má patreon. Cíl je zatím daleko a moc to nepropaguje, ale třeba to brzo dá. Zkuste to přidat do článku, jestli to někdo z redakce uvidí.
        https://www.patreon.com/ondrejsvadlena

A pozvěte ho do podcastu. Nebo aspoň dejte vědět, že jste ho zvali.
        • Díky za ten odkaz. Kdo můžete, tak ho prosím podpořte, zatím je nás jenom 16 patronů. Bylo by škoda, aby autor na takové hře přestal pokračovat. Zvlášť, když jde o jednotlivce, který dělá svou práci jak nejlépe dovede a ty prachy se neztratí v mnoha dalších kapsách nenasytných darmožroutů.
          • Měl by udělat Kickstarter s pevně danou jednorázovou částkou. To bych pak neváhal.
    • Chce to chvilku počkat a kliknout jen jednou protože aby se ti to nenahrávalo několikrát. Taky jsem mě obavy...
    • Zkus pár minut počkat. Je tam velmi nezřetelný loading. Sleduj aktivitu disku podle diody tvého kompu.
  • Coffin.Corner
    Normální noční cesta z práce tady u nás v Sudetech. Jen ty cesty jsou ve hře kvalitnější... *4*
    • Khanemis
      A ve hře po vás jde míň lidí, co?:)
      • Coffin.Corner
        No, koukal jsem kolik "tmavých stínů" se dokáže vyrojit z jednoho žigulíku *1*
      • A nemají tam tolik kůrovce *4*
  • More ho pozvěte do fightclubu na čaj, ať gádžo povypráví o vývoji, vypadá to zajímavě ne asi more
  • Co to hodit přes Steam.
  • Tak jsem se po nějaké chvíli jízdy dostal i k pohraniční závoře s reflektorem. Ta nešla prorazit.
    • Já jsem jim teda nakonec ujel, nechápu jak (cítil jsem to jako největší vítězství ze všech dosavadních her) a pak jsem narazil na boční lesní cestě na ten quest nebo co to vlastně je...
      • Zjistil jsem, že jde kolem nich projet tajně, aby tě nezačali pronásledovat.
        • Dá se to v pohodě, vypneš světla a čekáš kdy odejde ten týpek co chodí v té budově tam a sem.. jak odešel tak jsem se na 1. kvalt snažil co nejtišej popojíždět a jak jsem minul žigulík, tak s očekáváním že se za mnou rozsvítí dálkáče jsem na to šlápnul a ono nic.. Podle mě to chce vychytat interval kdy v té prosklené budově nikdo nehlídkuje.. Jinak hra v topu, hodně tomu fandím.
          • Nemusíš jet ani pomalu, musíš jen vychytat moment, kdy se stráž otočí směrem od mostu.

Ale to napětí, jestli se ve zpětném zrcádku rozsvítí dálkáče je tam pořád *15*
  • škoda 120 a podivné siluety? Zřejmě STB za doby ráje na zemi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit