Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tak jezdím v demu cca 30 minut a grafika dokáže vykouzlit solidní atmosféru, to bez debat...a to praží sluníčko a řvou mi pod oknem děti z hřiště. Ovládání mě zatím baví...klouže to. Zatím cvičné 2 smrti a už teď se modlím, ať je tam toho co nejvíc. :D Super, rád podpořím...a teď jdu pokračovat.
  • maros.goc
    mal nechat Driving Survival, znie to lepsie a udernejsie nez fande Beware
  • to vypadá zajímavě
  • Khanemis
    Zrovna nedávno jsem si říkal, co se s tímhle zajímavým počinem stalo...a ejhle, novinka. Doufám, že se autorům podaří to dotáhnout do nějakého uceleného konce, protože to opravdu překypuje potenciálem.
  • Na tuhle hru jsem extrémně zvědavý už od prvních ukázek. Po prvních minutách v demu musím prohlásit, že tohle je uměleckou vizí a atmosférou klenot, jaký na herní scéně nepamatuji. Zcela se to shoduje s mými temnými představami pokusu o útěk z komunistického Československa. Vylidněné pohraničí v noci a najednou jsou vám v patách agenti a pohraničníci.

    Jízdní model je intenzivní, hodně sahá do simulace a podtrhuje bezradnost situace, ve které se ocitnete. Uklouznete na mokré vozovce, skončíte v příkopu a už jen sledujete, jak se z mlhy pomalu objeví černá Lada a za moment siluety s baterkami...

    Umělecky se, podle mého názoru jedná o absolutní skvost a určitě autora podpořím. Tohle pro mě atmosférou nemá v herní historii žádnou konkurenci.

    Nepamatuji si, kdy jsem byl takhle nadšený ze hry...

    Autorovi tleskám ve stoje (doopravdy).
    • Ještě dodám, že jediná hra, co se v mých očích může v určitých okamžicích atmosférou rovnat (ale samozřejmě jiným způsobem) s tímhle je Stalker, kde to na mě občas taky zapůsobilo opravdu silně.
    • Člověče, zatím jsem 3x zahynul, bo to řízení je teda fakt náročné, byl bych radši za pohled zezadu za autem. Takhle to vždycky narvu do nějakého stromu a než se z toho vyhrabu už mi tlučou do auta *8* .
      Super!
      • Nejprve jsem taky zapochyboval, jestli to chci hrát z pohledu první osoby, ale z uměleckého a hratelnostního hlediska to fakt dává smysl. Už bych to neměnil. Je to více intenzivní. A ten jízdní model je dobrá výzva, kdy se člověk bojí každého hrbolu, nebo zatáčky. Zrovna jsem to narval do stromu a instantně temná obrazovka. Bomba.

        A ten pohled do zpětného zrcádka s pronásledovateli v patách je absolutně nepopsatelný. Zážitek.
        • Jo je to dobrý, počtvrté mě narazili na svodidla, že jsem na nich zůstal trčet zaseklý. Popáté jsem jel po nějaké silnici 120 km/h smrt v očích, za mnou gestapo, po levé straně topoly napravo jakési industriální konstrukce, přede mnou šero, mokro, neznámo, horizont, skok, zatím dobrý, zatáčka, opřel jsem to do svodidla, pochroumaná kapota, jeď broučku jeď! Vesnici jsem prosvištěl, za ní do mě zase začali najíždět, maminko... močál, nemůžu se hnout, kde jsou?! Černý žigul se obrátil zastavil 50 m ode mne, baterky... YOU DIED simulator. Zatím mě to ještě baví
          • JJ, užívám si to, i když mi to jede jen 18 FPS. Normálně bych hru, kterou mi nestíhá (dost starý) komp vypl, ale tohle mě nechce pustit.
  • Zrovna to pařím, je to morda!
  • ringmancz
    Zvuky nejsou finální. Škodárna je to 105. Link na reddit vám nefunguje. Ale dneska určitě vyzkouším, jak přijdu domů. Mohl by s tím jít na kickstarter, ať to může dokončit.
  • Jack1947
    No demo bych si dal rád a jsem rád že po letech něco nového je o téhle hře! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit